Batushka Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour
Enquête

Van welke artiest zou jij in 2026 graag een nieuw album zien verschijnen?

AC/DC
After Forever
Ayreon
Blind Guardian
Carcass
Dool
Enslaved
Evil Invaders
Gojira
Guns N' Roses
Hell
Iced Earth
Iron Maiden
Judas Priest
Mastodon
Metallica
Nevermore
Parkway Drive
Rammstein
Rush
Slipknot
System Of A Down
The Gathering
Tool
een andere artiest, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    15 januari:
  • Aeternus, Nordjevel, Phantom Fire en The Black Moriah
  • Hesken, Anapoda en Hyla
  • Patriarkh, Arkona, HATE, Halls of Oblivion en Sanity
  • 16 januari:
  • Cryptosis en Hesken
  • Rise Of The Wood, Val Tvoar en Echowreck
  • 17 januari:
  • Electric Callboy, Bury Tomorrow en Wargasm
  • Martyr, Velozza en Red Skelliot
  • Mid Jonno Prog festival
    Met Pravitas, Exist Immortal, Playgrounded en Schizoid Lloyd
  • Shoot The Messiah, Inferum, Ter Ziele en Sordid Empire
  • 18 januari:
  • Epica, Amaranthe en Charlotte Wessels
  • 20 januari:
  • Lionheart en Madball
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aad Kloosterwaard (Sinister) - 59
  • Adam Jones (Tool) - 61
  • Anaea (Dark Embrace) - 44
  • Biff Byford (Saxon) - 75
  • Carl McCoy (Fields Of The Nephilim) - 63
  • Conrad "Cronos" Lant (Venom) - 63
  • Duke Erikson (Garbage) - 75
  • Earl Hooker† - 96
  • James Hunt (The Eternal) - 48
  • Jesse Damon (Silent Rage) - 67
  • Pete Trewavas (Marillion) - 67
  • Ronnie Van Zant (Lynyrd Skynyrd)† - 78
  • Vadim Smirnov (ZX Spectrum) - 46

Vandaag overleden:
  • Kim Fowley (producent) - 2015
Review

Drunk Horse - Adult Situations
Jaar van release: 2003
Label: Sweet Nothing Records
Drunk Horse - Adult Situations
Geweldig leuk plaatje! Dit 'dronken paard' rock and rollt negen nummers lang lekker door. Invloeden van ZZ Top, AC/DC en punkgroepjes vind je op dit album terug. De muziek is echter geen domme rock and roll maar is vrij complex. De muziek kent vele wendingen, de sologitaar blijft het hele album lekker doorjengelen en alles klinkt soepel. De teksten zijn zeer amusant en veelal grappig (maar zeker niet platvoers!). Kortom intellectuele rock and roll (met zelfs lichte jazz invloeden) gespeeld door een bende vieze coke verslaafden dat rockt als de neten!

Alle negen nummers zijn vrij lekker, de een is wat trager dan de andere, de ene heeft wat meer stonerrock invloeden, de andere wat meer hardrockinvloeden, maar alles bij elkaar is dit lekker afwisselend. Heel vies wordt het nergens maar soms is het toch al wat smerig. De productie is niet te net en niet te ranzig. Het artwork daarentegen is wel naar het platvloerse toe. Er wordt de indruk gewekt dat de meneer op de voorkant een blowjob krijgt door een Aziatisch huisvrouwtje, maar als je het album omdraait zie je iets heel anders!! Best lachwekkend en leuk gedaan.

Woestijnratten en stonerfreaks kunnen hier best wel wat mee net zoals rock and rollfanaten die houden van complexiteit en toch simpelheid in één. Metalfans kunnen hier totaal niets mee, maar mensen die houden van labels als 'Man's ruin' en 'Retribute records' zullen hier zeker van genieten. Erg vermakelijk cd'tje!

Tracklist:
1. National lust
2. Lube job
3. Legions
4. Fried chicken Cadillac
5. The bitch is back
6. Company man
7. Wildlife
8. Ascension strut
9. One dollar records

Score: 78 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 22 juli 2003

Meer Drunk Horse:

Bibelot, Dordrecht Into The Grave 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.