Bibelot, Dordrecht
Enquête

Wat is tot dusver jouw favoriete studio-album, dat in juni 2026 werd uitgebracht?

A.A. Williams - Solstice
Amberian Dawn - Temptation's Gates
August Burns Red - Season Of Surrender
Converge - Hum Of Hurt
Cyhra - Requiem For A Pipe Dream
Edu Falaschi - Mi'raj
Einherjer - Lifeblood
Evanescence - Sanctuary
Evergrey - Architects Of A New Weave
Fires In The Distance - Circadian Promise
Khemmis - Khemmis
Lex Legion - Lex Legion
Masterplan - Metalmorphosis
Muse - The Wow! Signal
Nargaroth - Apocalyptic Steel
Nunslaughter - Satanic Chaos Legions
Slift - Fantasia
Speedslut - Cimbrian Rites
Stormkeep - The Nocturnes Of Iswylm
Tarja - Frisson Noir
The Pretty Reckless - Dear God
Walg - VI
Warning - Rituals Of Shame
Yes - Aurora
een ander studio-album uit juni 2026

[ Uitslag | Enquêtes ]

    7 juli:
  • Uada
  • Masacre en Dauthuz
  • 9 juli:
  • Floor Jansen
  • Vindicta
  • 10 juli:
  • Bospop festival
  • Vindicta
  • 11 juli:
  • Biohazard en Sworn Enemy
  • Bospop festival
  • Wade Black's 35 Years Of Metal
  • 12 juli:
  • Bospop festival
Kalender
Vandaag jarig:
  • Andréa Meyer-Haugen (Nebelhexë)† - 57
  • David Readman (Pink Cream 69) - 56
  • Demonaz (Immortal) - 56
  • Graham Oliver (Saxon) - 74
  • Robert Heaton (New Model Army)† - 65
Review

Honeymoon Suite - Clifton Hill
Jaar van release: 2008
Label: Frontiers Records
Honeymoon Suite - Clifton Hill
De oorsprong van Honeymoon Suite is terug te vinden in 1982, als zanger Johnnie Dee en gitarist Derry Grehan aan elkaar worden voorgesteld. In 1984 wordt hun debuut uitgegeven via (toen nog platengigant) WEA . Dat debuut krijgt nog 4 vervolgen plus 2 verzamelalbums en livealbums, en een DVD. De band is een aantal jaren inactief geweest, maar het bloed kruipt waar het niet gaan kan en de heren komen elkaar weer tegen, waardoor het weer begint te kriebelen.

Ziehier de korte versie van de historie van Honeymoon Suite. Na de release van dit album gaan ze met andere dino's uitgebreid op tournee (April Wine, Loverboy o.a.).De albumtitel is ontleend aan de plaats waar de band 25 jaar geleden werd opgericht, vlakbij de Niagara watervallen. Dat ze daar serieus worden genomen blijkt wel uit het feit dat de gemeente voor de gelegenheid een festival ("Rockinnthefalls") gaat houden, en volgend najaar wil de band naar Europa.

Plannen te over; de muziek die het Canadese Honeymoon Suite maakt is een stevige vorm van AOR, catchy nummers en uiteraard een dosis rock met ballads. Niet opvallend, zeker niet slecht, maar een goedklinkend rockalbum wat erg radio-georienteerd klinkt. Men heeft als producer Tom Treumuth ingehuurd; dat is dezelfde kerel die hun debuutalbum produceerde en daarmee is de verhaallijn van deze doktersroman rond. Aardig album, geen hoogvlieger, maar luister lekker weg.

Tracklist:
1. She Ain’t Alright
2. Tired O’ Waitin’
3. Riffola
4. Ordinary
5. The House
6. Why Should I?
7. Down To Business
8. Sunday Morning
9. That’s All I Got
10. Restless
11. Separate Lives

Score: 76 / 100

Reviewer: Hans
Toegevoegd: 23 december 2008

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.