Alcatraz
Enquête

Marco van Basten vond het maar niks dat Linkin Park voor de aftrap van de Champions League-finale op 31 mei een optreden verzorgde. Wat vind jij van de Amerikaanse gewoonte om grote sportwedstrijden op te vrolijken met een concert?

Geweldig, ook voor aanvang van de wedstrijd
Prima, maar niet voor het duel wanneer de spelers zich willen opwarmen
Dat is iets voor pop-acts, niet voor heavy bands als Linkin Park en Gojira
Zo’n muzikaal optreden is onzin, het publiek komt voor de sportwedstrijd
Sport is kut, laat die band elders een eigen concert doen voor hun fans
Van mij hoeft het niet, maar ik gun zo’n band wel de extra exposure
Normaliter vind ik het een goed idee, maar Linkin Park was echt slecht
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    10 juni:
  • Whitechapel
  • 11 juni:
  • King Diamond, Paradise Lost en Angel Witch
  • Myles Kennedy
  • W.A.S.P.
  • 12 juni:
  • Man as Plague, Gallamesh en Everything Decays
  • 13 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague en The Unslain
  • 14 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague
  • Sorcerer
  • 15 juni:
  • Into The Grave
Kalender
Vandaag jarig:
  • Andrew Howard (Twisted Method)† - 43
  • Gregg Bissonette (Lana Lane) - 66
  • Jon Lord (Deep Purple)† - 84
  • Lars F. Larsen (Manticora) - 52
  • Les Paul† - 110
  • Matt Bellamy (Muse) - 47
  • Mike Coolen (Within Temptation) - 50
  • Nicolas Dubois (Amartia) - 43
  • Paul Chapman (UFO) - 71
  • Pete Gill (Saxon) - 74
  • Pete Kaipanen (Skyward) - 46
  • Ramón Lage (Avalanch) - 52
  • Randy Burns (producent) - 71
  • Skip James† - 123
  • Tomas "Samoth" Haugen (Emperor) - 51
  • Trevor Bolder (Uriah Heep) - 75
  • Wes Scantlin (Puddle Of Mudd) - 53
Review

Liquid Horizon - Revolutions
Jaar van release: 2007
Label: Eigen beheer
Liquid Horizon - Revolutions
Power metal met een progressieve rand. Dat is wat het Duitse Liquid Horizon ons brengt. Men doet dat zonder de muziek vol te stoppen met de gebruikelijke grote hoeveelheden toeters en bellen en richt zich meer op interessante songstructuren, goede zang en de nodige symfonische accenten.

Achter het simplistische hoesje steekt een cd waarop veel potentie schuil gaat. De band heeft een goede zanger in huis, die ook nog eens verdienstelijk gitaar speelt en de ritmesectie heeft de zaken ook prima voor elkaar. Dat de keyboards misschien wat ieler klinken dan bij de bekendere progressieve metal bands (Circus Maximus etc.) ervaar ik niet als een probleem, aangezien uit elke noot goede intenties voort komen.

De tien nummers op het album (inclusief intro) zijn goed gespeeld, kennen mooie momenten en het eindresultaat heeft een goede productie meegekregen. De meest opvallende stukken muziek zijn te vinden in het drieluik The French Revolution Trilogy waarop de band alle registers open trekt en steeds meer opschuift naar de technische metal. De band is in staat om mooie melodielijnen te koppelen aan prettige breaks en voor een vurige gitaarsolo worden de handen ook niet omgedraaid.

We hebben met deze release een degelijke licht-progressieve power metal cd in handen. Nergens wordt het heel bijzonder, maar men biedt wel een constante kwaliteit. Het niveau van vergelijkbare bands als Anubis Gate of Circus Maximus wordt nog niet gehaald, maar we hebben er wel een eerlijke en vooral erg goede plaat bij.

Tracklist
1. Welcome To The Revolution
2. Battle Entrance
3. Resistance
4. Freedom
5. Sacred Ground
6. Sacrifice
7. The French Revolution Trilogy Part I (The King)
8. The French Revolution Trilogy Part II (Revolution)
9. The French Revolution Trilogy Part III (System Of Terror)
10. The Last Stand

Score: 78 / 100

Reviewer: Jeroen
Toegevoegd: 30 december 2007

Meer Liquid Horizon:

Pitfest Iron Maiden Rock Legends Special

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.