Into The Grave 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete song van Amorphis?

Against Widows
Alone
Amongst Stars
Black Winter Day
Day Of Your Beliefs
Death Of A King
Divinity
Drowned Maid
From The Heaven Of My Heart
House Of Sleep
Into Hiding
Light And Shadow
My Kantele
Silent Waters
Silver Bride
The Bee
The Gathering
The Moon
The Smoke
The Wanderer
The Way
Under The Red Cloud
Wrong Direction
You I Need
een andere Amorphis-kraker, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    21 mei:
  • Chris Holmes en Thunderor
  • Deville en ¡Pendejo!
  • Howling Giant en Aum Zorion
  • 22 mei:
  • Asphyx
  • Chris Holmes, Thunderor en Lovell's Blade
  • Hunter Omega & Warlord
  • Textures, Sugar Spine en Javier Valdi
  • 23 mei:
  • Plan Nine
  • Textures, Sugar Spine en Javier Valdi
  • 24 mei:
  • Airbag en Lesoir
  • Earthside
  • Hirax, Türböwitch en Dead Serious
    21 juni:
  • Ankor
  • Faetooth
  • Graspop Metal Meeting
  • The Exploited en Skroetbalg
Kalender
Vandaag jarig:
  • Andy Wrighton (Tokyo Blade) - 63
  • Antti Laurén (Manitou) - 47
  • Arno (T.C. Matic)† - 77
  • Charles "Sexecutioner" Varga (Gwar) - 68
  • Greg Smith (Ted Nugent) - 63
  • Herbie Langhans (Seventh Avenue) - 51
  • John Dalton (The Kinks) - 83
  • Kevin Talley (Dååth) - 47
  • Kevin Valentine (Kiss) - 70
  • Michael Kruit (Chaos Divine) - 42
  • Pete Sandoval (Morbid Angel) - 62
  • Raul "Yuyi" M. (Dark Embrace) - 44
  • Rudy Jan van de Bergh (Phantom Mask) - 48
  • Viram Jasani (Led Zeppelin) - 81
  • Yves Huts (Epica) - 47

Vandaag overleden:
  • Larry Carroll (illustrator) - 2019
  • Michelle Meldrum (Phantom Blue) - 2008
  • Nick Menza (Megadeth) - 2016
Review

In Aeternum - Curse Of Devastation
Jaar van release: 2007
Label: Pulverized Records

In Aeternum - Curse Of Devastation

Wegens problemen met hun vorige label, besloot In Aeternum vorig jaar over te stappen op het label Pulverised Records, uit Singapore en die samenwerking bevalt de band naar eigen zeggen prima. Dit label gaat later dit jaar hun vijfde album uitbrengen en heeft vorig jaar In Aeternum’s korte EP getiteld Curse Of Devastation uitgebracht. De titels doen nogal cliché aan, maar In Aeternum laat gelukkig horen dat hun muziek alles behalve dat is.

Wat we maar liefst zestien minuten lang te horen krijgen, is een heel fris stuk black/death. Het titelnummer zet meteen een bijzondere toon, omdat de band hierin opent met een gierende gitaarsolo. Wat de band verder produceert is een opzwepend stukje muziek, waarin de nadruk zowel in muzikaal als vocaal opzicht op death metal ligt, maar met een black laagje. De band gooit er flink wat melodie tegenaan en het tempo ligt hoog, waardoor je weinig moeite hoeft te doen om je aandacht erbij te houden. Er zijn echter momenten waarop de band even flink gas terug neemt, om die tijd vervolgens te benutten voor patserige solo’s en andere leuke dingen.
Qua opbouw is In Aeternum vrij standaard bezig geweest, waardoor de nummers wat voorspelbaar worden, maar door het enthousiasme van de band, de pakkende muziek en de uitstekende uitwerking, is dit iets dat je gemakkelijk door de vingers ziet.

Kortom, een aanstekelijk stukje muziek, dat je vol goede moed doet uitzien naar het komende album.

Tracklist:
1. Curse Of Devastation
2. Consume
3. New World Filth
4. Reaper In Black 2006

Score: 77 / 100

Reviewer: Erik
Toegevoegd: 21 februari 2008

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.