Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

Wat vind jij het meest teleurstellende studio-album, dat in 2025 is uitgebracht?

Alestorm - The Thunderfist Chronicles
Arch Enemy - Blood Dynasty
Architects - The Sky, The Earth And All Between
Babymetal - Metal Forth
Behemoth - The Shit Ov God
Dark Angel - Extinction Level Event
Equilibrium - Equinox
Ghost - Skeletá
Jinjer - Duél
Katatonia - Nightmares As Extensions Of The Waking State
Killswitch Engage - This Consequence
Lacuna Coil - Sleepless Empire
Machine Head - Unatøned
Marko Hietala - Roses From The Deep
Obscura - A Sonication
Orbit Culture - Death Above Life
Paleface Swiss - Cursed
Patriarkh - Prophet Ilja
Sabaton - Legends
Slaughter To Prevail - Grizzly
Sleep Token - Even In Arcadia
Soulfly - Chama
Spiritbox - Tsunami Sea
Volbeat - God Of Angels Trust
een ander tegenvallend album, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Kalender
Vandaag jarig:
  • Daisuke "Die" Ando (Dir En Grey) - 51
  • Daniel Fischer (Midnattsol) - 48
  • Fred Provoost (Whispering Gallery) - 50
  • Mike Keneally (Frank Zappa) - 64
  • Mike Watt (Minutemen) - 68
  • Peter Criss (Kiss) - 80
  • Peter Lee (Flattus Maximus) (Gwar) - 58
  • Suzuka "Su-Metal" Nakamoto (Babymetal) - 28
  • Svart (Sanguis) - 47
Review

Intestine - Intestine
Jaar van release: 2001
Intestine - Intestine
De cd van Intestine lag vandaag op de deurmat... Nadat ik de cd en het stukje bijbehorende tekst uit de verpakking had gehaald, en de cd in mijn cd-rom speler had geplaatst merkte ik dat ik hier niet te maken had met een beginnende band. Zo klinkt het in ieder geval zeker niet!


Het nummer Consequence begint met een heerlijke snelle drum waarin je de zanger al snel op een zware Cradle of Filth achtige manier hoort schreeuwen.
De overgang tussen de verschillende stijlen, van het iets langzamere en het snelle is misschien wel iets te snel gedaan, opzich wel jammer. De tijden ertussen mocht iets langer duren. Maar dit is dat ook het enigste minpuntje wat ik heb kunnen ondekken.
De nummers die eropstaan zijn verder lekker afwisselend, zo is het 2e nummer al wat rustiger in het begint zodat je goed kunt genieten van de afwisseling in de manier van spelen. Dit is voornamelijk rustig en zeer snel, waarbij de schreeuwende zang altijd terugkomt.

De band is opgericht in 1994 door de gitaristen Floris en Paul en zanger Peter.
Uiteindelijk is de bassist Robert en de drummer David erbij gekomen en hebben ze na een aantal optredens deze demo opgenomen.

De band beukt lekker door, en de mix tussen stukken instrumentaal en met zang erbij is goed gedaan. Wat me ook opviel is dat de afwisseling van spelen zeer netjes is gedaan.. daardoor vervelen de nummers ook nooit omdat niets zich herhaald. Zeker een band die de moeite waard is als je van een goeie schreeuw houd en lekker wilt doorheadbangen op wat stevige drums en gitaarspel!
De nummers staan ook op hun eigen website, dus als je meer wilt weten/horen over de band kun je op hun site terecht.

Score: 80 / 100

Reviewer: Elect
Toegevoegd: 25 oktober 2001

Meer Intestine:

Intestine - Intestine
Reactie van civikov op 12-11-2001 om 14:17u
Score: 100 / 100

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.