Bibelot, Dordrecht
Enquête

Welke formatie die daadwerkelijk bestaat of heeft bestaan, bezit de grappigste bandnaam?

Anal Vomit
Babymetal
Band Zonder Banaan
Bongzilla
Butthole Surfers
Cycle Sluts From Hell
Dead Kennedys
Eskimo Callboy
Gay For Johnny Depp
Gentle Art Of Cooking People
Haribo Macht Kinder Froh
Iwrestledabearonce
Kiss The Anus Of A Black Cat
Kutschurft
Pigeons Playing Ping Pong
Pistol Whippin' Party Penguins
Power To The Pipo
Rectal Smegma
Revolting Cocks
Schijten Met Een Stijve (S.M.E.S.)
Spock's Beard
Tony Danza Tapdance Extravaganza
Uncle Acid And The Deadbeats
We Butter The Bread With Butter
een andere grappige bandnaam, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    18 juni:
  • Escuela Grind
  • Graspop Metal Meeting
  • Guns n' Roses
  • Kylesa
  • Siyahkal en Grotto
  • Sólstafir, Oranssi Pazuzu en Hulder
  • The Heavy Eyes
  • Venom Inc. en Torture Squad
  • 19 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Guitar Wolf en The Etters
  • Kylesa
  • Ok Goodnight, Benthos en Ursa
  • The Exploited
  • 20 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Guns n' Roses
  • The Exploited en Hard Shoulder
  • 21 juni:
  • Ankor
  • Faetooth
  • Graspop Metal Meeting
  • Neal Morse (akoestisch)
  • Sunn O))) en Natasa Grujovic & Steve Moore
  • The Exploited en Skroetbalg
  • 22 juni:
  • Alter Bridge
  • Tom Morello en James And The Cold Gun
  • Uncle Acid & the Deadbeats en Rezn
  • 23 juni:
  • Agnostic Front en Lies!
  • Black Veil Brides
  • Immortal Disfigurement en Gutrectomy
  • 24 juni:
  • A Perfect Circle
  • Gaerea
  • Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs en Maha
  • Possesssed en The Heritance
    18 juli:
  • Dong Open Air
  • Nederlands Kampioenschap Grunten
  • Tilburg Metal Fest
Kalender
Vandaag jarig:
  • Amber Webber (Black Mountain) - 46
  • Ashley Shadow (The Organ) - 46
  • Dirge Rep (Enslaved) - 50
  • Dizzy Reed (Guns N' Roses) - 63
  • Domenik Papaemmanouil (Agrypnie) - 43
  • Glen Benton (Deicide) - 59
  • Ken Andrews (Failure) - 59
  • Marc Canlers (Monolithe) - 49
  • Pablo J. Tammen (Human Fortress) - 47
  • Paul McCartney (The Beatles) - 84
  • Pavel Slíva (Salamandra) - 53
  • Roger "Infernus" Tiegs (Gorgoroth) - 54
  • Tamás Schrottner (Ektomorf) - 48
  • Vadim Pruzhanov (Dragonforce) - 44

Vandaag overleden:
  • Gerry Bron (producent) - 2012
Review

Hooghwater - Hooghwater
Jaar van release: 2008
Label: Suburban Records
Hooghwater - Hooghwater
Tilburg is onlosmakelijk verbonden met muziek. Zo vestigt de rockacademie zich daar en is ook het befaamde 013 in de Brabantse stad te vinden. Ook de band Hooghwater is een product van deze stad. Wellicht doet deze naam nog weinig belletjes rinkelen bij mensen, vooral in tegenstelling tot de academie of de 013, maar daar kan best wel eens verandering in gebracht worden.

De gelijknamige EP van Hooghwater is relatief snel uitgebracht. In begin van het jaar 2007 werd de band opgericht en na een kleine anderhalf jaar zijn ze al toe aan hun eerste plaatje. Wat goed is komt namelijk snel. En dit plaatje is ook goed. De stijl van Hooghwater is te vergelijken met de oude hardrock uit de jaren zeventig, wat samen gaat met het psychedelisch geluid uit de jaren zestig. Een levert een prettig geluid op wat lekker in het gehoor ligt.

Toch is deze EP geen knaller. Probleem is dat de muziek meer geschikt is voor prettige achtergrondmuziek bij kaartavondjes dan voor een geweldige muzikale ervaring. Ondanks er op muzikaal als op kwalitatief vlak eigenlijk niks aan op te merken is, kan de muziek je niet echt helemaal de aandacht bij houden. Door de wat lange nummers droom je wat meer weg in het geluid. Dit is zowel positief als negatief op te vatten. Het is lekker luisterbaar, maar mist toch echt de kracht.

Maar vat mij niet verkeerd op. De mannen zijn hun instrument absoluut meester. De nummers zijn zeker sterk en goed geschreven. Als ze hun geluid wat meer uitdiepen en uitbreiden, dan kunnen ze het zeker ver schoppen. Ik ben er van overtuigd dat ze het kunnen. Dit is namelijk nog maar het prille begin. En het is een prima start.

Tracklist:
1. Hard Rain Fell
2. When They Arrived
3. Knocked On Our Door
4. Stole The Soul
5. Burned Our City

Score: 75 / 100

Reviewer: Matthijs
Toegevoegd: 16 augustus 2008

Hooghwater - Hooghwater
Reactie van Pete aSs op 20-08-2008 om 21:37u
Score: 87 / 100

Dit is heel erg goed ! Kan alle kanten uit. Zang nog wa ( n beetje )bijschaven en n full-cd uitbrengen. 't geluid is genoeg uitgediept en uitgebreid ( fuck de recensie ) !

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.