Pitfest
Enquête

Veertig jaar geleden werd al gave muziek geproduceerd. Wat is jouw favoriete song uit het jaar 1985?

Accept - Metal Heart
Agent Steel - Agents Of Steel
Anthrax - Madhouse
Bathory - Born For Burning
Celtic Frost - Circle Of The Tyrants
Dio - Rock 'N' Roll Children
Europe - Rock The Night
Exodus - Bonded By Blood
Faith No More - We Care A Lot
Gary Moore & Phil Lynott - Out In The Fields
Helloween - Ride The Sky
Killing Joke - Love Like Blood
King Diamond - No Presents For Christmas
Kreator - Flag Of Hate
Marillion - Kayleigh
Megadeth - Mechanix
Overkill - Rotten To The Core
Possessed - The Exorcist
Robert Palmer - Addicted To Love
S.O.D. - Sargent D And The S.O.D.
Slayer - Hell Awaits
Survivor - Burning Heart
The Cult - She Sells Sanctuary
W.A.S.P. - Wild Child
een andere song, die in 1985 uitkwam

[ Uitslag | Enquêtes ]

    25 april:
  • Aborted, Crypta, The Zenith Passage en Organectomy
  • Imperial Age
  • John Coffey
  • Neckbreakker en Galge
  • 27 april:
  • FemME (Female Metal Event)
  • 29 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 30 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 1 mei:
  • Death Goals en Stormo
  • Deville
  • Venom inc, krisiun, Hate en Ater
  • Wodan Boys
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aleksej Obradovic (De Profundis) - 45
  • Elyghen (Elvenking) - 47
  • Fish (Marillion) - 67
  • Fredrik Hedström (Persuader) - 46
  • Ilia (Arafel) - 44
  • Javier Jiménez (Ebony Ark) - 43
  • Michael Wagener (producent) - 76
  • Mihai (Cadavrul) - 37
  • Nicholas Barker (Cradle Of Filth) - 52
  • Paul Baloff (Exodus)† - 65
  • Rosalie Cunningham (Purson) - 35
Review

Delain - Interlude
Jaar van release: 2013
Label: Napalm Records
Delain - Interlude
Tussen de vorige albums van Delain zat telkens ongeveer drie jaar. Nu hebben de fans minder lang hoeven wachten op wat nieuws, want de band komt met Interlude om de tijd door te komen. De naam geeft het al weg, Interlude is geen normaal nieuw album.

Interlude is wel een verzameling van nieuwe nummers, alternatieve en live versies van oudere nummers en enkele covers. De nieuwe nummers Breathe On Me en Collars & Suits hadden zo op het laatste album We Are The Others kunnen staan. De covers van Such A Shame (Talk Talk), Cordell (Cranberries) en Smalltown Boy (Bronski Beat) zijn best leuke vertolkingen van enkele favoriete jaren '80 en '90 nummers van de bandleden, waarop te horen is dat ze deze met veel plezier spelen. Deze opnames zijn echter niet nieuw, maar zijn van rond de April Rain-tijd. De nieuwe single mix van Are You Done With Me is een minpuntje op deze schijf, want deze haalt het niet bij de originele mix. De ballad-versie van We Are The Others daarentegen verschilt genoeg van de originele versie zodat deze toch wel weer interessant wordt.

De liveopnames van het Metal Female Voices Fest doen je er eigenlijk naar verlangen om het hele optreden integraal te horen, maar helaas blijft het bij een handjevol nummers. Op de dvd die bij de speciale versie zit staan deze livenummers opvallend genoeg in een andere volgorde. Al met al is dit best een leuk tussendoortje, al had het nog leuker geweest als het een volledig concert zou bevatten.

Tracklist:
1. Breathe On Me
2. Collars & Suits
3. Are You Done With Me (single mix)
4. Such A Shame (Talk Talk cover)
5. Cordell (Cranberries cover)
6. Smalltown Boy (Bronski Beat cover)
7. We Are The Others (ballad version)
8. Mother Machine (live)
9. Get The Devil Out Of Me (live)
10. Milk And Honey (live)
11. Invidia (live)
12. Electricity (live)
13. Not Enough (live)

Score: 70 / 100

Reviewer: Tonnie
Toegevoegd: 4 juni 2013

Meer Delain:

Pitfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.