Batushka
Enquête

Wat vind jij van de trend dat sommige concertzalen om financiële redenen steeds meer cover- en tributebands boeken?

Prima, ik ga zelf graag naar shows van coverbands
Geen probleem, ik ga af en toe zelf naar een coverband kijken
Van mij hoeft het niet, maar ik snap dat zalen die keuze maken
Jammer, ik heb totaal geen behoefte aan cover- of tributebands
Schandalig, de zalen moeten origineel talent ondersteunen
Ik heb geen mening over dit onderwerp
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    14 februari:
  • Anger Machine en Ominous
  • Cryptosis en Sad Whisperings
  • March Into Valhalla
  • Plan Nine
  • Sleep Theory en The Pretty Wild
  • Wacken Metal Battle (Drentse voorronde)
    Met Mouldwarp, New Dawn Fades, OPHÆRA en Semper Fi
  • 15 februari:
  • Ian Paice with Purpendicular
  • 18 februari:
  • Motionless In White, Dayseeker en Make Them Suffer
  • 19 februari:
  • Mantah
  • 20 februari:
  • Avatar, Alien Weaponry en Witch Club Satan
  • Born From Pain, Lies! en Stalk
  • Hellevaerder, Asgrauw en Suttungr
  • Plan Nine
  • Sanguisugabogg, Fulci, Gates To Hell en Celestial Sanctuary
  • Urne
  • Urne en Everything Decays
    14 maart:
  • Apocalypse Heavy V2
  • Bølzer, Misþyrming, Vitriol en Trepaneringsritualen
  • Carpenter Brut, Master Boot Record en Danger
  • Marcel Coenen & Friends
  • Requiem Aeternam
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aylin Aslim (Letzte Instanz) - 50
  • Brian Slagel (producent) - 65
  • Jason Rainey (Sacred Reich)† - 59
  • John Alfredsson (Avatar) - 40
  • Liv Kristine (Leaves' Eyes) - 50
  • Robert Kovacic (Belphegor) - 49
  • Scott Borland (Limp Bizkit) - 47
  • Vegard "Vyl" Larsen (Keep Of Kalessin) - 56

Vandaag overleden:
  • Mick Tucker (The Sweet) - 2002
  • Tim Aymar (Pharaoh) - 2023
Review

Leash Law - Dogface
Jaar van release: 2004
Label: Black Lotus Records
Leash Law - Dogface
Als je de hele dag door naar gitaar- en keyboardgeoriënteerde huppelmuziek luistert, dan wil je nog wel eens de behoefte krijgen aan iets stevigers. Iets wat doordringt, iets wat bijt, iets wat kracht heeft, zonder een brok ruisende herrie te worden. Ook zo'n verlangen naar een keiharde pot heavy/powermetal, done the American way?

Wil je eens iets compleet nieuws horen? Weten dat het goed zit met de speltechniek, omdat de leden allemaal een succesvol verleden hebben gehad en ruimschoots ervaring hebben? Geloof je niet in het gezegde "meer is beter" maar heb je liever kwaliteit? Wil je korte en pakkende songs die een soundtrack zouden kunnen vormen voor je turbulente en zware bestaan? Een gitarist die niet alleen nietszeggende toonladders uit z'n plankje perst, maar iets toevoegt aan de nummers?

De hoge heldere strakkebroekenstemmetjes zat? Wil je weer eens een echte veelzijdige zanger horen, die elk nummer zijn eigen geluid kan geven? Zou je weer eens een ballad willen horen die overstroomt van de gevoelens en je bij de strot pakt, je echt iets doet? Gek op complottheorieën en historische teksten? Dan ga je Leash Law ongetwijfeld gaaf vinden.

Tracklist:
1. Fight
2. Dogface
3. Stealing Grace
4. Hail To Blood
5. Banion
6. Better When Betrayed
7. Martial Law
8. Hellhole
9. Paving The Way

Score: 85 / 100

Reviewer: Bob
Toegevoegd: 29 mei 2004

Meer Leash Law:

Bibelot, Dordrecht Into The Grave 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.