Bospop Dynamo Metalfest 2026
Enquête

Wat is tot dusver de meest gave act die op de affiche van Pitfest heeft gestaan?

1914
Aborted
Amenra
Asphyx
At The Gates
Autopsy
Bloodbath
Cradle Of Filth
D.R.I.
Dog Eat Dog
Exhumed
Gaerea
God Dethroned
Hatebreed
Marduk
Mayhem
Napalm Death
Peter Pan Speedrock
Sodom
Terror
Toy Dolls
Vader
Venom
Voivod
een andere act, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    23 april:
  • Masterplan
  • Parkour, Vidarr en Waxing Crescent
  • 24 april:
  • Blaze Bayley
  • Cardiac Arrest, Cadaveric Incubation, Warp Chamber en Degraved
  • Iotunn, In Vain en Nephylim
  • Joe Bonamassa
  • Karnivool en Intervals
  • Masterplan
  • Monkey3 en Mars Red Sky
  • Smash Into Pieces, Enemy Inside en Dark Divine
  • Suicidal Angels en Warsenal
  • Undergang en Corpus Offal
  • 25 april:
  • Masterplan en Angelic Forces
  • Officiële opening Baroeg
  • Player en Anger Machine
  • Sanctuary en Martyr
  • Wytch Hazel en Phantom Spell
  • 26 april:
  • Demoncy, Ares Kingdom en Kerberos
  • Hypocrisy, Abbath, Vreid en Vomitory
  • Monstrosity, Bio-Cancer, Reject The Sickness en Deadwood
  • Royal Rawk
Kalender
Vandaag jarig:
  • Artyom (Infected) - 41
  • Brian Holmes (Gates Of Winter) - 42
  • Danny Mommens (Vive La Fête) - 53
  • Eugene Simone (Eldritch) - 56
  • Jamie Smith (Borealis) - 39
  • Ken Scott (producent) - 79
  • Kenneth Kapstad (Thorns) - 47
  • Louie Kouvaris (Riot)† - 72
  • Magnus Carlsson (regisseur) - 61
  • Miguel Trapezaris (Winter's Verge) - 43
  • Mike Portnoy (Dream Theater) - 59
  • Mikey Welsh (Weezer)† - 55
  • Ralph Salati (Destrage) - 39
  • Richard "Ricardo" Chuat (Kronos) - 49

Vandaag overleden:
  • Matt LaPorte (Jon Oliva's Pain) - 2011
Review

Mal - Malbum
Jaar van release: 2022
Label: Ordovician Records

 -

Ze zijn een beetje mal bij het uit Minneapolis, Minnesota afkomstige Mal. Dat begint al bij de (m)albumtitel van het onderhavige object: Malbum. Maar - u gokte het al - daar blijft het niet bij. Ook de muziek staat bol van de malversaties en maledicties.

Songstructuren? Ben je mal! Daar heeft het kwartet maling aan; het interesseert ze geen ene mallemoer; of nouja, de heren hebben er in ieder geval geen standaardmal voor gebruikt, want de nummers gaan werkelijk waar (m)alle kanten op, of, zoals track nummer vijf het treffend omschrijft: Nothing At All Happens Again. De ene na de andere mallote riff voorzien van malse saxofoonklanken wordt op u afgevoerd.

En dan die maligne poging tot zang in Friend Song. Wat een malheur. Ik weet niet wat voor malafide zaakjes hier achter schuilgaan, maar het is niet mals - wat een malaise. Het langste woord dat begint met 'mal' dat ik kon verzinnen is overigens malariabestrijding. Dat slaat als een tang op een varken, maar het geeft u enige houvast als het gaat om het thema van dit album.

Ze zijn bij Mal overduidelijk de malsten. Vanavond heb ik niet voldoende aan een maltbiertje, ik grijp naar de malagawijn. U kunt zichzelf oprecht afvragen wat u aan deze review heeft, maar diezelfde vraag is op zijn plaats bij Malbum. Kunstig, Kunst met een grote K, de rest is geschiedenis en daarmee moet u het vandaag doen.

Tracklist:
1. No We Don't Yet
2. It Feels Like The World Is Yours
3. It's Right This Way
4. The Weight of Anything
5. Nothing At All Happens Again
6. Friend Song
7. Wrong Time
8. Don't Go Out
9. I Can't Reach

Score: 77 / 100

Reviewer: Wouter
Toegevoegd: 28 november 2022

Into The Grave 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.