Bibelot, Dordrecht Into The Grave 2026
Enquête

Sebastian Bach vervangt Dee Snider bij Twisted Sister. Zou jij het resultaat graag live willen meemaken?

Ja, ik wil Twisted Sister graag live zien met Sebastian Bach
Ach, als ik het op een festival tegenkom, ga ik wel kijken
Nou, ik wil ze best zien, maar dan wel onder een andere bandnaam
Alleen als Twisted Sister nu met Bach weer make-up gaat dragen
Nee, zonder Dee Snider is het geen Twisted Sister
Nee, Sebastian Bach lijkt me ongeschikt voor Twisted Sister
Nee, de zoon van Dee Snider was de juiste opvolger geweest
Nee, Twisted Sister interesseert me sowieso niet
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    12 maart:
  • Leaves’ Eyes en Catalyst Crime
  • Powerized en Femmes Vattaal
  • 13 maart:
  • Epinikion, Abstracted Mind en Attractive Chaos
  • Leaves’ Eyes en Catalyst Crime
  • Lost Society
  • Poppy, Ocean Grove en Fox Lake
  • 14 maart:
  • Apocalypse Heavy V2
  • Bølzer, Misþyrming, Vitriol en Trepaneringsritualen
  • Carpenter Brut, Master Boot Record en Danger
  • Marcel Coenen & Friends
  • Requiem Aeternam
  • 17 maart:
  • Fit For A King, Memphis May Fire, Acres en 156/Silence
  • 18 maart:
  • Federale en The Motherz
  • Feuerschwanz en Miracle of Sound
  • High Parasite
  • Villagers Of Ioannina City en My Diligence
  • Zeke
Geen concerten bekend voor 12-04-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Andreas Mailänder (Brainstorm) - 55
  • Ben Kenney (Incubus) - 49
  • Claudio Sanchez (Coheed And Cambria) - 48
  • Guy Speranza (Riot)† - 70
  • J.D. Kimball (Omen)† - 68
  • Leonard Chess (Chess Records)† - 109
  • Minoru Niihara (Loudness) - 66
  • Roy Khan (Kamelot) - 56
  • Steve "Nachtgarm" Marbs (Negator) - 45
  • Steve Harris (Iron Maiden) - 70

Vandaag overleden:
  • Clive Burr (Iron Maiden) - 2013
  • Michael Hossack (The Doobie Brothers) - 2012
Review

Drunk Horse - Adult Situations
Jaar van release: 2003
Label: Sweet Nothing Records
Drunk Horse - Adult Situations
Geweldig leuk plaatje! Dit 'dronken paard' rock and rollt negen nummers lang lekker door. Invloeden van ZZ Top, AC/DC en punkgroepjes vind je op dit album terug. De muziek is echter geen domme rock and roll maar is vrij complex. De muziek kent vele wendingen, de sologitaar blijft het hele album lekker doorjengelen en alles klinkt soepel. De teksten zijn zeer amusant en veelal grappig (maar zeker niet platvoers!). Kortom intellectuele rock and roll (met zelfs lichte jazz invloeden) gespeeld door een bende vieze coke verslaafden dat rockt als de neten!

Alle negen nummers zijn vrij lekker, de een is wat trager dan de andere, de ene heeft wat meer stonerrock invloeden, de andere wat meer hardrockinvloeden, maar alles bij elkaar is dit lekker afwisselend. Heel vies wordt het nergens maar soms is het toch al wat smerig. De productie is niet te net en niet te ranzig. Het artwork daarentegen is wel naar het platvloerse toe. Er wordt de indruk gewekt dat de meneer op de voorkant een blowjob krijgt door een Aziatisch huisvrouwtje, maar als je het album omdraait zie je iets heel anders!! Best lachwekkend en leuk gedaan.

Woestijnratten en stonerfreaks kunnen hier best wel wat mee net zoals rock and rollfanaten die houden van complexiteit en toch simpelheid in één. Metalfans kunnen hier totaal niets mee, maar mensen die houden van labels als 'Man's ruin' en 'Retribute records' zullen hier zeker van genieten. Erg vermakelijk cd'tje!

Tracklist:
1. National lust
2. Lube job
3. Legions
4. Fried chicken Cadillac
5. The bitch is back
6. Company man
7. Wildlife
8. Ascension strut
9. One dollar records

Score: 78 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 22 juli 2003

Meer Drunk Horse:

Angus McSix @ Effenaar, Eindhoven Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.