Bibelot, Dordrecht Into The Grave 2026
Enquête

Zou jij minstens 200 euro over hebben voor een intiem zaalconcert van jouw favoriete muzikant (met begeleidingsband), zoals de fans van Ronnie Wood?

Sterker nog, ik heb gewoon een kaartje gekocht voor Ronnie Wood
Ja, voor één of meer favoriete muzikanten zou ik dat betalen
Alleen in een zeer bijzondere situatie, zoals een glorieus afscheidsconcert
Niet voor soloconcert, wellicht voor grote show van mijn favoriete band(s)
Helaas zijn de muzikanten waarvoor ik dat bedrag over zou hebben al dood
Nee, zo'n bedrag vind ik absurd hoog voor welke artiest of band dan ook
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    17 maart:
  • Fit For A King, Memphis May Fire, Acres en 156/Silence
  • 18 maart:
  • Federale en The Motherz
  • Feuerschwanz en Miracle of Sound
  • High Parasite
  • Villagers Of Ioannina City en My Diligence
  • Zeke
  • 19 maart:
  • Kanonenfieber en Mental Cruelty
  • Les Projets d'Athena
  • Villagers Of Ioannina City en My Diligence
  • 20 maart:
  • Benighted, XII Thorns en Bloid
  • Keith Caputo en Serpents
  • Plan Nine
  • Rise A Thousand en Left To Love
  • Sabiendas, Anomic en Stigmatized
  • 21 maart:
  • Eternal Eclipse: Cirith Gorgor, Heinous en Messor Falce
  • Gaerea
  • Gorgoroth, Patristic, Tyrmfar en Lömsk
  • The Motherz en Wild Blaze
  • 22 maart:
  • Angus McSix, Bloodbound en Brainstorm
  • Predatory Void en The Fifth Alliance
  • Woke Up Tied Up, White Knuckle Grip en Posture
    17 april:
  • Bezwering, SPERE en Grabunhold
  • Henge, Gelbart en Space Age DJ Collective
  • Plan Nine en Nouked
  • Roadburn festival
  • Smash Into Pieces, Enemy Inside en Dark Divine
Kalender
Vandaag jarig:
  • Billy Corgan (The Smashing Pumpkins) - 59
  • Gert Rymen (Deadlock) - 45
  • Javier Garagarza (Elfonía) - 48
  • Jim Savvoulidis (Blade Of Spirit) - 47
  • Josh Gilbert (As I Lay Dying) - 39
  • Oliver Palotai (Kamelot) - 52
  • Paul Black (L.A. Guns) - 67
  • Roman Subbotin (De Profundis) - 38
  • Scott Gorham (Thin Lizzy) - 75
  • Tuomas Planman (Norther) - 46
Review

Honeymoon Suite - Clifton Hill
Jaar van release: 2008
Label: Frontiers Records
Honeymoon Suite - Clifton Hill
De oorsprong van Honeymoon Suite is terug te vinden in 1982, als zanger Johnnie Dee en gitarist Derry Grehan aan elkaar worden voorgesteld. In 1984 wordt hun debuut uitgegeven via (toen nog platengigant) WEA . Dat debuut krijgt nog 4 vervolgen plus 2 verzamelalbums en livealbums, en een DVD. De band is een aantal jaren inactief geweest, maar het bloed kruipt waar het niet gaan kan en de heren komen elkaar weer tegen, waardoor het weer begint te kriebelen.

Ziehier de korte versie van de historie van Honeymoon Suite. Na de release van dit album gaan ze met andere dino's uitgebreid op tournee (April Wine, Loverboy o.a.).De albumtitel is ontleend aan de plaats waar de band 25 jaar geleden werd opgericht, vlakbij de Niagara watervallen. Dat ze daar serieus worden genomen blijkt wel uit het feit dat de gemeente voor de gelegenheid een festival ("Rockinnthefalls") gaat houden, en volgend najaar wil de band naar Europa.

Plannen te over; de muziek die het Canadese Honeymoon Suite maakt is een stevige vorm van AOR, catchy nummers en uiteraard een dosis rock met ballads. Niet opvallend, zeker niet slecht, maar een goedklinkend rockalbum wat erg radio-georienteerd klinkt. Men heeft als producer Tom Treumuth ingehuurd; dat is dezelfde kerel die hun debuutalbum produceerde en daarmee is de verhaallijn van deze doktersroman rond. Aardig album, geen hoogvlieger, maar luister lekker weg.

Tracklist:
1. She Ain’t Alright
2. Tired O’ Waitin’
3. Riffola
4. Ordinary
5. The House
6. Why Should I?
7. Down To Business
8. Sunday Morning
9. That’s All I Got
10. Restless
11. Separate Lives

Score: 76 / 100

Reviewer: Hans
Toegevoegd: 23 december 2008

Angus McSix @ Effenaar, Eindhoven Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.