Pitfest
Enquête

Veertig jaar geleden werd al gave muziek geproduceerd. Wat is jouw favoriete song uit het jaar 1985?

Accept - Metal Heart
Agent Steel - Agents Of Steel
Anthrax - Madhouse
Bathory - Born For Burning
Celtic Frost - Circle Of The Tyrants
Dio - Rock 'N' Roll Children
Europe - Rock The Night
Exodus - Bonded By Blood
Faith No More - We Care A Lot
Gary Moore & Phil Lynott - Out In The Fields
Helloween - Ride The Sky
Killing Joke - Love Like Blood
King Diamond - No Presents For Christmas
Kreator - Flag Of Hate
Marillion - Kayleigh
Megadeth - Mechanix
Overkill - Rotten To The Core
Possessed - The Exorcist
Robert Palmer - Addicted To Love
S.O.D. - Sargent D And The S.O.D.
Slayer - Hell Awaits
Survivor - Burning Heart
The Cult - She Sells Sanctuary
W.A.S.P. - Wild Child
een andere song, die in 1985 uitkwam

[ Uitslag | Enquêtes ]

    25 april:
  • Aborted, Crypta, The Zenith Passage en Organectomy
  • Imperial Age
  • John Coffey
  • Neckbreakker en Galge
  • 27 april:
  • FemME (Female Metal Event)
  • 29 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 30 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 1 mei:
  • Death Goals en Stormo
  • Deville
  • Venom inc, krisiun, Hate en Ater
  • Wodan Boys
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aleksej Obradovic (De Profundis) - 45
  • Elyghen (Elvenking) - 47
  • Fish (Marillion) - 67
  • Fredrik Hedström (Persuader) - 46
  • Ilia (Arafel) - 44
  • Javier Jiménez (Ebony Ark) - 43
  • Michael Wagener (producent) - 76
  • Mihai (Cadavrul) - 37
  • Nicholas Barker (Cradle Of Filth) - 52
  • Paul Baloff (Exodus)† - 65
  • Rosalie Cunningham (Purson) - 35
Review

Waysted - The Harsh Reality
Jaar van release: 2007
Label: Cargo Records
Waysted - The Harsh Reality
UFO-bassist Pete Way richtte in 1982 de hardrockband Waysted op waarmee hij, wanneer het drukke tijdschema van UFO het toeliet, af en toe een cd maakte met vaak een totaal andere line-up. Inmiddels komt met The Harsh Reality alweer het achtste album op de markt. Meneer Way zal ook wel weten dat zijn fans gewoon lekkere hardrocksongs willen horen zonder poespas en dat krijgen we deze keer dan ook weer voorgeschoteld.

Vooral het eerste deel van het album bevat lekker gedreven hardrock zoals die niet meer zo vaak wordt gemaakt. De songs klinken iets rauwer als in het verleden omdat de heren allemaal niet zo goed in hun vel zaten. Vandaar ook de titel The Harsh Reality. Dat pakt goed uit want de songs hebben zo wat meer een ‘edge’ en dat is altijd beter dan het gepolijste geluid van veel collega-bands.

Maar naarmate het album vordert, worden de songs toch telkens een stukje minder en eindigt het geheel een beetje futloos. Van een rasechte aanrader kan je dus absoluut niet spreken, maar fans van Pete Way moeten het uiteraard een kans geven. Om te ontsnappen aan de duistere teksten, krijg je er nog een plattegrond van een fictief pretpark en een afdruk een onzin gezelschapspel bij. Een leuk idee.

Tracklist:
1. Propaganda
2. Samaritan Man
3. Rockin' The Cliche
4. Keepin' It Sweet
5. Long Time Dead
6. Out Of Control
7. It Wasn't Me
8. Song For Steve
9. The Harsh Reality
10. Handbags & Gladrags
11. Can't Live Without Some Pain

Score: 66 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 9 december 2007

Pitfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.