Into The Grave 2026
Enquête

Wat vind jij de gaafste song uit het jaar 2011?

Amon Amarth - Destroyer Of The Universe
Anthrax - Fight 'Em 'Til You Can't
Arch Enemy - Yesterday Is Dead And Gone
Dream Theater - On The Backs Of Angels
Fleshgod Apocalypse - The Violation
Hell - On Earth As It Is In Hell
Iced Earth - Dystopia
In Flames - Deliver Us
Lamb Of God - Ghost Walking
Machine Head - Locust
Mastodon - Curl Of The Burl
Megadeth - Public Enemy No. 1
Nightwish - Storytime
Opeth - The Devil's Orchard
Powerwolf - We Drink Your Blood
Rammstein - Mein Land
Red Fang - Wires
Septicflesh - The Vampire From Nazareth
Sólstafir - Fjara
Symphony X - When All Is Lost
Taake - Myr
The Devil's Blood - On The Wings Of Gloria
Trivium - In Waves
Within Temptation - Faster
een andere kraker uit 2011, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    29 mei:
  • Dog With A Spoon, Astronutz en No Breakfast Goodbye
  • Plini en Sungazer
  • 30 mei:
  • Kamper Sloopfest
  • Outta Pocket, Hold My Own, Megalomaniacs en Premonition
  • Peter Pan Speedrock
  • Plini en Sungazer
  • 31 mei:
  • Motorpsycho
  • 1 juni:
  • Afsky en Yoth Iria
Kalender
Vandaag jarig:
  • Alan White (Oasis) - 54
  • Andrea Buratto (Secret Sphere) - 46
  • Bertrand Maillot (Karelia) - 47
  • Chrigel Glanzmann (Eluveitie) - 51
  • Garry Peterson (The Guess Who) - 81
  • Holly Knight (Device) - 70
  • Kevin Moore (Dream Theater) - 59
  • Lenny Kravitz - 62
  • Mark Hunter (Chimaira) - 49
  • Markus Hirvonen (Insomnium) - 46
  • Patrick Loisel (Augury) - 56
  • Phil Feit (Riot) - 67
  • Tommy Stewart (Godsmack) - 60

Vandaag overleden:
  • Alan White (Yes) - 2022
  • Luc Chauty (Midwinter) - 2004
  • Vince McAllister (Pentagram) - 2006
Review

8th Sin - Sinners Inc.
Jaar van release: 2004
Label: Black Lodge Records
8th Sin - Sinners Inc.
Jakkes. Wat voor onzin krijg ik nu weer op mijn bord. Dit bandje bestaande uit Michael Bohlin (wie?) wou eens een cd maken en schakelde daarvoor zijn vriend IT (wie?) in. IT heeft in het verleden al op 13 cd’s zijn kunsten laten horen en heeft naar eigen zeggen werk geschreven voor Dissection en Marduk. Voor de rest speelt hij popmuziek, is hij een musicalster, speelde hij in thrashband en is hij ook nog eens part time hardrocker. De laatste acht jaar heeft hij zich totaal teruggetrokken uit de samenleving en is hij naar Azië geïmmigreerd. Of dit allemaal waar is en of IT een legendarische figuur in de metalscène is betwijfel ik ten sterkste, zeker na het horen van dit ‘Sinners Inc.’

Stel je een mix voor van Rammstein, The Human League/New Order, pop en eurohouse voor. Lijkt dat op papier wel interessant? Misschien wel, maar niet als het zo belabberd en inspiratieloos is uitgevoerd zoals hier. De heren hebben maar één riff geschreven die elk nummer terugkomt: vier saaie powerchords onder een beat (kortom een doordeweekse Rammstein riffje). Daarover horen we wat elektronische geluiden en zanger IT praat, zingt en kwijlt er wat overheen. Als de teksten dan ook nog eens niet het niveau overstijgen van een gemiddelde platvloerse dance-act dan houd ik het echt voor bekeken.

Ik hoop dat ik dit brok geluidsvervuiling nooit meer terugvind en dat ik niets meer van deze band hoor. Ben ik onbeleefd? Probeer jij dan maar eens drie keer naar deze cd te luisteren!

Tracklist:
1. Karaoke Life
2. Hello Japan
3. Sometimes and othertimes
4. Trip Trap
5. Eastern Empress
6. Dreamqueen
7. Sex FX
8. Sister
9. Money
10. Sinners
11. The eight sins, part 1

Score: 35 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 26 september 2004

Meer 8th Sin:

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.