Helldorado
Enquête

Wat is (tot dusver) jouw favoriete song van Mastodon?

Aqua Dementia
Black Tongue
Blood And Thunder
Colony Of Birchmen
Crystal Skull
Curl Of The Burl
Divinations
Floods Of Triton
Hearts Alive
High Road
Iron Tusk
March Of The Fire Ants
Megalodon
More Than I Could Chew
Mother Puncher
Oblivion
Once More ‘Round The Sun
Show Yourself
Steambreather
Teardrinker
The Czar
The Last Baron
The Motherload
The Wolf Is Loose
een andere Mastodon-kraker

[ Uitslag | Enquêtes ]

    14 november:
  • As I Lay Dying en Deathmask
  • For I Am King en Sugar Spine
  • Lacuna Coil en Nonpoint
  • 15 november:
  • Blackbriar en Forever Still
  • For I Am King en Sugar Spine
  • Plan Nine
  • Submit Fest 2025
  • 16 november:
  • Life Of Agony, Ugly Kid Joe en Terradown
  • 18 november:
  • Halestorm en Bloodywood
  • Lacuna Coil en Nonpoint
  • Life Of Agony, Ugly Kid Joe en Terradown
  • 19 november:
  • Orbit Culture, Gaerea en Atlas
  • 20 november:
  • Lacuna Coil en Nonpoint
  • Life Of Agony, Ugly Kid Joe en Terradown
  • Temple Fang
Kalender
Vandaag jarig:
  • Alec John Such (Bon Jovi)† - 74
  • Cory Betts (Black Majesty) - 55
  • Frankie Banali (Quiet Riot)† - 74
  • Franz Treichler (The Young Gods) - 64
  • James Guthrie (producent) - 72
  • James Young (Styx) - 76
  • Josh Silver (Type O Negative) - 63
  • Piet Sielck (Iron Savior) - 62

Vandaag overleden:
  • Doug Harrington (Defiance) - 2006
  • Peter Sinfield (King Crimson) - 2024
Review

Godüs - Hell Fuck Demon Sound
Jaar van release: 2004
Label: Xtreem Music
Godüs - Hell Fuck Demon Sound
Uit Spanje komt voor de verandering weer eens een black metal release. Van de band Godüs hebben we hier het eerste volledige album in handen.
Laat ik voorop stellen dat de muziek op dit album best wel aardig is. Lekker rauwe thrashy black metal met snijdende riffs en primitief drumwerk. De productie is niet al te best, maar eigenlijk maal ik daar niet om, want zo komt de primitieve sfeer alleen maar beter naar voren.

Waarom dan een middelmatig cijfer? nou dat zal ik duidelijk maken. Het grootste minpunt van dit album is de zang. De heer Abraham heeft een overtuigende scream, maar wisselt deze af met lelijke vervormde grunts en een vrij geforceerde schreeuwerige stem. De vervormde grunts doen me sterk denken aan de zanger van Hate Forest op het album Purity, maar in tegenstelling tot bij Godüs, pakte het daar wel enigszins goed uit. Neem het afgrijselijke Atomic Condemnation, wat compleet word verziekt door matige zang en overdreven uithalen.
Nee, helaas moet Godüs op dat gebied nog hard gaan werken wil het ooit wat gaan betekenen in de black metal scene van vandaag de dag. Kom dan niet aanzetten met 'originele' titels als We Are Godüs of Hell Fuck Demon Sound. Ik heb genoeg gezegd als ik meld dat het beste nummer op de cd een cover van Darkthrone is. Triumphant Gleam wordt na behoren gespeeld en afgezien van enkele lelijke zangpartijen ook vocaal redelijk afgewerkt. Het kan dus wel, neem daar dan een voorbeeld aan voordat je aan een cd begint.
Na een kwelling als deze cd ga je je ook aan dingen ergeren als de simpele hoes en de toch ietwat te klepperend klinkende snare drum.

Helaas voor Godüs en ik hoop voor ze dat in ieder geval de vocale escapades een volgende keer achterwege laten.
Muzikaal : oké, productioneel : redelijk, vocaal: een behoorlijke ramp. Erg jammer..

Tracklist
1. Intro
2. Megatomic Nightmare
3. Hell Fuck Demon Sound
4. Storm of Bullets
5. Atomic Condemnation
6. Tear your Soul Apart
7. War, Blood & Agony
8. We are Godus
9. Outro
10. Triumphant Gleam (Darkthrone cover)

Score: 50 / 100

Reviewer: Jeroen
Toegevoegd: 11 juni 2004

Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.