Bospop Into The Grave 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete deathcore-album?

After The Burial - Rareform
All Shall Perish - The Price Of Existence
Born Of Osiris - The Discovery
Bring Me The Horizon - Count Your Blessings
Carnifex - Dead In My Arms
Despised Icon - The Ills Of Modern Man
Distant - Heritage
Fit For An Autopsy - Oh What The Future Holds
Humanity's Last Breath - Ashen
Job For A Cowboy - Doom
Lorna Shore - Pain Remains
Make Them Suffer - Neverbloom
Shadow Of Intent - Melancholy
Signs Of The Swarm - The Disfigurement Of Existence
Slaughter To Prevail - Kostolom
Suicide Silence - The Cleansing
The Acacia Strain - You Are Safe From God Here
The Faceless - Akeldama
The Red Chord - Fused Together In Revolving Doors
Thy Art Is Murder - Hate
Veil Of Maya - The Common Man's Collapse
Whitechapel - Hymns In Dissonance
Winds Of Plague - Decimate The Weak
Within The Ruins - Phenomena
een ander deathcore-album, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    14 april:
  • Casey, Lastelle en Watch Me Rise
  • From Ashes To New en Comastatic
  • 15 april:
  • The Spark - Roadburn pre-party
  • TOE
  • 16 april:
  • Roadburn festival
  • Smash Into Pieces, Enemy Inside en Dark Divine
  • 17 april:
  • Bezwering, SPERE en Grabunhold
  • Henge, Gelbart en Space Age DJ Collective
  • Plan Nine en Nouked
  • Roadburn festival
  • Smash Into Pieces, Enemy Inside en Dark Divine
  • 18 april:
  • Ancient Fragments
  • Dynamo Metalfest Bandbattle
  • Metal Legion Fest: Chaos Unleashed, Shinigami, Project Pain en Los Metallicos
  • Reduction, Slowburn, Impact en Premonition
  • Roadburn festival
  • 19 april:
  • Dogma
  • Mariana's Rest, Aeonian Sorrow, Ceremony en Wooden Veins
  • Roadburn festival
    14 mei:
  • Clan Of Xymox en The Essence
  • Creeper en The Howling
  • Riskey Melody en Maki Oyama
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam Duce (Machine Head) - 54
  • Ben Janssen (Inhume) - 57
  • Christian Älvestam (Scar Symmetry) - 50
  • Jani Noronen (Machine Men) - 44
  • Jordi Gorgues Mateu (Persefone) - 56
  • Kirk Windstein (Crowbar) - 61
  • Pete Raatikainen (Rapture) - 47
  • Ritchie Blackmore (Deep Purple) - 81

Vandaag overleden:
  • Peter Steele (Type O Negative) - 2010
  • Simone de Beauvoir (auteur) - 1986
Review

Madball - Infiltrate The System
Jaar van release: 2007
Label: I Scream Records
Madball - Infiltrate The System
Twee jaar geleden ging de vlag weer eens uit toen Madball, na Set It Off en Demonstrating My Style, middels Legacy een nieuwe klassieker aan het palmares toevoegde. Inmiddels hebben Freddy Cricien en zijn kameraden weer een nieuw album klaar. De vlag blijft dit keer echter opgeborgen, want ook al is Infiltrate The System wederom een uitstekende plaat, de status 'klassieker' lijkt iets te hoog gegrepen.

De belangrijkste overeenkomst tussen beide cd’s is dat ze allebei geproduceerd zijn door Zeuss. In vergelijking met het oudere werk klonk Legacy al een stuk gepolijster en, je raadt het al, Infiltrate The System klinkt eveneens een stukje gelikter dan de klassieke platen uit midden jaren negentig. Niet dat je mij daarover zult horen klagen, want dit ‘nieuwe’ geluid bevalt me uitstekend. De riffs zijn gelukkig nog altijd energiek en backups geven de songs extra power.

Belangrijkste verschil is dat de onderwerpen van de teksten niet langer alleen over persoonlijke issues gaan, maar dat ook de wereldproblematiek aangekaart wordt. Zo gaat Liberty Or Death bijvoorbeeld over de conflicten tussen de Verenigde Staten en Cuba (Cricien is half-Cubaans) en Renegades over machtsmisbruik van volwassenen ten opzichte van kinderen. Natuurlijk wordt ook de stand van zaken in de hardcorescene weer aangehaald (Novelty en Stand Up New York). Bonustrack Straight From The Heart bevat tenslotte een gastbijdrage van Uzi-One van de Japanse hardcoreveteranen Aggressive Dogs.

Wie Madball al enige tijd volgt zal niet opkijken van de directie waar met Infiltrate The System voor is gekozen. Muzikaal ligt deze schijf in het verlengde van Legacy en tekstueel worden meer onderwerpen aangesneden dan ooit. Infiltrate The System is zeker niet Madballs beste album, maar wel weer een plaat die zeer goed kan bekoren.

Tracklist:
1. We The People
2. Infiltrate The System
3. Revolt
4. No Escape
5. The Takeover
6. Renegades
7. Set Me Free
8. The Messenger
9. Liberty Or Death
10. A Novelty
11. You’re Gone
12. P.Y.I.T.F. (Part 3)
13. Stand Up New York
14. Straight From The Heart (bonustrack)

Score: 85 / 100

Reviewer: Edo
Toegevoegd: 24 augustus 2007

Meer Madball:

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.