Into The Grave
Enquête

South Of Heaven vindt pas in juni plaats, maar de line-up is al compleet. Wat vind jij de gaafste band die voor deze tweede editie is geboekt?

A Knight Under Maria's Altar
Alestorm
Anthrax
Becoming A.D.
Black Label Society
Boneripper
Cavalera plays Chaos A.D.
Corrosion Of Conformity
Death To All
Dismember
Flotsam And Jetsam
Gloryhammer
Haywire
Hellripper
Megadeth
Nephylim
Rectal Smegma
Septicflesh
Sepultura
Severe Torture
The Fifth Alliance
Trenchwar
Wind Rose

[ Uitslag | Enquêtes ]

    23 november:
  • All Shall Perish, Peeling Flesh, Vulvodynia en Acranius
  • 26 november:
  • Gutalax, Spasm en Guineapig
  • Perturbator, Kaelan Mikla en Gost
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
  • 27 november:
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
  • 28 november:
  • Asagraum, Chösen en Hellevaerder
  • 29 november:
  • Metal Before Christmas
  • Metalstorm en COVID
  • Petzjekket Fest 2025
Geen concerten bekend voor 23-12-2025.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Bryan Joseph Belleau (Gates Of Winter) - 42
  • Chris Adler (Lamb Of God) - 53
  • Christopher Amott (Arch Enemy) - 48
  • Dmitry Vadimovich Titorenko (Holy Blood) - 45
  • Guillermo Izquierdo (Angelus Apatrida) - 42
  • Keith "Bonanno" Alexander (Carnivore)† - 62
  • Patrick Mameli (Pestilence) - 58
Review

The Chariot - The Fiancée
Jaar van release: 2007
Label: Century Media Records
The Chariot - The Fiancée
Agressieve en gevarieerde metalcore spelen in de lijn van opwindende bands als Everytime I Die en A Life Once Lost en dan toch supersaai klinken. De Christelijke brigade van The Chariot draait er zijn hand niet voor om. De band mag dan opgericht zijn door ex-Norma Jean zanger Josh Scogin, de opvolger van het debuut Everything Is Alive, Everything Is Breathing, Nothing Is Dead, and Nothing Is Bleeding (je moet toch iéts verzinnen om op te vallen) is toch niet veel soeps. Sterker nog, enkel The Deaf Policeman swingt een beetje.

De heren doen namelijk te duidelijk hun best om met geschifte muziek voor de dag te komen en daar falen ze jammerlijk in. Een tegendraadse riff integreren in je muziek wil nog niet zeggen dat een song daar beter door wordt. Niet iedereen heeft het truckje even goed door als The Dillinger Escape Plan. The Chariot plakt gewoon wat aparte ideeën aan elkaar in songs die amper 2 minuten en 30 seconden duren en ze denken daarmee originele muziek te maken. Ach, laat ze maar denken. Elke muziekfan weet na een paar songs wel beter. Baggerwerk.

Tracklist:
1. Back to Back
2. Faced Each Other
3. They Drew Their Swords
4. And Shot Each Other
5. The Deaf Policeman
6. Heard This Noise
7. Then Came to Kill
8. Two Dead Boys
9. Forgive Me Nashville

Score: 35 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 21 mei 2007

Meer The Chariot:

The Chariot - The Fiancée
Reactie van hypnos op 21-05-2007 om 14:24u
Score: 10 / 100

inderdaad pure irritante crap

The Chariot - The Fiancée
Reactie van Sam op 09-09-2007 om 17:54u
Score: 90 / 100

The Chariot heerst!

Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.