Into The Grave 2026
Enquête

Wat vind jij de gaafste act uit het programma van Jera On Air 2026?

A Day To Remember
Architects
Bury Tomorrow
Converge
Decapitated
Distant
Dog Eat Dog
Hatebreed
Het Goede Doel
Hollywood Undead
Ice Nine Kills
Ignite
Kanonenfieber
Madball
Papa Roach
Pennywise
Periphery
Rise Against
Static-X
Suicidal Tendencies
The Offspring
Trivium
Turbonegro
Zeke
een andere band uit de line-up van Jera On Air

[ Uitslag | Enquêtes ]

    14 mei:
  • Clan Of Xymox en The Essence
  • Creeper en The Howling
  • Riskey Melody en Maki Oyama
  • 15 mei:
  • Conjurer en Terzij De Horde
  • Turbobier, Dikke Dennis & De Röckers en Radical Retard
  • 16 mei:
  • Clan of Xymox, The Essence en Darker
  • Loyalty Ends Here en Manacer
  • 17 mei:
  • Conjurer
  • 19 mei:
  • John 5 en South Of Salem
  • 20 mei:
  • Deaf Club,
  • JOHN 5
    14 juni:
  • Agent Steel
  • Cro-Mags
  • Into The Grave
  • Sugar
Kalender
Vandaag jarig:
  • Amber de Buijzer (Asagraum) - 34
  • C.C. DeVille (Poison) - 64
  • Eric Peterson (Testament) - 62
  • Helen Vogt (Flowing Tears) - 44
  • Ian Astbury (The Cult) - 64
  • Jack Bruce (Cream)† - 83
  • Jay Beckenstein (Spyro Gyra) - 75
  • Jon Landau (producent) - 79
  • Maurice Swinkels (Legion Of The Damned) - 53
  • Mike Inez (Alice In Chains) - 60
  • Randy Shawver (Iced Earth) - 61
  • Sammy Sayed (Scarab) - 41
  • Steve Hogarth (Marillion) - 70

Vandaag overleden:
  • B.B. King - 2015
Review

Delain - Interlude
Jaar van release: 2013
Label: Napalm Records
Delain - Interlude
Tussen de vorige albums van Delain zat telkens ongeveer drie jaar. Nu hebben de fans minder lang hoeven wachten op wat nieuws, want de band komt met Interlude om de tijd door te komen. De naam geeft het al weg, Interlude is geen normaal nieuw album.

Interlude is wel een verzameling van nieuwe nummers, alternatieve en live versies van oudere nummers en enkele covers. De nieuwe nummers Breathe On Me en Collars & Suits hadden zo op het laatste album We Are The Others kunnen staan. De covers van Such A Shame (Talk Talk), Cordell (Cranberries) en Smalltown Boy (Bronski Beat) zijn best leuke vertolkingen van enkele favoriete jaren '80 en '90 nummers van de bandleden, waarop te horen is dat ze deze met veel plezier spelen. Deze opnames zijn echter niet nieuw, maar zijn van rond de April Rain-tijd. De nieuwe single mix van Are You Done With Me is een minpuntje op deze schijf, want deze haalt het niet bij de originele mix. De ballad-versie van We Are The Others daarentegen verschilt genoeg van de originele versie zodat deze toch wel weer interessant wordt.

De liveopnames van het Metal Female Voices Fest doen je er eigenlijk naar verlangen om het hele optreden integraal te horen, maar helaas blijft het bij een handjevol nummers. Op de dvd die bij de speciale versie zit staan deze livenummers opvallend genoeg in een andere volgorde. Al met al is dit best een leuk tussendoortje, al had het nog leuker geweest als het een volledig concert zou bevatten.

Tracklist:
1. Breathe On Me
2. Collars & Suits
3. Are You Done With Me (single mix)
4. Such A Shame (Talk Talk cover)
5. Cordell (Cranberries cover)
6. Smalltown Boy (Bronski Beat cover)
7. We Are The Others (ballad version)
8. Mother Machine (live)
9. Get The Devil Out Of Me (live)
10. Milk And Honey (live)
11. Invidia (live)
12. Electricity (live)
13. Not Enough (live)

Score: 70 / 100

Reviewer: Tonnie
Toegevoegd: 4 juni 2013

Meer Delain:

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.