Pitfest
Enquête

Veertig jaar geleden werd al gave muziek geproduceerd. Wat is jouw favoriete song uit het jaar 1985?

Accept - Metal Heart
Agent Steel - Agents Of Steel
Anthrax - Madhouse
Bathory - Born For Burning
Celtic Frost - Circle Of The Tyrants
Dio - Rock 'N' Roll Children
Europe - Rock The Night
Exodus - Bonded By Blood
Faith No More - We Care A Lot
Gary Moore & Phil Lynott - Out In The Fields
Helloween - Ride The Sky
Killing Joke - Love Like Blood
King Diamond - No Presents For Christmas
Kreator - Flag Of Hate
Marillion - Kayleigh
Megadeth - Mechanix
Overkill - Rotten To The Core
Possessed - The Exorcist
Robert Palmer - Addicted To Love
S.O.D. - Sargent D And The S.O.D.
Slayer - Hell Awaits
Survivor - Burning Heart
The Cult - She Sells Sanctuary
W.A.S.P. - Wild Child
een andere song, die in 1985 uitkwam

[ Uitslag | Enquêtes ]

    25 april:
  • Aborted, Crypta, The Zenith Passage en Organectomy
  • Imperial Age
  • John Coffey
  • Neckbreakker en Galge
  • 27 april:
  • FemME (Female Metal Event)
  • 29 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 30 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 1 mei:
  • Death Goals en Stormo
  • Deville
  • Venom inc, krisiun, Hate en Ater
  • Wodan Boys
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aleksej Obradovic (De Profundis) - 45
  • Elyghen (Elvenking) - 47
  • Fish (Marillion) - 67
  • Fredrik Hedström (Persuader) - 46
  • Ilia (Arafel) - 44
  • Javier Jiménez (Ebony Ark) - 43
  • Michael Wagener (producent) - 76
  • Mihai (Cadavrul) - 37
  • Nicholas Barker (Cradle Of Filth) - 52
  • Paul Baloff (Exodus)† - 65
  • Rosalie Cunningham (Purson) - 35
Review

Assaulter - Boundless
Jaar van release: 2011
Label: Metal Blade Records
Assaulter - Boundless
Simon Berserker zal slecht geslapen hebben na zijn vertrek bij de Australische band Deströyer 666. Het heeft daarom niet lang geduurd voordat hij zijn nieuwe band oprichtte. Het is alleen wel jammer dat hij zijn nieuwe groep zo’n smakeloze naam mee heeft gegeven. Met bijna dezelfde line-up werd in 2008 het album Salvation Like Destruction opgenomen. Die plaat was voldoende om de aandacht van Metal Blade Records te trekken.

Dat betekent dus dat je wel enige kwaliteit kan verwachten. Voor liefhebbers van black/thrash metal is dat zeker zo. Dit drietal grijpt duidelijk terug op oude werkgevers. De nieuwe drummer bewerkte tot voor kort al de tromvellen bij Razor Of Occam en de invloeden van Duitse bands als Sodom en Destruction zijn groot. Het fijne is dat Assaulter zelden echt leentjebuur speelt.

Boundless is gewoon een prima album. De heren hebben een goed gevoel voor melodie en songwriting en dat hoor je hier duidelijk terug. Nummers als Into Submission, Exalt The Master en Dying Day stralen klasse uit door de gave riffs en sterke soli. Opvallend zijn de oosterse melodieën die soms voorbij komen. Een sterke troefkaart, want daarmee is de muziek soms wat episch getint.

Het is zeker een voordeel dat deze muziek agressief en toch erg toegankelijk is. Een duidelijk minpunt vind ik toch het ruizende geluid. Sommigen zullen het als sfeervol beschouwen en dat is hun goed recht. Ik denk dat de plaat veel dynamischer zou zijn wanneer de mix niet zo vlak was. Ook is het jammer dat een tour er voorlopig nog niet in zit. De patchjassen en kogelriemen hoeven nog niet tevoorschijn gehaald te worden. Veel goede black/thrash metalbands lopen er helaas niet rond, maar Assaulter weet een band als Nokturnal makkelijk te overtreffen. Aanrader!

Tracklist:
1. Entrance
2. Outshine
3. Into Submission
4. Slave To King
5. The Perpetual War
6. Exalt The Master
7. Dying Day
8. The Great Subterfuge

Score: 85 / 100

Reviewer: Ruud
Toegevoegd: 26 maart 2011

Assaulter - Boundless
Reactie van Een Metalfan op 26-03-2011 om 22:02u

lekkerrrrrrrr

Pitfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.