Enquête

Welke song bevat jouw favoriete gitaarsolo aller tijden?

Accept - Metal Heart
Alter Bridge - Blackbird
Black Sabbath - War Pigs
Dragonforce - Through The Fire And Flames
Guns N' Roses - November Rain
Iron Maiden - Powerslave
Jimi Hendrix Experience - All Along The Watchtower
Joe Satriani - Surfing With The Alien
Judas Priest - Painkiller
Led Zeppelin - Stairway To Heaven
Lynyrd Skynyrd - Free Bird
Mayhem - Freezing Moon
Megadeth - Hangar 18
Metallica - Fade To Black
Ozzy Osbourne - Crazy Train
Pantera - Floods
Pink Floyd - Comfortably Numb
Rage Against The Machine - Killing In The Name
Rainbow - Stargazer
Slayer - Angel Of Death
Steve Vai - For The Love Of God
UFO - Rock Bottom
Van Halen - Eruption
Yngwie Malmsteen - Black Star
een andere rock- of metalsong, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Kalender
Vandaag jarig:
  • Bas Maas (Doro) - 49
  • Chris Goss (Masters Of Reality) - 68
  • Chris Tsangarides (producent)† - 70
  • Gilby Clarke (Guns N' Roses) - 64
  • Tarja Turunen (Nightwish) - 49
  • Tony Hajjar (At The Drive-In) - 52
  • Vibeke Stene (Tristania) - 48

Vandaag overleden:
  • Dennis "D-Roc" Miles (Body Count) - 2004
Review

Exhibition - The Sign of Tomorrow
Jaar van release: 2003
Label: Limb Music Products
Exhibition - The Sign of Tomorrow
Het logo van deze groep doet denken aan een oude thrashband terwijl het artwork een cliché power metalalbum doet vermoeden. Maar vreemd genoeg speelt deze band progmetal met heavy metal en powermetal invloeden. Deze band is uit New Yersey afkomstig en is ontstaan door de split van de progmetalband Eternity X. Na een demo cd ,die vooral in Duitsland het goed deed, is er nu het debuut dat de naam 'The sign of tomorrow' meekreeg.

De cd bevat negen lange nummers (de totale speeltijd bedraagt een uur) die afwisselend genoeg zijn om te blijven boeien. Het album begint met het stevige en Oosterse aandoende 'Before the end of time". Het volgende 'Strange reality' heeft een 'zwevend' refrein en daarna volgt het snelle en relatief korte "Wings of the dragon". Het vierde nummer is het titelnummer dat een tof refrein heeft alsook enkele boeiende sologedeeltes. "Shattered memories" is een prachtig en emotioneel nummer dat wel op een oude Judas Priest elpee had kunnen staan! Het afsluitende 'Voices in the night' doet me dan weer denken aan een band als Europe en dat komt vooral door het keyboardwerk.

Dus een prachtige cd die liefhebbers van groepen als (oude) Fates Warning, Crimson glory en Judas priest zeker niet zal misvallen. Trouwens de zanger is niemand minder dan Bobby "Leather lungs" Lucas die we natuurlijk nog van Seven Witches kennen. De cd is ook aan te raden aan powermetalfans die het eens iets ingewikkelder en complexer willen horen maar die niet naar 'notenbalkmuziek' willen luisteren. Een lekker cd'tje dus en een band die ik op mijn lijst van 'in de gaten te houden bands' ga plaatsen.

Tracklist:
1. Before the end of time
2. Strange reality
3. Wings of the dragon
4. The sign of tomorrow
5. Dark horizon
6. Shattered memories
7. Queen of pain
8. A new beginning
9. Voices in the night

Score: 82 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 24 maart 2003

Meer Exhibition:

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.