Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete song uit 2025?

1914 - 1916 (The Südtirol Offensive)
Amenra - Forlorn
Amon Amarth - We Rule The Waves
Arjen Anthony Lucassen - Our Final Song
Behemoth - The Shit Ov God
Coroner - Symmetry
Disturbed - I Will Not Break
Dream Theater - Midnight Messiah
Electric Callboy - Elevator Operator
Epica - Cross The Divide
Ghost - Satanized
Helloween - Universe (Gravity For Hearts)
Kreator & Britta Görtz - Tränenpalast
Linkin Park - Up From The Bottom
Lorna Shore - Oblivion
Mayhem - Weep For Nothing
Megadeth - Tipping Point
Paradise Lost - Silence Like The Grave
Poppy, Amy Lee & Courtney LaPlante - End Of You
Sabaton - Templars
Testament - Infanticide A.I.
Textures & Charlotte Wessels - At The Edge Of Winter
Till Lindemann - Und Die Engel Singen
Volbeat - By A Monster’s Hand
een ander nummer uit 2025, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Kalender
Vandaag jarig:
  • Allan Schwartzberg (Mountain) - 83
  • Bart Maris (X-Legged Sally) - 60
  • Cameron Heacock (American Head Charge) - 47
  • Chris King (Antonamasia) - 42
  • Edgar Winter (The Edgar Winter Group) - 79
  • Hugh McDonald (Bon Jovi) - 75
  • Jake Holmes - 86
  • Jared Anderson (Hate Eternal)† - 50
  • Oliver Weislogel (Stormwitch) - 55
  • Parker Lundgren (Queensrÿche) - 39

Vandaag overleden:
  • Ian "Lemmy" Kilmister (Motörhead) - 2015
  • Jimmy "The Rev" Sullivan (Avenged Sevenfold) - 2009
Review

Machine Head - Hellalive
Jaar van release: 2003
Label: Roadrunner Records
Machine Head - Hellalive
M'n brievenbus was vervaarlijk aan het rommelen, een week geleden. Heeft een of andere terroristische organisatie het misschien op mij gemunt? De angst bekroop me, zette zich vast op mijn rug (ik dacht dat het in het beste geval een op hol geslagen vibrator was). Mijn vrees en afkeer transformeerden echter al gauw in vreugde en opwinding ,en nee, niet omdat ik een vibrator had gekregen, maar wel omdat de nieuwe Machine Head in m'n bus lag. Nu, het is niet echt een nieuw album, wel hun langverwachtte live-schijf.

Wie Machine Head na "Supercharger" live zag, zal de track-list niet heel verrassend vinden (maar is dat niet zo met de meeste live-albums?), wat de pret echter niet mag bederven, aangezien ze een goed overzicht geven van wat de band al zo'n kleine tien jaar te bieden heeft: gevarieerde metal die overloopt van inzet en passie.

Opener "bulldozer" brengt onmiddellijk herinneringen terug : een gezellige decemberavond in Hof Ter Lo met the Head als gastheren. Strak, heavy en loodzwaar, zo klonk het toen, en zo klinkt het nu, mede dankzij de "strakker dan latex-string van een fetisjist" productie. Zoals gezegd volgt er daarna een overzicht van hun hele carrière (het album had even goed "the best of" kunnen heten"). Fans kunnen nu ook thuis of in de auto genieten van prima live-uitvoeringen van o.a. "Take My Scars", "Davidian", "From This Day" en "American High" (met een knipoog naar de alternative band Gorillaz).

Wat valt er meer te zeggen over deze schijf? Oh ja, twee nummers werden eerder opgenomen, namelijk "The Burning red" (nog maar eens bewijzend wat een schitterende song dit is) en het moddervette "None But My own"...buiten dat, een ietwat voorspelbare maar daarom niet minder lekkere schijf en verplichte kost voor elke Machine Head-fan lijkt me.

Tracklist:
1. Bulldozer
2. The Blood, The Sweat, The Tears
3. Ten Ton Hammer
4. Old
5. Crashing Around You
6. Take My Scars
7. I'm Your God Now
8. None But My Own
9. From This Day
10. American High
11. Nothing Left
12. The Burning Red
13. Davidian
14. Supercharger

Score: 88 / 100

Reviewer: Triad
Toegevoegd: 5 maart 2003

Meer Machine Head:

Machine Head - Hellalive
Reactie van Een_Metalfan op 06-03-2003 om 12:50u

Je vraagt je af: Waar zijn de covers die ze live altijd wél spelen?

Machine Head - Hellalive
Reactie van Rammsteiner op 10-03-2003 om 16:40u
Score: 80 / 100

Die covers staan wel op de bootleg van machine head live at waldrock Vind ik persoonlijk een betere live cd! Maar ieder zn eigen smaak natuurlijk! Groetjes!

Machine Head - Hellalive
Reactie van rebel4life op 03-07-2003 om 11:58u
Score: 88 / 100

gewoon een retegoeie liveplaat! ik ben nu 3x bij een machine headconcert geweest en als ik die plaat luister is het alsof ik weer in een kolkende zaal in de pit sta. gewoonweg klasse!!

Machine Head - Hellalive
Reactie van Zvenix op 22-03-2005 om 22:17u
Score: 100 / 100

Gwoon in 1 woord GEWELDIG!! echt, wat een prachtplaat is dat, heeel perfect :)

Machine Head - Hellalive
Reactie van torre op 28-11-2005 om 15:26u

je vraagt je af, waar is block

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.