Bibelot, Dordrecht Into The Grave 2026
Enquête

Sebastian Bach vervangt Dee Snider bij Twisted Sister. Zou jij het resultaat graag live willen meemaken?

Ja, ik wil Twisted Sister graag live zien met Sebastian Bach
Ach, als ik het op een festival tegenkom, ga ik wel kijken
Nou, ik wil ze best zien, maar dan wel onder een andere bandnaam
Alleen als Twisted Sister nu met Bach weer make-up gaat dragen
Nee, zonder Dee Snider is het geen Twisted Sister
Nee, Sebastian Bach lijkt me ongeschikt voor Twisted Sister
Nee, de zoon van Dee Snider was de juiste opvolger geweest
Nee, Twisted Sister interesseert me sowieso niet
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    14 maart:
  • Apocalypse Heavy V2
  • Bølzer, Misþyrming, Vitriol en Trepaneringsritualen
  • Carpenter Brut, Master Boot Record en Danger
  • Marcel Coenen & Friends
  • Requiem Aeternam
  • 17 maart:
  • Fit For A King, Memphis May Fire, Acres en 156/Silence
  • 18 maart:
  • Federale en The Motherz
  • Feuerschwanz en Miracle of Sound
  • High Parasite
  • Villagers Of Ioannina City en My Diligence
  • Zeke
  • 19 maart:
  • Kanonenfieber en Mental Cruelty
  • Les Projets d'Athena
  • Villagers Of Ioannina City en My Diligence
  • 20 maart:
  • Benighted, XII Thorns en Bloid
  • Keith Caputo en Serpents
  • Plan Nine
  • Rise A Thousand en Left To Love
  • Sabiendas, Anomic en Stigmatized
Geen concerten bekend voor 14-04-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Achernar (Orakle) - 46
  • Billy Sherwood (Yes) - 61
  • Fred Estby (Dismember) - 54
  • Jona Lewie (Brett Marvin And The Thunderbolts) - 79
  • Linda Hopper (Magnapop) - 67
  • Luca Di Gennaro (Soul Secret) - 41
  • Mike "Cyco Miko" Muir (Suicidal Tendencies) - 63
  • Quincy Jones (producent)† - 93
  • Tom Allom (producent) - 80
Review

Godslave - Positive Aggressive
Jaar van release: 2021
Label: Metalville

Godslave - Positive Aggressive

Het was in 2020 bijna gedaan met de Duitse thrashmetalformatie Godslave, maar de positieve boodschap die het vijftal wil verspreiden, was belangrijk genoeg om door te zetten. De inmiddels al zesde langspeler Positive Aggressive is het resultaat van die worsteling. In de basis maken de Duitsers thrash metal volgens het boekje, maar de tien songs hebben ook een zeer melodieuze zijde, waarin de traditioneel agressieve klanken een vriendelijker gezicht krijgen.

De tracks zijn degelijk ingespeeld en aardig geproduceerd. Ze bevatten alles wat een goede thrashplaat nodig heeft: snelle riffs, spetterende solo's en af en toe wat fijne krijsen van frontman Thomas Pickard. Zoals gezegd hebben de songs een melodieuze vernislaag en is het niet louter agressief gitaarwerk wat de klok slaat. De solo van openingstrack How About NO?, overigens met een gastbijdrage van zangeres Britta Görtz (Critical Mess, Hiraes), heeft bijvoorbeeld een Gamma Ray-randje. Zo zijn er meer voorbeelden: het meezingrefrein van Flap Of A Wing, dat weinig indruk maakt vanwege de flauwe, goedkope rijm, en afsluiter Final Chapters First als geheel. Naast de vriendendienst van Görtz valt er ook nog een fijne gitaarsolo van Destruction's Damir Eskic te ontdekken.

De muziek leunt erg op het precieze drumwerk van Tobias Huwig en de gitaarsolo's van Bernhard Lorig en Manuel Zewe. De zang van Pickard is minder gevarieerd en de zanglijnen ontbreekt het soms aan venijn. Bovendien zijn de composities niet allemaal even interessant. Qua teksten vervalt de band vaak in de eerdergenoemde luie rijmelarij en in sommige songs worden de stevige thrashcoupletten afgewisseld met weinig aansprekende refreinen. Het hoge niveau van de stevige openingstrack wordt op de rest van de plaat niet doorgezet.

Het maakt Positive Aggressive tot een plaat die fijn in het gehoor ligt, maar ook een album dat, op een enkele track na, amper blijft hangen. Van een band die al twee decennia in verschillende vormen actief is en een zesde langspeler presenteert, verwacht je meer.

Tracklist:
1. How About NO?
2. Positive Aggressive
3. Straight Fire Zone
4. From Driven
5. Flap Of A Wing
6. King Kortex
7. Show Me Your Scars
8. I Am What Is
9. See Me In A Crown
10. Final Chapters First

Score: 73 / 100

Reviewer: Waldie
Toegevoegd: 13 september 2021

Angus McSix @ Effenaar, Eindhoven Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.