Pitfest
Enquête

Veertig jaar geleden werd al gave muziek geproduceerd. Wat is jouw favoriete song uit het jaar 1985?

Accept - Metal Heart
Agent Steel - Agents Of Steel
Anthrax - Madhouse
Bathory - Born For Burning
Celtic Frost - Circle Of The Tyrants
Dio - Rock 'N' Roll Children
Europe - Rock The Night
Exodus - Bonded By Blood
Faith No More - We Care A Lot
Gary Moore & Phil Lynott - Out In The Fields
Helloween - Ride The Sky
Killing Joke - Love Like Blood
King Diamond - No Presents For Christmas
Kreator - Flag Of Hate
Marillion - Kayleigh
Megadeth - Mechanix
Overkill - Rotten To The Core
Possessed - The Exorcist
Robert Palmer - Addicted To Love
S.O.D. - Sargent D And The S.O.D.
Slayer - Hell Awaits
Survivor - Burning Heart
The Cult - She Sells Sanctuary
W.A.S.P. - Wild Child
een andere song, die in 1985 uitkwam

[ Uitslag | Enquêtes ]

    25 april:
  • Aborted, Crypta, The Zenith Passage en Organectomy
  • Imperial Age
  • John Coffey
  • Neckbreakker en Galge
  • 27 april:
  • FemME (Female Metal Event)
  • 29 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 30 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 1 mei:
  • Death Goals en Stormo
  • Deville
  • Venom inc, krisiun, Hate en Ater
  • Wodan Boys
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aleksej Obradovic (De Profundis) - 45
  • Elyghen (Elvenking) - 47
  • Fish (Marillion) - 67
  • Fredrik Hedström (Persuader) - 46
  • Ilia (Arafel) - 44
  • Javier Jiménez (Ebony Ark) - 43
  • Michael Wagener (producent) - 76
  • Mihai (Cadavrul) - 37
  • Nicholas Barker (Cradle Of Filth) - 52
  • Paul Baloff (Exodus)† - 65
  • Rosalie Cunningham (Purson) - 35
Review

Liquid Horizon - Revolutions
Jaar van release: 2007
Label: Eigen beheer
Liquid Horizon - Revolutions
Power metal met een progressieve rand. Dat is wat het Duitse Liquid Horizon ons brengt. Men doet dat zonder de muziek vol te stoppen met de gebruikelijke grote hoeveelheden toeters en bellen en richt zich meer op interessante songstructuren, goede zang en de nodige symfonische accenten.

Achter het simplistische hoesje steekt een cd waarop veel potentie schuil gaat. De band heeft een goede zanger in huis, die ook nog eens verdienstelijk gitaar speelt en de ritmesectie heeft de zaken ook prima voor elkaar. Dat de keyboards misschien wat ieler klinken dan bij de bekendere progressieve metal bands (Circus Maximus etc.) ervaar ik niet als een probleem, aangezien uit elke noot goede intenties voort komen.

De tien nummers op het album (inclusief intro) zijn goed gespeeld, kennen mooie momenten en het eindresultaat heeft een goede productie meegekregen. De meest opvallende stukken muziek zijn te vinden in het drieluik The French Revolution Trilogy waarop de band alle registers open trekt en steeds meer opschuift naar de technische metal. De band is in staat om mooie melodielijnen te koppelen aan prettige breaks en voor een vurige gitaarsolo worden de handen ook niet omgedraaid.

We hebben met deze release een degelijke licht-progressieve power metal cd in handen. Nergens wordt het heel bijzonder, maar men biedt wel een constante kwaliteit. Het niveau van vergelijkbare bands als Anubis Gate of Circus Maximus wordt nog niet gehaald, maar we hebben er wel een eerlijke en vooral erg goede plaat bij.

Tracklist
1. Welcome To The Revolution
2. Battle Entrance
3. Resistance
4. Freedom
5. Sacred Ground
6. Sacrifice
7. The French Revolution Trilogy Part I (The King)
8. The French Revolution Trilogy Part II (Revolution)
9. The French Revolution Trilogy Part III (System Of Terror)
10. The Last Stand

Score: 78 / 100

Reviewer: Jeroen
Toegevoegd: 30 december 2007

Meer Liquid Horizon:

Pitfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.