Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete song uit 2025?

1914 - 1916 (The Südtirol Offensive)
Amenra - Forlorn
Amon Amarth - We Rule The Waves
Arjen Anthony Lucassen - Our Final Song
Behemoth - The Shit Ov God
Coroner - Symmetry
Disturbed - I Will Not Break
Dream Theater - Midnight Messiah
Electric Callboy - Elevator Operator
Epica - Cross The Divide
Ghost - Satanized
Helloween - Universe (Gravity For Hearts)
Kreator & Britta Görtz - Tränenpalast
Linkin Park - Up From The Bottom
Lorna Shore - Oblivion
Mayhem - Weep For Nothing
Megadeth - Tipping Point
Paradise Lost - Silence Like The Grave
Poppy, Amy Lee & Courtney LaPlante - End Of You
Sabaton - Templars
Testament - Infanticide A.I.
Textures & Charlotte Wessels - At The Edge Of Winter
Till Lindemann - Und Die Engel Singen
Volbeat - By A Monster’s Hand
een ander nummer uit 2025, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Kalender
Vandaag jarig:
  • Allan Schwartzberg (Mountain) - 83
  • Bart Maris (X-Legged Sally) - 60
  • Cameron Heacock (American Head Charge) - 47
  • Chris King (Antonamasia) - 42
  • Edgar Winter (The Edgar Winter Group) - 79
  • Hugh McDonald (Bon Jovi) - 75
  • Jake Holmes - 86
  • Jared Anderson (Hate Eternal)† - 50
  • Oliver Weislogel (Stormwitch) - 55
  • Parker Lundgren (Queensrÿche) - 39

Vandaag overleden:
  • Ian "Lemmy" Kilmister (Motörhead) - 2015
  • Jimmy "The Rev" Sullivan (Avenged Sevenfold) - 2009
Review

Final Depravity - Nightmare 13
Jaar van release: 2010
Label: Nihilistic Empire Records
Final Depravity - Nightmare 13
Anders dan op het plaatje rechtsboven deze review, prijkt er duidelijk het bandlogo van Sodom op de promo. ‘Featuring Tom Angelripper’, staat erbij. Altijd leuk als een grootheid zich leent voor een bijdrage. Het doet vermoeden dat Onkel Tom dan ook daadwerkelijk in de band zit. Helaas zingt hij slechts mee op Veil Of Secrecy, en dat ‘helaas’ is nog zacht uitgedrukt bij wat deze jonge Duitse band te bieden heeft.

Final Depravity speelt in de eerste plaats een moderne mix van thrash en groove metal. Het geluid van hun debuutalbum is volledig dichtgeplamuurd. Het komt erop neer dat er een brij van constante herrie op je af wordt gevuurd. Het horrorintrootje klinkt veelbelovend, maar het saaie riffwerk dat volgt, lost de belofte niet in. Dit debuutalbum is een grauwe bende geworden en dat is vooral te wijten aan Dennis 'Blaze' Baron, wiens poging tot zingen eerder klinkt als een combinatie van schreeuwen en kotsen.

Wat de heren heeft bewogen om maar liefst 72 minuten aan muziek op het schijfje te zetten, is me een compleet raadsel. Geen gezond mens kan dit langer dan een half uur volhouden. Nightmare 13 is een album dat verre van bijzonder is. Daar kan zelfs Tom Angelripper niks aan veranderen.

Tracklist:
1. As The Crow Flies
2. Turn This Life
3. Persecution
4. Vortex
5. The Larcenist
6. This Relieving End
7. Nightmare 13
8. In Disgrace (Never Regret)
9. Veil Of Secrecy
10. The Monument
11. Relief Of Beliefs
12. Fearing The Flood
13. We Will Rot

Score: 40 / 100

Reviewer: Ruud
Toegevoegd: 25 januari 2011

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.