Into The Grave 2026
Enquête

Sebastian Bach vervangt Dee Snider bij Twisted Sister. Zou jij het resultaat graag live willen meemaken?

Ja, ik wil Twisted Sister graag live zien met Sebastian Bach
Ach, als ik het op een festival tegenkom, ga ik wel kijken
Nou, ik wil ze best zien, maar dan wel onder een andere bandnaam
Alleen als Twisted Sister nu met Bach weer make-up gaat dragen
Nee, zonder Dee Snider is het geen Twisted Sister
Nee, Sebastian Bach lijkt me ongeschikt voor Twisted Sister
Nee, de zoon van Dee Snider was de juiste opvolger geweest
Nee, Twisted Sister interesseert me sowieso niet
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    11 maart:
  • Edenbridge, Flowerleaf en Miracle Flair
  • Thrice en Lysistrata
  • 12 maart:
  • Leaves’ Eyes en Catalyst Crime
  • Powerized en Femmes Vattaal
  • 13 maart:
  • Epinikion, Abstracted Mind en Attractive Chaos
  • Leaves’ Eyes en Catalyst Crime
  • Lost Society
  • Poppy, Ocean Grove en Fox Lake
  • 14 maart:
  • Apocalypse Heavy V2
  • Bølzer, Misþyrming, Vitriol en Trepaneringsritualen
  • Carpenter Brut, Master Boot Record en Danger
  • Marcel Coenen & Friends
  • Requiem Aeternam
    9 april:
  • 1914 en Katla
  • Carnivore A.D.
  • Lord Of The Lost, Dogma en League Of Distortion
  • Morning Again, Becoming A.D. en Provisional
  • Predatory Void
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam Siegel (Infectious Grooves) - 57
  • Carlos Delgado (Crimson Death) - 50
  • Dave Culross (Malevolent Creation) - 52
  • Jaap Relou (For I Am King) - 42
  • Jape Perätalo (To/Die/For) - 52
  • Johan Edlund (Tiamat) - 55
  • Johnny Kelly (Type O Negative) - 58
  • Lisa Miskovsky - 51
  • Robin Trower (Procol Harum) - 81
  • Santtu Lonka (To/Die/For) - 48
  • Shlomit Levi (Orphaned Land) - 43
  • Thomas Mayer (Superior) - 59

Vandaag overleden:
  • Brad Delp (Boston) - 2007
  • Henrik Johansson (Apostasy) - 2006
  • Keith Olsen (producent) - 2020
Review

Resurrection - Mistaken for Dead
Jaar van release: 2008
Label: Massacre Records
Resurrection - Mistaken for Dead
Soms zijn bandnamen erg toepasselijk, neem nu het Floridiaanse Resurrection, 15 jaar geleden bracht men met Embalmed Existence hun debuut op Nuclear Blast uit waarna men al snel besloot om de pijp aan Maarten te geven. Nu in 2008 is er dan de wederopstanding met dit Mistaken For Dead album, uitgebracht op Massacre Records.

En alsof er in die tussenliggende 15 jaar niets veranderd is in de deathmetalwereld knalt Resurrection door je speakers met een vette pot old school Amerikaanse deathmetal. Pakkend, groovend, agressief, moddervet en met een dikke knipoog naar een band als Obituary. Vooral zanger Paul De Golyer lijkt met zijn uithalen meer dan eens op John Tardy, maar ook muzikaal doet men regelmatig aan hun collega’s uit Tampa denken. Nummers als Buried Alive, Thirst for Flesh of Perils of Burden zouden zo op een willekeurige Obituary-plaat kunnen staan.

Ondanks het gebrek aan vernieuwingsdrang is dit een heerlijk plaatje geworden, daarnaast is de productie een verademing te midden van al die steriel en plastic aandoende producties van de gemiddelde deathcore band tegenwoordig.

Om een lang verhaal kort te houden, liefhebbers van goed uitgevoerde old school deathmetal zullen zich geen buil vallen aan dit prima album.

Tracklist:
1. Coward
2. Buried Alive
3. X-ile
4. Perils Of Burden
5. Death By Desire
6. The Deciever
7. Ritual Slaughter
8. Thirst For Flesh
9. Unholy

Score: 80 / 100

Reviewer: Armand
Toegevoegd: 23 juli 2008

Resurrection - Mistaken for Dead
Reactie van metalhead666 op 23-07-2008 om 10:56u
Score: 80 / 100

Helemaal mee eens. Dit is een lekker schijfje vol nostalgie, voorzien van een fantastische productie.

Resurrection - Mistaken for Dead
Reactie van iron_dennis op 23-07-2008 om 19:10u

Idd. het klinkt wel lekker. Ik vond/vind Ressurection echter maar een middelmatige band. Zinloze reunie dus!

Angus McSix @ Effenaar, Eindhoven Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.