Dynamo Metalfest 2026
Enquête

Bij veel concerten en festivals kun je tegenwoordig een VIP-pakket aanschaffen, met bijvoorbeeld een meet-and-greet, exclusieve merchandise of een andere voorkeursbehandeling. Koop jij weleens zo’n (fors) duurder toegangsbewijs?

Ja, ik heb al regelmatig een VIP-pakket aangeschaft
Ja, ik heb reeds 1 of 2 keer zo’n VIP-pakket aangeschaft
Nog niet, maar ik ben wel van plan het een keer te proberen
Helaas, ik zou graag willen, maar kan die VIP-kaartjes niet betalen
Nee, alleen voor iets heel bijzonders zou ik dat overwegen
Nee, ik vind dat niets en koop gewoon een regulier kaartje
Nee, ik kom nooit bij evenementen waar ze VIP-opties hebben
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    14 augustus:
  • Dynamo Metalfest
  • Hoods, Brick By Brick, Give Em Blood en Provisional
  • Summer Breeze
  • 15 augustus:
  • Dynamo Metalfest
  • Insurrection, Boneripper, Bladecrusher en Echoes In Ruin
  • Summer Breeze
  • 16 augustus:
  • Dynamo Metalfest
  • 17 augustus:
  • Filth, Kanine en Reformist
  • 18 augustus:
  • Alcest en Kabbel
  • Signs of The Swarm, Extermination Dismemberment en Heavy//Hitter
  • 19 augustus:
  • Battlesnake en Bawler
Geen concerten bekend voor 14-09-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Fredrik Larsson (Hammerfall) - 52
  • Slim Dunlap (The Replacements)† - 75
  • Stet Howland (W.A.S.P.) - 66
  • Trey Spruance (Mr. Bungle) - 57

Vandaag overleden:
  • Dave Williams (Drowning Pool) - 2002
  • Jill Janus (Huntress) - 2018
  • Johnny Burnette - 1964
  • Pete Way (UFO) - 2020
  • Randy Rampage (Annihilator) - 2018
  • Rick Parashar (producent) - 2014
Review

Imbolc - Berserker Furies
Jaar van release: 2004
Label: Eigen Beheer
Imbolc - Berserker Furies
Imbolc brengt ons razende black death metal met invloeden uit de hard rock en traditionele metal. Een erg prettige mix, als je het mij vraagt. De relaxte rock stukken vormen een welkome afwisseling in het rauwe geheel en afwisseling is erg belangrijk bij muziek zoals dit.

De muziek is op zichzelf niet echt origineel, maar dankzij de mix aan stijlen weet de band er wel een eigen draai aan te geven. Uit alle extreme en minder extreme ingrediënten weet de band een fris geheel te smeden en dat komt wel het beste naar voren in het openingsnummer van deze EP. Met Berserker Furies heeft men een pareltje gecreëerd waar je u tegen mag zeggen, vooral dankzij de constante stijlwisselingen in het totaalgeluid. De productie mag dan ietwat droog zijn, alles is goed te horen en de balans tussen agressie en rustpunten is prima.

Ook in de andere nummers, zoals bijvoorbeeld in het pakkende Until Daybreak komen allerlei elementen samen en vormen een haast uniek geheel.
Aan spel en productie mag nog het nodige verbeterd worden, maar deze band is al een heel eind op de goede weg.

Lekker stevige black/death metal met unieke elementen van Vaderlandse bodem doet het meestal goed bij mij (er zijn uitzonderingen) en Imbolc weet het ook te redden. Een leuke EP waarop alle uitersten van het gehele metal genre muzikaal verkend worden.

Tracklist
1. Berserker Furies
2. Compulsive Dissection
3. Maelduin
4. Until Daybreak
5. We Are But Devastatingly Transient

Score: 75 / 100

Reviewer: Jeroen
Toegevoegd: 4 mei 2004

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.