Into The Grave
Enquête

David Coverdale is definitief met pensioen. Wat is jouw favoriete song uit zijn lange loopbaan met Deep Purple, Whitesnake, solo, Coverdale-Page en gastbijdragen?

Ain't No Love In The Heart Of The City
Blindman
Burn
Crying In The Rain
Don't Break My Heart Again
Fool For Your Loving
Forevermore
Give Me All Your Love
Here I Go Again
Is This Love
Judgement Day
Love Ain't No Stranger
Love Is Blind
Mistreated
Ready An' Willing
Shut Up And Kiss Me
Slow An' Easy
Soldier Of Fortune
Still Of The Night
Stormbringer
Take Me For A Little While
The Last Note Of Freedom
Too Many Tears
Walking In The Shadow Of The Blues
een andere song waarop Coverdale zingt

[ Uitslag | Enquêtes ]

    21 november:
  • Cobra The Impaler en My Diligence
  • Engel Of Deathfest IIII
  • For I Am King, Sugar Spine en Swanslaughter
  • New Model Army en Amy Montgomery
  • Pothamus en Modder
  • 22 november:
  • Adrian Vandenberg
  • Deadhead en Anomic
  • For I Am King, Sugar Spine en Another Now
  • Grindpad, Persecutor en Velozza
  • Pene Corrida en MagnaCult
  • Sacred Reich en Martyr
  • 23 november:
  • All Shall Perish, Peeling Flesh, Vulvodynia en Acranius
  • 26 november:
  • Gutalax, Spasm en Guineapig
  • Perturbator, Kaelan Mikla en Gost
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
  • 27 november:
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aaron Jellum (Lȧȧz Rockit) - 62
  • Ana Fernández (Darksun) - 45
  • Björk (The Sugercubes) - 60
  • Bryan Patrick (Manilla Road) - 59
  • Ian Taylor (Adolescents) - 54
  • Jeff Blue (producent) - 58
  • Mick Rock (fotograaf)† - 77
  • Myles Heskett (Wolfmother) - 48
  • Tobias Sammet (Edguy) - 48

Vandaag overleden:
  • Peter Grant (manager) - 1995
  • Willy Quiroga (Vox Dei) - 2024
Review

Leash Law - Dogface
Jaar van release: 2004
Label: Black Lotus Records
Leash Law - Dogface
Als je de hele dag door naar gitaar- en keyboardgeoriënteerde huppelmuziek luistert, dan wil je nog wel eens de behoefte krijgen aan iets stevigers. Iets wat doordringt, iets wat bijt, iets wat kracht heeft, zonder een brok ruisende herrie te worden. Ook zo'n verlangen naar een keiharde pot heavy/powermetal, done the American way?

Wil je eens iets compleet nieuws horen? Weten dat het goed zit met de speltechniek, omdat de leden allemaal een succesvol verleden hebben gehad en ruimschoots ervaring hebben? Geloof je niet in het gezegde "meer is beter" maar heb je liever kwaliteit? Wil je korte en pakkende songs die een soundtrack zouden kunnen vormen voor je turbulente en zware bestaan? Een gitarist die niet alleen nietszeggende toonladders uit z'n plankje perst, maar iets toevoegt aan de nummers?

De hoge heldere strakkebroekenstemmetjes zat? Wil je weer eens een echte veelzijdige zanger horen, die elk nummer zijn eigen geluid kan geven? Zou je weer eens een ballad willen horen die overstroomt van de gevoelens en je bij de strot pakt, je echt iets doet? Gek op complottheorieën en historische teksten? Dan ga je Leash Law ongetwijfeld gaaf vinden.

Tracklist:
1. Fight
2. Dogface
3. Stealing Grace
4. Hail To Blood
5. Banion
6. Better When Betrayed
7. Martial Law
8. Hellhole
9. Paving The Way

Score: 85 / 100

Reviewer: Bob
Toegevoegd: 29 mei 2004

Meer Leash Law:

Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.