Hoofdmenu
-
28 maart:
- Blackbriar en Solarcycles
- Doodseskader
- Embrace Your Punishment, Diaroe, Subvergence en Man As Plague
- Reformist, Abyss Above en Zubzero 29 maart:
- Braces, Serve en Torn From Oblivion
- Phil Campbell and The Bastard Sons en Lucifer Star Machine
- Syberia, Omega Sun, An Evening with Knives, Scorched Oak en Dunes 30 maart:
- Blackbriar en Solarcycles
- Cult-Art Tattoofest
- Dance With Dragons en Arluna
- Dynamo Metalfest Band Battle
- Hammok
- Heilland festival
- Interstellar Solar Fest II
- Pierce The Veil, Dayseeker en Holding Absence
- Red Rum en Mourning Wood
- Seein Red, Ancestral Sin, Abusive Forms en Days of Desolation
- Terneuzen On Fire V
- Vengeance, Diggeth en Junkyard Dogs
- Vloek Van Twenthe III 31 maart:
- Cult-Art Tattoofest
- Festerfest
- Ggu:ll, Onthou en Ter Ziele 1 april:
- Bleeding Gods, Tribal Spirits en Black Silence
- Terror, Nasty en Dying Wish 2 april:
- Terror, Nasty, Redemption Denied en Force 3 april:
- Malphas, Bedrängnis en Satanic Violence
-
28 april:
- Blasphemy, Wrok en Kerberos
- FemME IX - Female Metal Event
- Warkings, Hammer King en Victorius
Kalender
Vandaag jarig:
- Ari Nissilä (Catamenia) - 52
- Daniel Cardoso (Anathema) - 43
- Douglas J. Sylvia (Fear Of God) - 59
- Enrico Canu (Heimdall) - 38
- Erick Avila (Six Magics) - 45
- John Evan (Jethro Tull) - 76
- Nathanaël "Nath" (Anachronia) - 40
- Ol Drake (Evile) - 40
Concertagenda 2024
Concertagenda 2024
[ Ontbrekend concert doorgeven ]
Maart:
28 mrt.
Doodseskader
Nieuwe Nor, Heerlen
Nieuwe Nor, Heerlen
28 mrt.
Embrace Your Punishment, Diaroe, Subvergence en Man As Plague
Victorie, Alkmaar
Victorie, Alkmaar
28 mrt.
Reformist, Abyss Above en Zubzero
Mukkes, Leeuwarden
Mukkes, Leeuwarden
29 mrt.
Phil Campbell and The Bastard Sons en Lucifer Star Machine
Willemeen, Arnhem
Willemeen, Arnhem
29 mrt.
Syberia, Omega Sun, An Evening with Knives, Scorched Oak en Dunes
Het Groene Veld, Amsterdam
Het Groene Veld, Amsterdam
30 & 31 mrt.
Cult-Art Tattoofest
Cult-Art Shop, Nijverdal
Met Pestilence, Crown Compass, The Heritance, Diggeth e.a.
Cult-Art Shop, Nijverdal
Met Pestilence, Crown Compass, The Heritance, Diggeth e.a.
30 mrt.
Dance With Dragons en Arluna
WPC Nederland 3, Wateringen
WPC Nederland 3, Wateringen
30 mrt.
Dynamo Metalfest Band Battle
Dynamo, Eindhoven
Cellar Pigs, Terradown, Daniel Brooke, Dodentocht en Dreaded Bock & The Hellraisers
Dynamo, Eindhoven
Cellar Pigs, Terradown, Daniel Brooke, Dodentocht en Dreaded Bock & The Hellraisers
30 mrt.
Hammok
Effenaar, Eindhoven
Effenaar, Eindhoven
30 mrt.
Heilland festival
Xinix, Nieuwendijk
Met Lucifericon, Beyond Our Ruins, Fenris en Sea Of Consciousness
Xinix, Nieuwendijk
Met Lucifericon, Beyond Our Ruins, Fenris en Sea Of Consciousness
30 mrt.
Interstellar Solar Fest II
Gebr. de Nobel, Leiden
Met Truckfighters, Pendejo!, Cosmic Deris, Splinter e.a.
Gebr. de Nobel, Leiden
Met Truckfighters, Pendejo!, Cosmic Deris, Splinter e.a.
30 mrt.
Pierce The Veil, Dayseeker en Holding Absence
013, Tilburg
013, Tilburg
30 mrt.
Red Rum en Mourning Wood
Little Devil, Tilburg
Little Devil, Tilburg
30 mrt.
Seein Red, Ancestral Sin, Abusive Forms en Days of Desolation
Willemeen, Arnhem
Willemeen, Arnhem
30 mrt.
Terneuzen On Fire V
De PIT, Terneuzen
met Wiegedood, The Machine, Feather Mountain, An Evening With Knives, Modder, Carson en Breakfast at Midnight
De PIT, Terneuzen
met Wiegedood, The Machine, Feather Mountain, An Evening With Knives, Modder, Carson en Breakfast at Midnight
30 mrt.
Vengeance, Diggeth en Junkyard Dogs
Bolwerk, Sneek
Bolwerk, Sneek
30 mrt.
Vloek Van Twenthe III
Innocent, Hengelo
Met Stortregn, Burn Down Eden, Brutal Sphincter e.a.
Innocent, Hengelo
Met Stortregn, Burn Down Eden, Brutal Sphincter e.a.
31 mrt.
Ggu:ll, Onthou en Ter Ziele
dB's, Utrecht
dB's, Utrecht
April:
1 apr.
Terror, Nasty en Dying Wish
013, Tilburg
013, Tilburg
4 apr.
Thy Catafalque en The Answer Lies In The Black Void
Effenaar, Eindhoven
Effenaar, Eindhoven
4 apr.
Vandenberg
Grenswerk, Venlo
Grenswerk, Venlo
5 apr.
Desert Storm
The Cave, Amsterdam
The Cave, Amsterdam
5 apr.
Electric eel Shock en Tankzilla
Groene Engel, Oss
Groene Engel, Oss
5 apr.
Iron Jinn
Ekko, Utrecht
Ekko, Utrecht
5 apr.
Psychonaut
De Bosuil, Weert
De Bosuil, Weert
5 apr.
Speedmobile en Dikke Dennis & de Røckers
Corneel, Lelystad
Corneel, Lelystad
5 apr.
Spite, Bodysnatcher, Boundaries en Mouth For War
Bibelot, Dordrecht
Bibelot, Dordrecht
5 apr.
Vandenberg
TivoliVredenburg, Utrecht
TivoliVredenburg, Utrecht
6 apr.
Lord Of The Lost
Melkweg, Amsterdam
Melkweg, Amsterdam
6 apr.
Metalyard festival
Willemeen, Arnhem
Met Winterfylleth, Mollust, Never Obey Again, Winterhorde e.a.
Willemeen, Arnhem
Met Winterfylleth, Mollust, Never Obey Again, Winterhorde e.a.
6 apr.
Myrkur en Jonathan Hultén
De Vooruit, Gent
De Vooruit, Gent
6 apr.
Tankzilla en Baklawai
Zwarte Ruiter, Den Haag
Zwarte Ruiter, Den Haag
6 apr.
Tusky en Boskat
ECI Cultuurfabriek, Roermond
ECI Cultuurfabriek, Roermond
6 apr.
Vandenberg en Marco Mendoza
De Spot, Middelburg
De Spot, Middelburg
7 apr.
Lordi, All For Metal en Supreme Unbeing
Metropool, Enschede
Metropool, Enschede
7 apr.
Marduk, Origin en Doodswens
Iduna, Drachten
Iduna, Drachten
7 apr.
Myrkur en Jonathan Hultén
TivoliVredenburg, Utrecht
TivoliVredenburg, Utrecht
11 apr.
Marduk, Origin en Doodswens
Cacaofabriek, Helmond
Cacaofabriek, Helmond
11 apr.
Officium Triste en Asphodelus
V11, Rotterdam
V11, Rotterdam
11 apr.
Vandenberg
Effenaar, Eindhoven
Effenaar, Eindhoven
12 apr.
Desert Storm
Oefenbunker, Landgraaf
Oefenbunker, Landgraaf
12 apr.
Heavy Sentence, Aggressive Perfector en Bladecrusher
Café de Walrus, Groningen
Café de Walrus, Groningen
12 apr.
Mortiis, Nortfalke, Blot en In Days Of Old
Baroeg, Rotterdam
Baroeg, Rotterdam
12 apr.
Phil Campbell & The Bastard Sons en Lucifer Star Machine
Bolwerk, Sneek
Bolwerk, Sneek
12 apr.
Pussy Riot
Nieuwe Nor, Heerlen
Nieuwe Nor, Heerlen
12 apr.
Xalpen, Unpure en Bezwering
Willemeen, Arnhem
Willemeen, Arnhem
13 apr.
Asphyx, Graceless en Stoflik Omskot
Bolwerk, Sneek
Bolwerk, Sneek
13 apr.
Desert Storm
MFC, Coevorden
MFC, Coevorden
13 apr.
Submit Fest
Baroeg, Rotterdam
Baroeg, Rotterdam
13 apr.
Welcome To Hell
Effenaar, Eindhoven
Met Midnight, Angelus Apatrida, Gama Bomb e.a.
Effenaar, Eindhoven
Met Midnight, Angelus Apatrida, Gama Bomb e.a.
14 apr.
Beyond The Black en Ankor
Patronaat, Haarlem
Patronaat, Haarlem
14 apr.
Dance With Dragons en TerraDown
Bibelot, Dordrecht
Bibelot, Dordrecht
14 apr.
Doc's Metal Massacre II
Willemeen, Arnhem
Met Diocletian, Dudsekop, Onheil, Angel Disorder en Altarz Ablaze
Willemeen, Arnhem
Met Diocletian, Dudsekop, Onheil, Angel Disorder en Altarz Ablaze
14 apr.
Mortiis en Von Mollestein
De Pul, Uden
De Pul, Uden
14 apr.
Mr. Big
Muziekgieterij, Maastricht
Muziekgieterij, Maastricht
14 apr.
Venator en Bildtstar
Iduna, Drachten
Iduna, Drachten
17 apr.
Dear Mother
Patronaat, Haarlem
Patronaat, Haarlem
18 t/m 21 apr.
Roadburn festival
013 en Hall Of Fame, Tilburg
013 en Hall Of Fame, Tilburg
18 apr.
Wishbone Ash
ECI Cultuurfabriek, Roermond
ECI Cultuurfabriek, Roermond
19 apr.
Electric Eel Shock en Dikke Dennis & de Røckers
Victorie, Alkmaar
Victorie, Alkmaar
19 apr.
Martyr
Zwarte Ruiter, Den Haag
Zwarte Ruiter, Den Haag
19 apr.
Subsignal en powerized
Metropool, Hengelo
Metropool, Hengelo
19 apr.
The Warning
Patronaat, Haarlem
Patronaat, Haarlem
19 apr.
Wishbone Ash
Gigant, Apeldoorn
Gigant, Apeldoorn
20 apr.
Marduk, Origin en Doodswens
Resonanzwerk, Oberhausen (Duitsland)
Resonanzwerk, Oberhausen (Duitsland)
20 apr.
Metal Battle finale
Estrado, Harderwijk
Met Inherited, I'll get By, Baas en Hesken
Estrado, Harderwijk
Met Inherited, I'll get By, Baas en Hesken
20 apr.
The Exploited
Willemeen, Arnhem
Willemeen, Arnhem
21 apr.
Pestilence, Carnation en Bodyfarm
Zappa, Antwerpen (België)
Zappa, Antwerpen (België)
23 apr.
Vanaheim, Xoan en End Of The Dream
Nieuwe Nor, Heerlen
Nieuwe Nor, Heerlen
24 apr.
Finntroll, Metsatöll en Suotana
Effenaar, Eindhoven
Effenaar, Eindhoven
24 apr.
Ohrima en Espirit d'Escalier
Willemeen, Arnhem
Willemeen, Arnhem
26 apr.
Dogma, Curselifter en State Power
ACU, Utrecht
ACU, Utrecht
26 apr.
Old Man's Riot en Thorndale
WPC 3 Nederland, Wateringen
WPC 3 Nederland, Wateringen
27 apr.
Warkings, Hammer King en Victoriu
Cacaofabriek, Helmond
Cacaofabriek, Helmond
27 apr.
Willemsfest
Willemeen, Arnhem
Met Savage Grace, Confess, Mindwar e.a.
Willemeen, Arnhem
Met Savage Grace, Confess, Mindwar e.a.
28 apr.
FemME IX - Female Metal Event
Muziekcafé Helmond, Helmond
Met Phantom Elite, The Prize, Alia Tempora, Beyond God, Psideralica en Attractive Chaos
Muziekcafé Helmond, Helmond
Met Phantom Elite, The Prize, Alia Tempora, Beyond God, Psideralica en Attractive Chaos
28 apr.
Warkings, Hammer King en Victorius
Patronaat, Haarlem
Patronaat, Haarlem
Mei:
2 mei.
Edward Reekers - The Liberty Project
Grenswerk, Venlo
Grenswerk, Venlo
2 mei.
Kill The Lights
Nieuwe Nor, Heerlen
Nieuwe Nor, Heerlen
3 mei.
Lysistrata en Whorses
Patronaat, Haarlem
Patronaat, Haarlem
3 mei.
Tusky en Boskat
Hall Of Fame, Tilburg
Hall Of Fame, Tilburg
8 mei.
Crypta, Nakkeknaekker en Plaguemace
Don't Panic, Essen
Don't Panic, Essen
9 mei.
Crypta, Nakkeknaekker en Plaguemace
Willemeen, Arnhem
Willemeen, Arnhem
9 t/m 11 mei.
Huginns Awakening Fest
Aceg Arena, Oostende (België)
Met onder meer Sodom, Exhorder, Legion Of The Damned, Evil Invaders en Crypta
Aceg Arena, Oostende (België)
Met onder meer Sodom, Exhorder, Legion Of The Damned, Evil Invaders en Crypta
9 mei.
Rotten Sound, Escuela Grind, bliepbloep en Detroit
Hal 25, Alkmaar
Hal 25, Alkmaar
9 mei.
Tyketto
De Bosuil, Weert
De Bosuil, Weert
9 mei.
Xandria
Nobel, Leiden
Nobel, Leiden
10 mei.
Edward Reekers The Liberty Project
Bibelot, Dordrecht
Bibelot, Dordrecht
11 mei.
Disharmonic Orchestra, Grindpad, Inhuman Depravity en Stoflik Omskot
Willemeen, Arnhem
Willemeen, Arnhem
11 mei.
Dvne
Hall Of Fame, Tilburg
Hall Of Fame, Tilburg
11 mei.
Landmvrks, Like Moths To Flames en The Devil Wears Prada
013, Tilburg
013, Tilburg
11 mei.
Marenna
Ragnarok, Bree (België)
Ragnarok, Bree (België)
11 mei.
Resolve, Cane Hill, Acres en Half Me
Iduna, Drachten
Iduna, Drachten
12 mei.
KK's Priest en Burning Witches
TivoliVredenburg, Utrecht
TivoliVredenburg, Utrecht
12 mei.
Long Distance Calling en Leech
Effenaar, Eindhoven
Effenaar, Eindhoven
16 mei.
Party Cannon en Cognitive
The Scrapyard, Alkmaar
The Scrapyard, Alkmaar
16 mei.
Riot V en Tailgunner
Metropool, Enschede
Metropool, Enschede
17 mei.
Acid King en Earth Tongue
4AD, Diksmuide (België)
4AD, Diksmuide (België)
17 mei.
Bizkit Park
TivoliVredenburg, Utrecht
TivoliVredenburg, Utrecht
17 mei.
Edward Reekers - The Liberty Project
P60, Amstelveen
P60, Amstelveen
17 mei.
Misery Index en Schizophrenia
Patronaat, Haarlem
Patronaat, Haarlem
17 mei.
Riot V en Tailgunner
Iduna, Drachten
Iduna, Drachten
18 mei.
18 mei.
Engel Of Deathfest
Groene Engel, Oss
Met Exhorder, Torn From Oblivion, The Lucifer Principle e.a.
Groene Engel, Oss
Met Exhorder, Torn From Oblivion, The Lucifer Principle e.a.
18 mei.
Ingested, Fallujah, Volvodynia en Mélancolia
Doornroosje, Nijmegen
Doornroosje, Nijmegen
18 mei.
Party Cannon en Cognitive
Willemeen, Arnhem
Willemeen, Arnhem
18 mei.
Pendragon
Boerderij, Zoetermeer
Boerderij, Zoetermeer
18 mei.
Riot V en Tailgunner
South of Heaven, Bilzen (België)
South of Heaven, Bilzen (België)
18 mei.
¡Pendejo! en ILÆNDER
De Bosuil, Weert
De Bosuil, Weert
19 mei.
Ingested, Fallujah, Volvodynia en Mélancolia
Patronaat, Haarlem
Patronaat, Haarlem
19 mei.
Masters Of Reality
TivoliVredenburg, Utrecht
TivoliVredenburg, Utrecht
19 mei.
Masters Of Reality
TivoliVredenburg, Utrecht
TivoliVredenburg, Utrecht
21 mei.
Landmvrks, The Devil Wears Prada en Like Moths To Flames
013, Tilburg
013, Tilburg
22 mei.
Pijn
Merleyn, Nijmegen
Merleyn, Nijmegen
22 mei.
Sunnata
Merleyn, Nijmegen
Merleyn, Nijmegen
22 mei.
The Black Crowes
AFAS Live, Amsterdam
AFAS Live, Amsterdam
22 mei.
Vended, The Gloom In The Ciorner en Profiler
Dynamo, Eindhoven
Dynamo, Eindhoven
24 mei.
Austrian Death Machine, Distant en Ghost Iris
Effenaar, Eindhoven
Effenaar, Eindhoven
24 mei.
Caligula's Horse
Boerderij, Zoetermeer
Boerderij, Zoetermeer
24 & 25 mei.
Graveland festival
Hoogeveen
Met Carcass, Necrophobic, Tsjuder, Wolves In The Throne Room e.a.
Hoogeveen
Met Carcass, Necrophobic, Tsjuder, Wolves In The Throne Room e.a.
24 mei.
Vanaheim, Xaon en End Of The Dream
Metropool, Enschede
Metropool, Enschede
25 mei.
Bad Breeding
Werf, Hasselt (België)
Werf, Hasselt (België)
25 mei.
Caligula's Horse
Muziekgieterij, Maastricht
Muziekgieterij, Maastricht
25 mei.
Vanaheim, Xaon en End Of the Dream
Patronaat, Haarlem
Patronaat, Haarlem
26 mei.
Blind Guardian en Manticora
013, Tilburg
013, Tilburg
28 mei.
Bruce Dickinson
013, Tilburg
013, Tilburg
Juni:
1 jun.
Elegy, Picture en Bildtstar
Bolwerk, Sneek
Bolwerk, Sneek
1 jun.
Floor Jansen en Anneke van Giersbergen
Klokgebouw, Eindhoven
Klokgebouw, Eindhoven
2 jun.
Machine Head
Oosterpoort, Groningen
Oosterpoort, Groningen
4 jun.
Machine Head
013, Tilburg
013, Tilburg
7 jun.
Downset
Dynamo, Eindhoven
Dynamo, Eindhoven
7 t/m 9 jun.
Into The Grave festival
Oldehoofsterkerkhof, Leeuwarden
Met Slaughter To Prevail, Fear Factory, Paradise Lost e.v.a.
Oldehoofsterkerkhof, Leeuwarden
Met Slaughter To Prevail, Fear Factory, Paradise Lost e.v.a.
7 jun.
Lucassen & Soeterboek's Plan Nine
Boerderij, Zoetermeer
Boerderij, Zoetermeer
8 jun.
Doodseskader
Hall Of Fame, Tilburg
Hall Of Fame, Tilburg
10 jun.
Judas Priest
AFAS Live, Amsterdam
AFAS Live, Amsterdam
10 jun.
Wolf Eyes
Willemeen, Arnhem
Willemeen, Arnhem
12 jun.
Black Stone Cherry
Victorie, Alkmaar
Victorie, Alkmaar
15 jun.
Terzij De Horde, Dead neanderthals en Salutingrome
Victorie, Alkmaar
Victorie, Alkmaar
18 jun.
Rammstein
Goffertpark, Nijmegen
Goffertpark, Nijmegen
18 jun.
Tom Morello
013, Tilburg
013, Tilburg
19 jun.
Five Finger Death Punch en Ice Nine Kills
AFAS Live, Amsterdam
AFAS Live, Amsterdam
19 jun.
Rammstein
Goffertpark, Nijmegen
Goffertpark, Nijmegen
23 jun.
Cradle Of Filth en Mimi Barks
Neushoorn, Leeuwarden
Neushoorn, Leeuwarden
24 jun.
Mr. Bungle, Spotlights en Oxbow
013, Tilburg
013, Tilburg
25 jun.
Megadeth
013, Tilburg
013, Tilburg
27 t/m 30 jun.
27 t/m 29 jun.
Jera On Air
Festivalterrein, Ysselsteyn
Met Electric Callboy, Dropkick Murphys, Bad Religion, Sum 41, Biohazard e.v.a.
Festivalterrein, Ysselsteyn
Met Electric Callboy, Dropkick Murphys, Bad Religion, Sum 41, Biohazard e.v.a.
27 jun.
Rammstein
Park Nieuwe Koers, Oostende (België)
Park Nieuwe Koers, Oostende (België)
Juli:
1 jul.
Skroetbalg
Gebr. de Nobel, Leiden
Gebr. de Nobel, Leiden
2 jul.
Vader, Bio-Cancer en Warside
Maassilo, Rotterdam
Maassilo, Rotterdam
4 t/m 6 jul.
Pitfest
Emmen
Met Hatebreed, Heideroosjes, Amenra, Sick Of Itall, Immolation, Agnostic Front e.v.a.
Emmen
Met Hatebreed, Heideroosjes, Amenra, Sick Of Itall, Immolation, Agnostic Front e.v.a.
5 jul.
ZZ Top
Kunst!Rasen, Bonn (Duitsland)
Kunst!Rasen, Bonn (Duitsland)
6 jul.
Vader, Bio-Cancer en Warside
Doornroosje, Nijmegen
Doornroosje, Nijmegen
12 t/m 14 jul.
Bospop festival
Weert
Weert
13 jul.
13 jul.
Surhuzum Open Air
Surhuizum
Met o.a. The Haunted, For I Am King, Tygers Pan Tang, Up The Irons e.a.
Surhuizum
Met o.a. The Haunted, For I Am King, Tygers Pan Tang, Up The Irons e.a.
31 jul.
t/m 3 aug.
t/m 3 aug.
Wacken Open Air
Wacken (Duitsland)
Met Scorpions, Amon Amarth, In Extremo e.v.a.
Wacken (Duitsland)
Met Scorpions, Amon Amarth, In Extremo e.v.a.
Augustus:
4 aug.
Korn en Spiritbox
AFAS Live, Amsterdam
AFAS Live, Amsterdam
7 aug.
Ignite
Bolwerk, Sneek
Bolwerk, Sneek
7 aug.
Opeth
013, Tilburg
013, Tilburg
9 aug.
Armored Saint
Melkweg, Amsterdam
Melkweg, Amsterdam
13 aug.
Exodus
Nobel, Leiden
Nobel, Leiden
14 aug.
Whitechapel
Neushoorn, Leeuwarden
Neushoorn, Leeuwarden
24 & 25 aug.
Pelagic Fest
Muziekgieterij, Maastricht
met The Ocean, Ihsahn, And So I Watch You From Afar, Oh Hiroshima, A Swarm of The Sun, Psychonaut e.v.a.
Muziekgieterij, Maastricht
met The Ocean, Ihsahn, And So I Watch You From Afar, Oh Hiroshima, A Swarm of The Sun, Psychonaut e.v.a.
September:
14 sep.
Bloodfest V
Fort 33, Leusden
Met Bodyfarm, Bloodphemy, Codex Mortis, Doomas e.a.
Fort 33, Leusden
Met Bodyfarm, Bloodphemy, Codex Mortis, Doomas e.a.
14 sep.
Tankard en Headless Hunter
De Pul, Uden
De Pul, Uden
20 sep.
Schirenc Plays Pungent Stench en Bodyfarm
Nobel, Leiden
Nobel, Leiden
21 sep.
Heilung
AFAS Live, Amsterdam
AFAS Live, Amsterdam
21 sep.
Schirenc Plays Pungent Stench, Bodyfarm, Haliphron en Dead Man's Walk
Willemeen, Arnhem
Willemeen, Arnhem
21 sep.
Within Temptation
013, Tilburg
013, Tilburg
22 sep.
Within Temptation
Oosterpoort, Groningen
Oosterpoort, Groningen
24 sep.
Sonata Arctica, Firewind en Serious Black
TivoliVredenburg, Utrecht
TivoliVredenburg, Utrecht
Oktober:
4 okt.
Within Temptation
Lotto Arena, Antwerpen (België)
Lotto Arena, Antwerpen (België)
5 okt.
Powerwolf, Hammerfall en Wind Rose
AFAS Live, Amsterdam
AFAS Live, Amsterdam
5 okt.
Rise Or Die fest
Nieuwe Nor, Heerlen
Met Born From Pain, Mindwar, Lies!, Hater, e.a.
Nieuwe Nor, Heerlen
Met Born From Pain, Mindwar, Lies!, Hater, e.a.
5 okt.
Within Temptation
Lotto Arena, Antwerpen (België)
Lotto Arena, Antwerpen (België)
15 okt.
Y&T
Nieuwe Nor, Heerlen
Nieuwe Nor, Heerlen
18 okt.
Voyager
Boerderij, Zoetermeer
Boerderij, Zoetermeer
26 & 27 okt.
Samhain festival
Muziekgieterij, Maastricht
Met Amenra, Cult Of Fire, Uada e.v.a.
Muziekgieterij, Maastricht
Met Amenra, Cult Of Fire, Uada e.v.a.
November:
1 & 2 nov.
Brainstorm festival
Gigant, Apeldoorn
Met Evergrey, Theocracy e.a.
Gigant, Apeldoorn
Met Evergrey, Theocracy e.a.
1 nov.
Kissin' Dynamite
Trix, Antwerpen (België)
Trix, Antwerpen (België)
16 nov.
Lucassen & Soeterboek's Plan Nine
't Beest, Goes
't Beest, Goes
16 nov.
Sólstafir, Oranssi Pazuzu en Hamferð
Botanique, Brussel (België)
Botanique, Brussel (België)
27 nov.
Feuerschwanz, Orden Ogan en Dominum
Effenaar, Eindhoven
Effenaar, Eindhoven
28 nov.
Orphaned Land, Azteca, Royal Rage, Ring Of Gyges en Strale
Effenaar, Eindhoven
Effenaar, Eindhoven
30 nov.
Mystic Prophecy, Iron Savior en Mad Max
Paard, Den Haag
Paard, Den Haag
30 nov.
Peter Pan Speedrock
Nobel, Leiden
Nobel, Leiden
December:
5 dec.
Slipknot en Bleed From Within
Ziggo Dome, Amsterdam
Ziggo Dome, Amsterdam
6 dec.
Within Temptation
Ziggo Dome, Amsterdam
Ziggo Dome, Amsterdam
13 & 14 dec.
13 dec.
John Coffey
Metropool, Hengelo
Metropool, Hengelo
Zoeken
Interviews
Nieuwste reviews
Concertreviews
Retro-Reviews
Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2024 Metalfan.nl, en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.