Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete studio-album van 2025 uit de Benelux?

Anger Machine - Human Error
Arjen Anthony Lucassen - Songs No One Will Hear
Bark - The Time Has Come
Black Knight - The Tower
Blackbriar - A Thousand Little Deaths
Cryptosis - Celestial Death
Defacement - Doomed
Enthroned - Ashspawn
Epica - Aspiral
Graceless - Icons Of Ruin
Grafjammer - De Tyfus, De Teerling
Grey Aura - Zwart Vierkant: Slotstuk
Hellevaerder - Fakkeldragers
Hemelbestormer - The Radiant Veil
Highway Chile - Rat Race
Martyr - Dark Believer
Mass Deception - Resurrections
Psychonaut - World Maker
Skaldgrim - In The Shadow Of Darkness
Svartsyn - Vortex Of The Destroyer
Terzij De Horde - Our Breath Is Not Ours Alone
Walg - V
Winterblind - Ego
Wolvennest - Procession
een andere langspeler uit de Benelux, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Geen concerten bekend voor 26-01-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Ádám Komondi (Halor) - 48
  • Chris Daughtry (Daughtry) - 46
  • Chuck Mosley (Faith No More)† - 66
  • Felix Bórner (Lonewolf) - 51
  • Harrison Young (Doro) - 42
  • Jay Yuenger (White Zombie) - 59
  • Lars Ulrich (Metallica) - 62
  • Pablo García (WarCry) - 49
  • Paul Quinn (Saxon) - 74

Vandaag overleden:
  • Mieszko Talarczyk (Nasum) - 2004
Review

Sarissa - Masters of Sins
Jaar van release: 2004
Label: Black Lotus Records
Sarissa - Masters of Sins
Het zuiden van dit continent heeft normaal gesproken samen met Duitsland een belangrijk aandeel in het hedendaagse aanbod op het gebied van power metal. Denk bijvoorbeeld maar eens aan de vele kwaliteitsbands uit Italië en Spanje, die weliswaar vaak niet al te origineel zijn, maar wél weten hoe goede power metal hoort te klinken. Griekenland blijft op dat gebied (net zoals op vrijwel alle andere gebieden van metal) behoorlijk achter. U raadt het al: Sarissa komt uit Griekenland en speelt power metal. Dat doen de heren al van 1987, maar erg productief zijn ze nog niet geweest: Masters of Sins is namelijk pas het tweede album.

Moeten we daar lang over rouwen? Ik dacht het niet, want als ik dit album in één woord zou moeten samenvatten, dan zou dat “oubollig” zijn. Productioneel gezien valt het nog wel mee (dat mag ook wel, aangezien de band bijna een jaar aan dit album heeft liggen sleutelen), maar de nummers zijn gewoon niet pakkend genoeg om te overtuigen, waardoor mijn aandacht al snel verslapt. Toegeven, met nummers als To These Powers (I Swear) en Starvation weet de band platgetreden paden te vermijden, maar als er vervolgens totaal geen kracht in de composities zit, schiet het ook niet echt op verder. Een pluspunt mag echter ook nog genoemd worden: de zang van Nick Iglezos is zeker te pruimen en bovengemiddeld (én ditmaal zonder gruwelijk accent!).

Tien jaar na het debuutalbum Sarissa levert deze band dus een opvolger af die niet slecht, maar ook niet erg goed te noemen is en waar volgens mij vrijwel niemand op zit te wachten. De heren hebben zeker aardige ideeën, maar het geheel is zo futloos dat die ideeën totaal niet uit de verf komen. Een onopvallend en middelmatig album dus, vandaar ook een onopvallend en middelmatig cijfer.

Tracklist:
1. Bleed (till the end)
2. To These Powers (I Swear)
3. The Ancient Land Falls
4. Masters of Sins
5. Envious Critics
6. Nemesis
7. Starvation
8. Deathdance (Zalogos)
9. The Struggle
10. Hypocrisy Crusade

Score: 65 / 100

Reviewer: Rik
Toegevoegd: 27 oktober 2004

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.