Alcatraz
Enquête

Marco van Basten vond het maar niks dat Linkin Park voor de aftrap van de Champions League-finale op 31 mei een optreden verzorgde. Wat vind jij van de Amerikaanse gewoonte om grote sportwedstrijden op te vrolijken met een concert?

Geweldig, ook voor aanvang van de wedstrijd
Prima, maar niet voor het duel wanneer de spelers zich willen opwarmen
Dat is iets voor pop-acts, niet voor heavy bands als Linkin Park en Gojira
Zo’n muzikaal optreden is onzin, het publiek komt voor de sportwedstrijd
Sport is kut, laat die band elders een eigen concert doen voor hun fans
Van mij hoeft het niet, maar ik gun zo’n band wel de extra exposure
Normaliter vind ik het een goed idee, maar Linkin Park was echt slecht
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    10 juni:
  • Whitechapel
  • 11 juni:
  • King Diamond, Paradise Lost en Angel Witch
  • Myles Kennedy
  • W.A.S.P.
  • 12 juni:
  • Man as Plague, Gallamesh en Everything Decays
  • 13 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague en The Unslain
  • 14 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague
  • Sorcerer
  • 15 juni:
  • Into The Grave
Kalender
Vandaag jarig:
  • Andrew Howard (Twisted Method)† - 43
  • Gregg Bissonette (Lana Lane) - 66
  • Jon Lord (Deep Purple)† - 84
  • Lars F. Larsen (Manticora) - 52
  • Les Paul† - 110
  • Matt Bellamy (Muse) - 47
  • Mike Coolen (Within Temptation) - 50
  • Nicolas Dubois (Amartia) - 43
  • Paul Chapman (UFO) - 71
  • Pete Gill (Saxon) - 74
  • Pete Kaipanen (Skyward) - 46
  • Ramón Lage (Avalanch) - 52
  • Randy Burns (producent) - 71
  • Skip James† - 123
  • Tomas "Samoth" Haugen (Emperor) - 51
  • Trevor Bolder (Uriah Heep) - 75
  • Wes Scantlin (Puddle Of Mudd) - 53
Review

Bleed - Bleed
Jaar van release: 2009
Label: Eigen beheer
Bleed - Bleed
''You gonna do something, or just stand there and bleed?''

Met deze quote uit de western Tombstone geeft Bleed het startschot voor een zeer interessante demo. Het is een demo met een missie: om het zinkende schip van metalcore van de zeebodem te behoeden. Een nobele missie waar de Noord-Hollandse formatie ook nog best in zou kunnen slagen. Daarvoor is dit materiaal namelijk een prima start.

Dit gelijknamige plaatje herbergt zes nummers van uitstekende kwaliteit. Het is heerlijk opgefokt met eerlijke agressie. De snelheid zit er goed in. Bleed toont kloten en dat is een prettige constatering. Niet halfslachtig gericht op het brede publiek zonder ziel en zaligheid, maar pure hardheid die past bij de underground. Vooral afsluiter Spoils Of War is hiervan een goed voorbeeld. Lekkere strakke riffs worden ondersteund door een brute zanglijn en er wordt nog een heuse solo aan toegevoegd. Niks mis mee.

Nee, Bleed lijkt er wel te komen. Als dit nog maar het begin is dan zou ik wel willen weten waar ze zullen eindigen. Een uitstekende demo van vijf getalenteerde muzikanten die met passie spelen. Een band om in de gaten te houden.

Tracklist:
1. Bleed
2. This Is Your Life
3. I See The Worm
4. Not To Be Revered
5. Fedor
6. Spoils Of War

Reviewer: Matthijs
Toegevoegd: 17 oktober 2009

Bleed - Bleed
Reactie van yassin op 21-05-2011 om 08:37u
Score: 100 / 100

bleed is luik

Pitfest Iron Maiden Rock Legends Special

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.