Enquête

Welke formatie die daadwerkelijk bestaat of heeft bestaan, bezit de grappigste bandnaam?

Anal Vomit
Babymetal
Band Zonder Banaan
Bongzilla
Butthole Surfers
Cycle Sluts From Hell
Dead Kennedys
Eskimo Callboy
Gay For Johnny Depp
Gentle Art Of Cooking People
Haribo Macht Kinder Froh
Iwrestledabearonce
Kiss The Anus Of A Black Cat
Kutschurft
Pigeons Playing Ping Pong
Pistol Whippin' Party Penguins
Power To The Pipo
Rectal Smegma
Revolting Cocks
Schijten Met Een Stijve (S.M.E.S.)
Spock's Beard
Tony Danza Tapdance Extravaganza
Uncle Acid And The Deadbeats
We Butter The Bread With Butter
een andere grappige bandnaam, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    15 juni:
  • Possesssed en Sinsaenum
  • Sugar
  • 16 juni:
  • Knocked Loose en State Power
  • Possesssed en Sinsaenum
  • 17 juni:
  • Blood Incantation en Neptunian Maximalism
  • Cradle Of Filfth
  • Escuela Grind
  • Hulder
  • Snot, Doodseskader en 3 Eyed Kids
  • 18 juni:
  • Escuela Grind
  • Graspop Metal Meeting
  • Guns n' Roses
  • Kylesa
  • Sólstafir, Oranssi Pazuzu en Hulder
  • The Heavy Eyes
  • Venom Inc. en Torture Squad
  • 19 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Guitar Wolf en The Etters
  • Kylesa
  • Ok Goodnight, Benthos en Ursa
  • The Exploited
  • 20 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Guns n' Roses
  • The Exploited en Hard Shoulder
  • 21 juni:
  • Ankor
  • Faetooth
  • Graspop Metal Meeting
  • Neal Morse (akoestisch)
  • The Exploited en Skroetbalg
Geen concerten bekend voor 15-07-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Bernie Shaw (Uriah Heep) - 70
  • Bif Naked - 55
  • Brad Gillis (Night Ranger) - 69
  • Craig Gruber (Rainbow)† - 75
  • Dan Mullins (My Dying Bride) - 48
  • Edvard Grieg (componist)† - 183
  • Erik Wallén (Astral Kingdom) - 39
  • Hank von Hell (Turbonegro)† - 54
  • Ivan Izotoff (Mechanical Poet) - 43
  • Jeff Neal (Boston) - 57
  • Mark Weiss (fotograaf) - 67
  • Max Samosvat (Mechanical Poet) - 45
  • Noddy Holder (Slade) - 80
  • Rory Clewlow (Enter Shikari) - 40
  • Scott Rockenfield (Queensrÿche) - 63
  • Steve Richards (manager)† - 59
  • Steve Walsh (Kansas) - 75
Review

Almah - Fragile Equality
Jaar van release: 2008
Label: AFM Records
Almah - Fragile Equality
Vrij vlot na het debuut komt anderhalf jaar later alweer het vervolg uit van Almah, het solo-project van Angra-zanger Edu Falaschi. Het is namelijk zo dat we van Angra voorlopig niks meer zullen vernemen. Die band zit namelijk verwikkeld in een juridisch gevecht met hun management over de rechten van de bandnaam. Het schijnt dat daar in Brazilië wel een aantal jaren overheen kunnen gaan alvorens de rechter zijn of haar besluit kan nemen. Edu had geen zin om zo lang te wachten, dus maakt hij maar van de gelegenheid gebruik om te kijken hoever hij het kan gaan schoppen met Almah. Was het debuut gemaakt met wat vrienden over de hele wereld, voor de tweede cd Fragile Equality is er een blik vaste muzikanten opengetrokken. Almah is geen solo-project meer, maar een echte band!

Eigenlijk heeft de nieuwe cd nog maar weinig van doen met het debuut. Was dat een samenraapsel van uitéénlopende muzikale ideeën, Fragile Equality is gewoon van begin tot eind stevige power metal. En damn, stevig is een understatement! Eigenlijk gaat deze cd gewoon verder waar Angra ophield met hun laatste, meest agressieve cd Aurora Consurgens. Misschien wat meer standaard vergeleken met het unieke geluid van Angra, maar dessalnietemin zeer onderhoudend. De band knalt al meteen veelbelovend uit de startblokken met het up-tempo Birds Of Prey. Afgezien van twee uitstekende ballads, bevat de cd dan ook alleen maar knallende nummers met heftige drums en indrukwekkend gitaarwerk. Het als achtergrond dienst doende keyboardspel en de vele melodieën herinneren ons eraan dat dit toch geen thrash metal is, maar toch echt power metal.

You'll Understand is de beste bloemlezing van wat de cd te bieden heeft. Snelle stukken afgewisseld met getimede breaks en een catchy refrein... en veel dubbele bassdrums!! Het supersnelle en afsluitende Meaningless World is ook benoemswaardig, vanwege de zanglijnen die eigenlijk in een ballad thuis horen. Dit werkt echter wonderwel. Fragile Equality is een afwisselende en indrukwekkende cd geworden, met ballen! Ik ben benieuwd of Edu eigenlijk nog wel zin heeft om na dit avontuur naar Angra terug te gaan. Hij kan namelijk best zonder zijn oude bandmaten een kraker van een cd maken.

Tracklist:
1. Birds Of Prey
2. Beyond Tomorrow
3. Magic Flame
4. All I Am
5. You'll Understand
6. Invisible Cage
7. Fragile Equality
8. Torn
9. Shade Of My Soul
10. Meaningless World

Score: 90 / 100

Reviewer: Rene
Toegevoegd: 23 oktober 2008

Meer Almah:

Almah - Fragile Equality
Reactie van Een Metalfan op 23-10-2008 om 15:23u

Alles met Edu is meestal goed, dus ik denk deze ook.

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.