Dynamo Metalfest 2026
Enquête

Welke song bevat jouw favoriete gitaarsolo aller tijden?

Accept - Metal Heart
Alter Bridge - Blackbird
Black Sabbath - War Pigs
Dragonforce - Through The Fire And Flames
Guns N' Roses - November Rain
Iron Maiden - Powerslave
Jimi Hendrix Experience - All Along The Watchtower
Joe Satriani - Surfing With The Alien
Judas Priest - Painkiller
Led Zeppelin - Stairway To Heaven
Lynyrd Skynyrd - Free Bird
Mayhem - Freezing Moon
Megadeth - Hangar 18
Metallica - Fade To Black
Ozzy Osbourne - Crazy Train
Pantera - Floods
Pink Floyd - Comfortably Numb
Rage Against The Machine - Killing In The Name
Rainbow - Stargazer
Slayer - Angel Of Death
Steve Vai - For The Love Of God
UFO - Rock Bottom
Van Halen - Eruption
Yngwie Malmsteen - Black Star
een andere rock- of metalsong, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Geen concerten bekend voor 16-09-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam Zaars (Tribulation) - 38
  • Barry Hay (Golden Earring) - 78
  • Flood (producent) - 66
  • Jared MacEachern (Machine Head) - 46
  • Scott Asheton (The Stooges)† - 77

Vandaag overleden:
  • Elvis Presley - 1977
  • Jason Corsaro (producent) - 2017
  • Mac Tontoh (Osibisa) - 2010
  • Robert Johnson - 1938
Review

Kraaker - Musikk Fra Vettenes Dom
Jaar van release: 2010
Label: Final Earthbeat Productions

Kraaker - Musikk Fra Vettenes Dom

Sommige black metalbands schrijven in hun biografie over tot de verbeelding sprekende plekken waar ze bijeengekomen zouden zijn om muziek op te nemen. Zo ook Kraaker. Deze Noren zouden in een hutje bij de Hardangervidda muziek gemaakt hebben. Helaas zijn de locaties meestal mooier dan de afgeleverde releases.

Musikk Fra Vettenes Dom had voor de liefhebber van de wat lichtere black metal best een aardig album kunnen zijn. Maar dan hadden de nummers wel een wat interessantere structuur mogen hebben. Nu blijven ze je nauwelijks bij. Ook de zang is voor verbetering vatbaar. Ik vind Noors een leuke taal, ook op dit album. De zanger had alleen een stuk krachtiger mogen klinken.

De band noemt Tulus als een van de invloeden. Hier kan ik me wel wat bij voorstellen. Kraaker heeft een beetje eenzelfde soort swingendheid, alleen is deze bij Tulus vele malen aanstekelijker. De muziek van Tulus heeft nog een duister randje, een element dat bij Kraaker zowat geheel ontbreekt. Dat is dan ook een zwak punt van Musikk Fra Vettenes Dom. Het is allemaal vrij braafjes.

Misschien dat Kraaker in de toekomst met een echt interessant album kan komen. Musikk Fra Vettenes Dom is dat voor mij niet. Het klinkt oppervlakkig wel goed, maar het is te gewoontjes en tam om echt te boeien.

Tracklist:
1. I Sommerens Sol Er De Brendt
2. Fra Absinthen Farer
3. Frysende Snute
4. Sirkus Av Hex
5. Aerlighet Og Rettferd
6. Geitespill
7. Sotet Sorg

Score: 60 / 100

Reviewer: Nynke
Toegevoegd: 19 september 2010

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.