Dynamo Metalfest 2026
Enquête

Bij veel concerten en festivals kun je tegenwoordig een VIP-pakket aanschaffen, met bijvoorbeeld een meet-and-greet, exclusieve merchandise of een andere voorkeursbehandeling. Koop jij weleens zo’n (fors) duurder toegangsbewijs?

Ja, ik heb al regelmatig een VIP-pakket aangeschaft
Ja, ik heb reeds 1 of 2 keer zo’n VIP-pakket aangeschaft
Nog niet, maar ik ben wel van plan het een keer te proberen
Helaas, ik zou graag willen, maar kan die VIP-kaartjes niet betalen
Nee, alleen voor iets heel bijzonders zou ik dat overwegen
Nee, ik vind dat niets en koop gewoon een regulier kaartje
Nee, ik kom nooit bij evenementen waar ze VIP-opties hebben
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    9 augustus:
  • Alcatraz
  • Arch Enemy
  • M'era Luna
  • Midnight en Phantom Corporation
  • Spectral Wound, Invulche en Blodzallog
  • 10 augustus:
  • Mortal Sin en Hidden Intent
  • Municipal Waste en Schizophrenia
  • 11 augustus:
  • Lagwagon
  • Sanguisugabogg, Revocation en Internal Bleeding
  • Wolves In The Throne Room en Ter Ziele
  • 12 augustus:
  • High on Fire en Baardvader
  • Judas Priest
  • KMFDM, Ya Toyah en Jesus on Extesy
  • Mushroomhead en Mountain Eye
  • Summer Breeze
  • 13 augustus:
  • Dynamo Metalfest Pre-Party
  • Summer Breeze
  • The Ghost Inside en Deez Nuts
  • 14 augustus:
  • Dynamo Metalfest
  • Hoods, Brick By Brick, Give Em Blood en Provisional
  • Summer Breeze
  • 15 augustus:
  • Dynamo Metalfest
  • Insurrection, Boneripper, Bladecrusher en Echoes In Ruin
  • Summer Breeze
Kalender
Vandaag jarig:
  • Denis "Snake" Bélanger (Voivod) - 62
  • Filippa Nässil (Thundermother) - 40
  • Jean Beauvoir (Plasmatics) - 66
  • Rinus Gerritsen (Golden Earring) - 80

Vandaag overleden:
  • Hermann Hesse (auteur) - 1962
  • Martin Birch (producent) - 2020
  • Paul Samson (Samson) - 2002
Review

Defiance - The Prophecy
Jaar van release: 2009
Label: Candlelight Records
Defiance - The Prophecy
Het is alweer vijftien jaar geleden dat Defiance het bijltje erbij neer gooide. Steev Esquivel vervolgde niet onverdienstelijk zijn carrière bij Skinlab, maar van de andere leden hebben we niets noemenswaardigs meer gehoord. Anno 2009 is de band weer terug en komen ze direct met een nieuw album op de proppen. Een beetje thrash metalhart zal hierdoor harder gaan kloppen, want met name het in 1989 uitgebrachte Products Of Society rechtvaardigt iedere nieuwsgierigheid.

Al na de eerste rondjes in de cd-speler wordt duidelijk dat de tijd ook bij deze heren niet stil gestaan heeft. The Prophecy is een moderne productie waarin snelheid en agressie het stokje hebben overgenomen van goed doordachte melodieën. Bastard Son en Fuel The Fire zorgen voor genoeg headbangmomenten, maar waar vele bands verdacht veel op Exodus lijken, klinkt Defiance alsof nooit iets anders dan Testament hebben gehoord. De tempowisselingen en riffs hadden zo van de hand van Eric Peterson kunnen komen en Steev’s brul (die me na al die jaren nog steeds niet weet te pakken) lijkt een ode aan Chuck Billy. Het is allemaal niet verkeerd, maar na het lekker felle Sloth is er niks boeiends meer te horen.

Teleurstellend is het beste woord wat Defiance’s nieuwste cd omschrijft. Het beetje eigen gezicht dat de band twintig jaar geleden nog had, is zonder enige aarzeling weggeworpen. Het naspelen van Testament gaat hier nog aardig af. Op enkele lichtpuntjes na heeft The Prophecy niets te bieden.

Tracklist:
1. Prion
2. The Prophecy
3. Bastard Son
4. The War Inside
5. Fuel The Fire
6. Eschaton
7. Sloth
8. Desert Sands
9. Dissolving Around You
10. Asthmaphere
11. Eyes Of The Front

Score: 63 / 100

Reviewer: Ruud
Toegevoegd: 6 november 2009

Defiance - The Prophecy
Reactie van Jeroen op 08-11-2009 om 12:33u

Jammer om dat te lezen. Ik zal em binnenkort nog wel checken, maar ik lees meer van dit soort kritische verhalen, dus ik ben er bang voor.

Defiance - The Prophecy
Reactie van jaimee op 10-11-2009 om 00:57u
Score: 90 / 100

I have to disgaree with this review. I just got the cd and I think it's awesome. These guys are some of the best musicians in thrash and most of the songs are very well written. I honestly cant think of a better thrash album that came out this year. I highly recommend anyone reading this to check out The Prophecy and decide for themselves.

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.