Into The Grave 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete song van Amorphis?

Against Widows
Alone
Amongst Stars
Black Winter Day
Day Of Your Beliefs
Death Of A King
Divinity
Drowned Maid
From The Heaven Of My Heart
House Of Sleep
Into Hiding
Light And Shadow
My Kantele
Silent Waters
Silver Bride
The Bee
The Gathering
The Moon
The Smoke
The Wanderer
The Way
Under The Red Cloud
Wrong Direction
You I Need
een andere Amorphis-kraker, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    19 mei:
  • -(16)-, Ter Ziele en Dunebender
  • John 5 en South Of Salem
  • 20 mei:
  • Deaf Club,
  • JOHN 5
  • 21 mei:
  • Chris Holmes en Thunderor
  • Deville en ¡Pendejo!
  • Howling Giant en Aum Zorion
  • 22 mei:
  • Asphyx
  • Chris Holmes, Thunderor en Lovell's Blade
  • Textures, Sugar Spine en Javier Valdi
  • 23 mei:
  • Plan Nine
  • Textures, Sugar Spine en Javier Valdi
  • 24 mei:
  • Airbag en Lesoir
  • Earthside
  • Hirax, Türböwitch en Dead Serious
    18 juni:
  • Escuela Grind
  • Graspop Metal Meeting
  • Guns n' Roses
  • Kylesa
  • Sólstafir, Oranssi Pazuzu en Hulder
  • The Heavy Eyes
  • Venom Inc. en Torture Squad
Kalender
Vandaag jarig:
  • Asis Nasseri (Haggard) - 55
  • Beatriz Albert (Ebony Ark) - 44
  • Billy Howerdel (A Perfect Circle) - 56
  • Christopher Hall (Stabbing Westward) - 61
  • Colin Goldring (Gnidrolog) - 76
  • Courtney Cox (Burning Witches) - 37
  • Dean Pleasants (Suicidal Tendencies) - 61
  • Edu Falaschi (Angra) - 54
  • Ingo Schwichtenberg (Helloween)† - 61
  • Mike Bridge (Season's End) - 39
  • Page Hamilton (Helmet) - 66
  • Rick Wakeman (Yes) - 77
  • Samppa Hirvonen (Nightwish) - 48
  • Stig Pedersen (D-A-D) - 61

Vandaag overleden:
  • Chris Cornell (Soundgarden) - 2017
Review

Necrowretch - Putrid Death Sorcery
Jaar van release: 2013
Label: Century Media Records
Necrowretch - Putrid Death Sorcery
Duistere prakrijken laaien weer op in Frankrijk. Bij het koude licht van de volle maan timmert het duo van Necrowretch stilletjes een pijnbank in elkaar, waarop u met ingang van de laatste dagen van de eerste maand van dit jaar plaats mag nemen. Ik ben u alvast voorgegaan en het was mij absoluut een woest genoegen.

Het muzikale pad is nog altijd onvoorspelbaar. Zo ben je als band onbekend en obscuur en moet je het jarenlang van de demo’s en de ep’s hebben en zo zet je een krabbel bij Century Media en is je eerste full-length een voldongen feit. En wat voor één! Aan cd’s als Putrid Death Sorcery heerst in deathmetalland een chronisch tekort, bestial deathmetal wordt met uitsterven bedreigd. Bands als Impiety en Hacavitz waken vooralsnog onvermoeibaar over de kleine vlam die zwakjes op het kruispunt van death- thrash- en blackmetal flakkert en nu kan ook Necrowretch zich bij de hoeders van de gitzwarte muziek gaan voegen. Een uitstekende ontwikkeling!

Demonisch, kil en messcherp, de nummers snijden de botten stuk voor stuk moeiteloos aan stukjes, alsof het bot van boter is en het mes vers uit het vuur komt. De riffs hebben wat weg van Possessed, terwijl de productie uit de Noorse bergen van weleer lijkt te rollen: Rauw, schel en met een gure galm. En dan is daar natuurlijk ook de smaakmaker: de onheilspellende stem van voorman Vlad, die niet alleen kan kermen, knorren en grommen, maar ook krijsen, zo indringend dat het angstzweet op uw rug spontaan bevriest.

Putrid Death Sorcery is een cd waarop alle essentiële eindjes aan elkaar worden geknoopt tot een stuk vies en keihard ijs. Het tempo is overwegend hoog, de sfeer is huiveringwekkend, de schaarse solo’s snijdend en de nummers zijn compact en to the point. Wellicht is dat dan ook de enige echt zwakke plek van Necrowretch, daar de nummers en de riffs na verloop van tijd ietwat voorspelbaar worden. Gelukkig is daar nog wel Impious Plague in Catacombs, dankzij de intro en het ritualistische karakter wat mij betreft ook de verrassing van de plaat. Ook de obscure Necrollectionstrekt direct de aandacht, maar nog een klein beetje meer variatie zou Putrid Death Sorcery een duvel maken. Nu is het een sluw, wild beest met grote honger, dus sta uw lendelapjes alvast af!

Tracklist:
1. Ripping Souls Of Sinners
2. Purifying Torment
3. Goat-Headed
4. Putrid Death Sorcery
5. Impious Plague In Catacombs
6. Spewed From Hell
7. Defiler Of Sacrality
8. The Anthropomancer
9. Soiled Into A Crypt
10. Necrollections
11. Repugnizer

Score: 83 / 100

Reviewer: Lana
Toegevoegd: 31 januari 2013

Necrowretch - Putrid Death Sorcery
Reactie van iron_dennis op 31-01-2013 om 22:14u
Score: 85 / 100

Lekkere plaat. Niks nieuws onder de zon maar wel goed!

Necrowretch - Putrid Death Sorcery
Reactie van Een Metalfan op 19-02-2013 om 21:50u

Berenplaat!

Zoeken
    15 mei:
  • Acid Reign - Daze Of The Week
  • Akem Manah - Threnodies
  • Artillery - Made In Hell
  • Atavistia - Old Gods Awaken
  • Desolus - Dwellers Of The Twilight Void
  • Heavenfall - Thorn
  • Port Noir - The Dark We Keep
  • Pro-Pain - Stone Cold Anger
  • Self Deception - One Of Us
  • The Ghoulstars - The Dark Overlords Of The Universe
  • 16 mei:
  • Imprisoned In Flesh - Malignant Mankind
  • 21 mei:
  • Blossom Death - Spirit
  • 22 mei:
  • Armored Saint - Emotion Factory Reset
  • As The Sun Falls - Songs From The Veil
  • Crown Lands - Apocalypse
  • Dimmu Borgir - Grand Serpent Rising
  • Varg - Live At Wolfszeit Festival 2024
Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.