Pitfest
Enquête

Veertig jaar geleden werd al gave muziek geproduceerd. Wat is jouw favoriete song uit het jaar 1985?

Accept - Metal Heart
Agent Steel - Agents Of Steel
Anthrax - Madhouse
Bathory - Born For Burning
Celtic Frost - Circle Of The Tyrants
Dio - Rock 'N' Roll Children
Europe - Rock The Night
Exodus - Bonded By Blood
Faith No More - We Care A Lot
Gary Moore & Phil Lynott - Out In The Fields
Helloween - Ride The Sky
Killing Joke - Love Like Blood
King Diamond - No Presents For Christmas
Kreator - Flag Of Hate
Marillion - Kayleigh
Megadeth - Mechanix
Overkill - Rotten To The Core
Possessed - The Exorcist
Robert Palmer - Addicted To Love
S.O.D. - Sargent D And The S.O.D.
Slayer - Hell Awaits
Survivor - Burning Heart
The Cult - She Sells Sanctuary
W.A.S.P. - Wild Child
een andere song, die in 1985 uitkwam

[ Uitslag | Enquêtes ]

    27 april:
  • FemME (Female Metal Event)
  • 29 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 30 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 1 mei:
  • Death Goals en Stormo
  • Deville
  • Venom inc, krisiun, Hate en Ater
  • Wodan Boys
  • 2 mei:
  • Hyena
  • Mike Tramp's White Lion
  • RedHook en Comastatic
  • Temple Fang en Mojo & The Kitchen Brothers
    26 mei:
  • Coven en Queen Of Spades
  • Sylvaine en Oso And The Jupiter
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adrian Lambert (DragonForce) - 53
  • Aleksander Shelepenkin (Celestial Crown) - 48
  • Daniel "Mortuus" Rostén (Marduk) - 48
  • Janne Wirman (Kotipelto) - 46
  • Joey Jordison (Slipknot)† - 50
  • Jose Pasillas (Incubus) - 49
  • Justin Gonzales (Antonamasia) - 41
  • Melissa Ferlaak (Visions Of Atlantis) - 46
  • Sami Kukkohovi (Sentenced) - 51
  • Torsten Röhre (Silent Force) - 49

Vandaag overleden:
  • K. Angylus (The Angelic Process) - 2008
  • Scott Williams (Soilent Green) - 2004
Review

Insidead - Chaos Elecdead
Jaar van release: 2011
Label: Massacre Records
Insidead - Chaos Elecdead
Ruim dertien jaar na de oprichting van de band Insidead is het deze Grieken gelukt om een debuutalbum uit te brengen. Na een tweetal demo’s en een optreden op Wacken Open Air 2009 werd het Duitse Massacre Records bereid gevonden om Chaos Elecdead op de markt te slingeren. Niet het minste label dus.

Ik wil je niet langer in spanning houden. Chaos Elecdead is geen bijzondere plaat geworden. De afwisseling wordt er goed ingehouden doordat de band regelmatig van stijl wisselt. Ook de productie is uitstekend (verdienste van R.D. Liapakis), maar daarmee zijn de belangrijkste pluspunten wel opgesomd. Jarenlang heeft de band riffs, solo’s, breaks en dergelijke lopen verzamelen en nu is er de gelegenheid om dit in een blender te stoppen en er veertig minuten muziek uit te persen. Sommige technische partijen kan ik wel waarderen, totdat ze abrupt worden afgebroken. Veel overgangen klinken me te geforceerd. Poeslieve momenten worden opgevolgd door slechte death metalstukken.

Insidead heeft simpelweg zijn eigen valkuil gegraven door zoveel te wisselen tussen heavy, thrash en death metal. Er is geen sprake van echte songs, want het zijn gewoon lange aaneengeregen flarden van ideeën. Het zangwerk is op sommige momenten tenenkrommend. Vooral wanneer George T. zuiver probeert te zingen, past het absoluut niet bij de muziek. Ik zal toegeven dat bijvoorbeeld de titeltrack nog best leuk is, maar kan werkelijk niets met Rise My Head en Have No Fear. Zo zit dit album in elkaar. Dit is aardig en dat niet.

Tracklist:
1. No I.D.
2. Blood 4 Blood
3. Time
4. Chaos Elecdead
5. In My World
6. Rise My Head
7. Away From Me
8. Have No Fear
9. Second Face

Score: 67 / 100

Reviewer: Ruud
Toegevoegd: 2 mei 2011

Pitfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.