Dynamo Metalfest 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete studio-album van Accept?

Accept [1979]
I’m A Rebel [1980]
Breaker [1981]
Restless And Wild [1982]
Balls To The Wall [1983]
Metal Heart [1985]
Russian Roulette [1986]
Eat The Heat [1989]
Objection Overruled [1993]
Death Row [1994]
Predator [1996]
Blood Of The Nations [2010]
Stalingrad [2012]
Blind Rage [2014]
The Rise Of Chaos [2017]
Too Mean To Die [2021]
Humanoid [2024]

[ Uitslag | Enquêtes ]

    29 juli:
  • M.D.C. en Fast Friends SF
  • Voyager
  • Wacken Open Air
  • 30 juli:
  • Lovebites
  • Wacken Open Air
  • 31 juli:
  • Anette Olzon
  • Wacken Open Air
  • Wolvennest en Aeturna
  • 1 augustus:
  • Anette Olzon
  • Savatage
  • Wacken Open Air
  • 2 augustus:
  • Deicide en Angelus Apatrida
  • Evoken, Todomal, Phlebotomized en Noctambulist
  • 3 augustus:
  • Alien Ant Farm
  • 4 augustus:
  • Sacred Reich, Angelus apatrida en Velozza
Kalender
Vandaag jarig:
  • Ben Koller (Converge) - 46
  • Geddy Lee (Rush) - 73
  • Jan Lindh (Candlemass) - 62
  • Jim Marshall (Marshall-versterkers)† - 103
  • John Sykes (Thin Lizzy)† - 67
  • Martin McCarrick (Siouxsie And The Banshees) - 64
  • Mike Garson (David Bowie) - 81
  • Paavo Lötjönen (Apocalyptica) - 58
  • Wil Malone (producent) - 84

Vandaag overleden:
  • Jason Thirsk (Pennywise) - 1996
  • Louis Dambra (Sir Lord Baltimore) - 2019
Review

Soldiers - End Of Days
Jaar van release: 2007
Label: Trustkill Records
Soldiers - End Of Days
Het gebeurt niet vaak dat wat leden van een goede band een sideproject beginnen dat beter blijkt te zijn dan hun ‘echte’ band. Maar dit is er toch echt eentje. Nu vind ik de muziek van This Is Hell zeker het luisteren waard, maar wat twee leden hier met Soldiers doen vind ik toch een stukje intensiever. Soldiers maakt namelijk echte hardcore, met wel tal van metal invloeden, die er gewoon op los ramt.

Je kunt de muziek vergelijken met de deuntjes van This Is Hell, maar dan harder, rauwer en ontdaan van alle franje en extra’s. Het is gewoon beuken geblazen en zanger Rick Jimenez schreeuwt er lekker op los met zijn kapotte stem. Het geluid van het album is ook een beetje mechanisch, maar langs de andere kant klinkt alsof de heren de songs lekker in een take hebben opgenomen en de foutjes laten zitten hebben. Tevens is het afsluitende duistere rapnummer best aardig genoeg om de cd niet voortijdig te beëindigen. Liefhebbers van hardcore moeten dit dus zeker luisteren en hopelijk komt Soldiers ook in Europa langs om de songs van dit debuut op een nog hardere en meer ziekelijke wijze neer te zetten.

Tracklist:
1. Even Worse
2. Sever Ties
3. The Reclamation
4. Decide And Conquer
5. Choosing Revenge
6. Relentless
7. Bound By Defiance (T$S)
8. Damage Is Done
9. Nothing More, Nothing Less
10. Own Up!
11. Since Day One
12. Smoke And Mirrors

Score: 80 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 26 oktober 2007

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.