Bibelot, Dordrecht
Enquête

Wat is tot dusver jouw favoriete studio-album, dat in juni 2026 werd uitgebracht?

A.A. Williams - Solstice
Amberian Dawn - Temptation's Gates
August Burns Red - Season Of Surrender
Converge - Hum Of Hurt
Cyhra - Requiem For A Pipe Dream
Edu Falaschi - Mi'raj
Einherjer - Lifeblood
Evanescence - Sanctuary
Evergrey - Architects Of A New Weave
Fires In The Distance - Circadian Promise
Khemmis - Khemmis
Lex Legion - Lex Legion
Masterplan - Metalmorphosis
Muse - The Wow! Signal
Nargaroth - Apocalyptic Steel
Nunslaughter - Satanic Chaos Legions
Slift - Fantasia
Speedslut - Cimbrian Rites
Stormkeep - The Nocturnes Of Iswylm
Tarja - Frisson Noir
The Pretty Reckless - Dear God
Walg - VI
Warning - Rituals Of Shame
Yes - Aurora
een ander studio-album uit juni 2026

[ Uitslag | Enquêtes ]

    5 juli:
  • Nunslaughter en The Black Moriah
  • 7 juli:
  • Uada
  • Masacre en Dauthuz
  • 9 juli:
  • Floor Jansen
  • Vindicta
  • 10 juli:
  • Bospop festival
  • Vindicta
  • 11 juli:
  • Biohazard en Sworn Enemy
  • Bospop festival
  • Wade Black's 35 Years Of Metal
    5 augustus:
  • Misery Index en Carnation
  • Opeth
  • Phil Campbell's Bastard Sons
  • Sacred Reich, Angelus Apatrida en Velozza
Kalender
Vandaag jarig:
  • Jason Wade (Lifehouse) - 46
  • Jimmy Crespo (Aerosmith) - 72
  • Michael Sadler (Saga) - 72
  • Niels Löffler (Orden Ogan) - 46

Vandaag overleden:
  • Michaël Konovaloff (Hell City) - 2015
Review

Deathfall - Reborn
Jaar van release: 2007
Label: Burning Star Records
Deathfall - Reborn
Het Nederlandse Rimmshot stond toch vooral bekend als hardcoreband. Maar aangezien de huidige sound toch gewoon bestond uit 90 procent (death) metal en slechts 10 procent hardcore besloten de heren om de bandnaam te veranderen in het meer toepasselijke Deathfall. Het Griekse Burning Star Records dat meerdere Nederlandse bands in huis heeft, gaf de heren de kans om Reborn in de winkels te krijgen.

En dit ‘debuut’ is vooral oerdegelijk. De sound valt nog het best te vergelijken met Merauder die een vrij pure metalplaat in elkaar heeft gedraaid. De riffs zijn groovy, de zangpartijen pakkend en de gehele sound is gewoon lekker. De songs zijn ook goed uitgewerkt en op echt zwakke passages kan ik de heren ook niet betrappen.

Maar ondanks dat dit best een lekker plaatje is, is het toch ook niet echt speciaal. Je krijgt niet het gevoel dat je deze band gewoon moét zien optreden en dat je een shirtje van Deathfall moet zien te vinden. Maar laat ze maar gerust in het voorprogramma van een grotere band staan. En ze passen zowel bij show van een God Dethroned als een Terror.

Tracklist:
1. Kings Of Pain
2. The Dark Age
3. Why? (The Massacre Of Innocence)
4. Break The Machine
5. Concrete Jungle
6. The Storm
7. So Lost Soul
8. Hannibal
9. Bloodstained Ground
10. Reborn

Score: 71 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 17 augustus 2007

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.