Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete studio-album van 2025 uit de Benelux?

Anger Machine - Human Error
Arjen Anthony Lucassen - Songs No One Will Hear
Bark - The Time Has Come
Black Knight - The Tower
Blackbriar - A Thousand Little Deaths
Cryptosis - Celestial Death
Defacement - Doomed
Enthroned - Ashspawn
Epica - Aspiral
Graceless - Icons Of Ruin
Grafjammer - De Tyfus, De Teerling
Grey Aura - Zwart Vierkant: Slotstuk
Hellevaerder - Fakkeldragers
Hemelbestormer - The Radiant Veil
Highway Chile - Rat Race
Martyr - Dark Believer
Mass Deception - Resurrections
Psychonaut - World Maker
Skaldgrim - In The Shadow Of Darkness
Svartsyn - Vortex Of The Destroyer
Terzij De Horde - Our Breath Is Not Ours Alone
Walg - V
Winterblind - Ego
Wolvennest - Procession
een andere langspeler uit de Benelux, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Kalender
Vandaag jarig:
  • Allan Schwartzberg (Mountain) - 83
  • Bart Maris (X-Legged Sally) - 60
  • Cameron Heacock (American Head Charge) - 47
  • Chris King (Antonamasia) - 42
  • Edgar Winter (The Edgar Winter Group) - 79
  • Hugh McDonald (Bon Jovi) - 75
  • Jake Holmes - 86
  • Jared Anderson (Hate Eternal)† - 50
  • Oliver Weislogel (Stormwitch) - 55
  • Parker Lundgren (Queensrÿche) - 39

Vandaag overleden:
  • Ian "Lemmy" Kilmister (Motörhead) - 2015
  • Jimmy "The Rev" Sullivan (Avenged Sevenfold) - 2009
Review

In Aeternum - Curse Of Devastation
Jaar van release: 2007
Label: Pulverized Records

In Aeternum - Curse Of Devastation

Wegens problemen met hun vorige label, besloot In Aeternum vorig jaar over te stappen op het label Pulverised Records, uit Singapore en die samenwerking bevalt de band naar eigen zeggen prima. Dit label gaat later dit jaar hun vijfde album uitbrengen en heeft vorig jaar In Aeternum’s korte EP getiteld Curse Of Devastation uitgebracht. De titels doen nogal cliché aan, maar In Aeternum laat gelukkig horen dat hun muziek alles behalve dat is.

Wat we maar liefst zestien minuten lang te horen krijgen, is een heel fris stuk black/death. Het titelnummer zet meteen een bijzondere toon, omdat de band hierin opent met een gierende gitaarsolo. Wat de band verder produceert is een opzwepend stukje muziek, waarin de nadruk zowel in muzikaal als vocaal opzicht op death metal ligt, maar met een black laagje. De band gooit er flink wat melodie tegenaan en het tempo ligt hoog, waardoor je weinig moeite hoeft te doen om je aandacht erbij te houden. Er zijn echter momenten waarop de band even flink gas terug neemt, om die tijd vervolgens te benutten voor patserige solo’s en andere leuke dingen.
Qua opbouw is In Aeternum vrij standaard bezig geweest, waardoor de nummers wat voorspelbaar worden, maar door het enthousiasme van de band, de pakkende muziek en de uitstekende uitwerking, is dit iets dat je gemakkelijk door de vingers ziet.

Kortom, een aanstekelijk stukje muziek, dat je vol goede moed doet uitzien naar het komende album.

Tracklist:
1. Curse Of Devastation
2. Consume
3. New World Filth
4. Reaper In Black 2006

Score: 77 / 100

Reviewer: Erik
Toegevoegd: 21 februari 2008

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.