Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete studio-album van 2025 uit de Benelux?

Anger Machine - Human Error
Arjen Anthony Lucassen - Songs No One Will Hear
Bark - The Time Has Come
Black Knight - The Tower
Blackbriar - A Thousand Little Deaths
Cryptosis - Celestial Death
Defacement - Doomed
Enthroned - Ashspawn
Epica - Aspiral
Graceless - Icons Of Ruin
Grafjammer - De Tyfus, De Teerling
Grey Aura - Zwart Vierkant: Slotstuk
Hellevaerder - Fakkeldragers
Hemelbestormer - The Radiant Veil
Highway Chile - Rat Race
Martyr - Dark Believer
Mass Deception - Resurrections
Psychonaut - World Maker
Skaldgrim - In The Shadow Of Darkness
Svartsyn - Vortex Of The Destroyer
Terzij De Horde - Our Breath Is Not Ours Alone
Walg - V
Winterblind - Ego
Wolvennest - Procession
een andere langspeler uit de Benelux, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Geen concerten bekend voor 21-01-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aapo Romu (Vanguard) - 50
  • Bobby Liebling (Pentagram) - 72
  • Frank Zappa (The Mothers Of Invention)† - 85
  • Hugo Bistolfi (Rata Blanca) - 61
  • Joakim Kjelstad (Gaia Epicus) - 52
  • Mathias Röderer (Atrocity) - 56
  • Shaun Morgan (Seether) - 47
  • Thomas Preziosi (Armory) - 42
  • Tomasz "Soyak" Kilinski (Naumachia) - 43

Vandaag overleden:
  • Barry Clayton (acteur) - 2011
Review

Hauk - To Hear The Trumpets Call
Jaar van release: 2008
Label: Eigen beheer

Hauk - To Hear The Trumpets Call

Het is een vreemd allegaartje van stijlen wat de Amerikaanse band Hauk ons hier op deze EP voorschotelt. Folk, symfo, progressive en power vliegen de luisteraar om de oren, maar geen moment lijkt er enige coherentie in het geheel te zitten. Dit kan misschien liggen aan het feit dat de nummers onderling te weinig samenhang vertonen, maar ik denk dat het voornamelijk komt door het feit dat alles bijzonder onstrak is ingespeeld dat ik meer het idee heb naar een jamsessie te luisteren.

De niet bijster toonvaste, aan James Hetfield herinnerende zang van dhr. Hauk zelf is zelf al geen bijzonder genot om naar te luisteren, maar het zijn voornamelijk de snerpende, valse of uit de maat gespeelde solo’s die de boel echt vergallen. Combineer dit met een vervelende, zoemende productie waarbij voornamelijk de kinderlijke keyboards irriteren en je hebt niet direct een product wat je mensen aanraadt.

Jammer op zich, soms lijkt het alsof de band ergens een goed idee heeft wat er echter niet uit wil komen. Met een betere productie, betere composities, betere technische vaardigheden en een aantal zanglessen ben ik benieuwd wat er nog uit zou kunnen komen.

Tracklist:
1. To Hear The Trumpets Call
2. Love Song #4 (Burn Rome)
3. Lamentation
4. Raven Wings (Thrashing Ravens Mix)

Reviewer: Lennert
Toegevoegd: 21 februari 2009

Hauk - To Hear The Trumpets Call
Reactie van Old Mhb op 23-02-2009 om 06:09u
Score: 5 / 100

Je hebt gelijk. Nog nooit zo'n peirdeneute horen zagen. De 5 krijgen ze omdat ze de moed hebben om zichzelf zo belachelijk te maken.

Rotslecht !

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.