Enquête

Wat is tot dusver jouw favoriete Lamb Of God- (of Burn The Priest-)song?

11th Hour
512
Black Label
Bloodletting
Checkmate
Contractor
Descending
Desolation
Ditch
Ghost Walking
Honey Bucket
Hourglass
Laid To Rest
Memento Mori
Now You’ve Got Something To Die For
Omens
Omerta
Overlord
Redneck
Ruin
Set To Fail
The Duke
Vigil
Walk With Me In Hell
een andere Lamb Of God/Burn The Priest-kraker

[ Uitslag | Enquêtes ]

Geen concerten bekend voor 13-10-2025.
Kalender
Vandaag jarig:
  • André Borgman (After Forever) - 47
  • Bård Torstensen (Clawfinger) - 64
  • Bobby Koelble (Death) - 57
  • Dave Mustaine (Megadeth) - 64
  • Filipe Sousa (Shadowsphere) - 41
  • Philippe Harvey (Crystal Castle) - 44
  • Sergio Dominguez (Six Magics) - 46
  • Stephen Perkins (Jane's Addiction) - 58
  • Tim "Ripper" Owens (Judas Priest) - 58
  • Vinny Appice (Black Sabbath) - 68

Vandaag overleden:
  • Eddie Money - 2019
  • Gary Richrath (REO Speedwagon) - 2015
  • Grant Hart (Hüsker Dü) - 2017
  • John Davis (technicus) - 2023
Review

Zone - Die Alone
Jaar van release: 2004
Label: Eigen beheer

Zone - Die Alone

Zone is een Utrechtse metalband waarvan de roots voornamelijk in de nu-metal liggen. Ze weten daar, volgende de biografie, wel meer agressie en snelheid aan te geven. De in 2004 uitgebrachte EP Die Alone laat de verschillende kanten horen van de band en het doel van de EP is vooral om zoveel mogelijk op het podium te kunnen staan.

Op Die Alone staan 8 agressieve songs. Opener Conscience is hier een goed voorbeeld van. Break All Hope Down springt eruit omdat het meer groove heeft dan de rest van de nummers. De nummers klinken allemaal inderdaad agressief. Het is wel aardig maar echt vernieuwend is het niet.

De band probeert soms melodieus uit de hoek te komen door onder andere het gebruik van cleane vocalen. De laatste track First Step is rustiger dan de rest. Zanger Eko Santosa doet erg zijn best om te zingen, maar faalt helaas. Het nummer zelf is ook erg matig met een saai refrein en zwakke gitaar riffjes. Zanger Eko kan het beter houden bij schreeuwen of het rap-achtige in Hitting People, dat me doet denken aan de uit elkaar gevallen Nederlandse band End Of April. De cleane zang in dit nummer komt overigens wat beter uit de verf dan in de rest van de nummers.

De EP Die Alone bevat enkele aardige nummers (Conscience, Break All Hope Down, Hitting People) maar mist net wat ingrediënten om een echt goede indruk achter te laten. Maar het doel van de EP lijkt mij wel bereikt; optredens zullen zij met deze mini CD wel binnen krijgen.

Tracklist:
1. Conscience
2. Die Alone
3. Break All Hope Down
4. Help Me
5. Hitting People
6. Tired
7. Identity
8. First Step

Score: 60 / 100

Reviewer: Marlou
Toegevoegd: 15 september 2004

Meer Zone:

Zone - Die Alone
Reactie van Een_Metalfan op 21-09-2004 om 22:44u
Score: 1 / 100

word deze rotzooi hier echt besproken..wat een teringplaat

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.