Pitfest
Enquête

Veertig jaar geleden werd al gave muziek geproduceerd. Wat is jouw favoriete song uit het jaar 1985?

Accept - Metal Heart
Agent Steel - Agents Of Steel
Anthrax - Madhouse
Bathory - Born For Burning
Celtic Frost - Circle Of The Tyrants
Dio - Rock 'N' Roll Children
Europe - Rock The Night
Exodus - Bonded By Blood
Faith No More - We Care A Lot
Gary Moore & Phil Lynott - Out In The Fields
Helloween - Ride The Sky
Killing Joke - Love Like Blood
King Diamond - No Presents For Christmas
Kreator - Flag Of Hate
Marillion - Kayleigh
Megadeth - Mechanix
Overkill - Rotten To The Core
Possessed - The Exorcist
Robert Palmer - Addicted To Love
S.O.D. - Sargent D And The S.O.D.
Slayer - Hell Awaits
Survivor - Burning Heart
The Cult - She Sells Sanctuary
W.A.S.P. - Wild Child
een andere song, die in 1985 uitkwam

[ Uitslag | Enquêtes ]

    27 april:
  • FemME (Female Metal Event)
  • 29 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 30 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 1 mei:
  • Death Goals en Stormo
  • Deville
  • Venom inc, krisiun, Hate en Ater
  • Wodan Boys
  • 2 mei:
  • Hyena
  • Mike Tramp's White Lion
  • RedHook en Comastatic
  • Temple Fang en Mojo & The Kitchen Brothers
    26 mei:
  • Coven en Queen Of Spades
  • Sylvaine en Oso And The Jupiter
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adrian Lambert (DragonForce) - 53
  • Aleksander Shelepenkin (Celestial Crown) - 48
  • Daniel "Mortuus" Rostén (Marduk) - 48
  • Janne Wirman (Kotipelto) - 46
  • Joey Jordison (Slipknot)† - 50
  • Jose Pasillas (Incubus) - 49
  • Justin Gonzales (Antonamasia) - 41
  • Melissa Ferlaak (Visions Of Atlantis) - 46
  • Sami Kukkohovi (Sentenced) - 51
  • Torsten Röhre (Silent Force) - 49

Vandaag overleden:
  • K. Angylus (The Angelic Process) - 2008
  • Scott Williams (Soilent Green) - 2004
Review

Ronnie Romero - Too Many Lies, Too Many Masters
Jaar van release: 2023
Label: Frontiers Music

 -

Sinds in Chili geboren Ronnie Romero in 2015 door Ritchie Blackmore werd gerekruteerd als zanger van Rainbow, is hij een veelgevraagd muzikant. Ontzettend veelgevraagd! Gelukkig zingt hij nooit op een plaat die vol met troep staat, het is altijd behoorlijk tot zeer goed. Maar hij pakt wel erg veel klussen aan. Bovendien is er nooit de garantie dat hij de band of het project trouw blijft. In 2020 zong hij zeer verdienstelijk de comebackplaat van Vandenberg in. Die band heeft hij inmiddels verlaten ten faveure van Michael Schenker Group. Maar ook daar zijn de ontslagpapieren alweer ingediend.

Nu was het eerder dit jaar genieten van zijn zang op het debuut van Elegant Weapons, de nieuwe band van Judas Priest-gitarist Richie Faulkner. De kans is groot dat een tweede album door iemand anders wordt ingezongen. Want Elegant Weapons zal wel weer niet genoeg op tournee zijn vanwege Faulkners verplichtingen bij Judas Priest. Het is als fan lastig om te investeren in een band als de zanger, vaak toch het boegbeeld, een inconsistente factor is.

Daarom is het prettig om te constateren dat Ronnie Romero een solocarrière is gestart. Want een band die je eigen naam draagt, kun je immers niet verlaten. Er zijn al twee coveralbums verschenen, maar nu werd het tijd voor origineel materiaal. Too Many Lies, Too Many Masters is het resultaat en het mag zeker gehoord worden. Ronnie had als doel een plaat te maken in de stijl van Dio en daar is hij in geslaagd. Castaway On The Moon, Vengeance en de titeltrack zijn klassieke hardrocksongs in een modern jasje. De Dio-vergelijking is compleet met Chased By Shadows, een slepend nummer zoals Last In Line en Egypt (The Chains Are On).

De muzikanten op Too Many Lies, Too Many Masters zijn vrienden van Ronnie. Het siert hem dat er geen sterrencast is verzameld, ondanks zijn grote netwerk met bekende muzikanten. Het album voelt daardoor authentiek, gemaakt met liefde voor het genre. Alle songs zijn goed ingespeeld, bevatten knappe riffs en zijn afwisselend. Too Many Lies, Too Many Masters is een goede start van Ronnies solocarrière.

Tracklist:
1. Castaway On The Moon
2. Mountain Of Light
3. I’ve Been Losing You
4. Too Many Lies, Too Many Masters
5. Girl, Don’t Listen To The Radio
6. Crossroad
7. Not Just A Nightmare
8. A Distant Shore
9. Chased By Shadows
10. Vengeance

Score: 80 / 100

Reviewer: Rene
Toegevoegd: 16 september 2023

Pitfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.