Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete song uit 2025?

1914 - 1916 (The Südtirol Offensive)
Amenra - Forlorn
Amon Amarth - We Rule The Waves
Arjen Anthony Lucassen - Our Final Song
Behemoth - The Shit Ov God
Coroner - Symmetry
Disturbed - I Will Not Break
Dream Theater - Midnight Messiah
Electric Callboy - Elevator Operator
Epica - Cross The Divide
Ghost - Satanized
Helloween - Universe (Gravity For Hearts)
Kreator & Britta Görtz - Tränenpalast
Linkin Park - Up From The Bottom
Lorna Shore - Oblivion
Mayhem - Weep For Nothing
Megadeth - Tipping Point
Paradise Lost - Silence Like The Grave
Poppy, Amy Lee & Courtney LaPlante - End Of You
Sabaton - Templars
Testament - Infanticide A.I.
Textures & Charlotte Wessels - At The Edge Of Winter
Till Lindemann - Und Die Engel Singen
Volbeat - By A Monster’s Hand
een ander nummer uit 2025, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Kalender
Vandaag jarig:
  • Allan Schwartzberg (Mountain) - 83
  • Bart Maris (X-Legged Sally) - 60
  • Cameron Heacock (American Head Charge) - 47
  • Chris King (Antonamasia) - 42
  • Edgar Winter (The Edgar Winter Group) - 79
  • Hugh McDonald (Bon Jovi) - 75
  • Jake Holmes - 86
  • Jared Anderson (Hate Eternal)† - 50
  • Oliver Weislogel (Stormwitch) - 55
  • Parker Lundgren (Queensrÿche) - 39

Vandaag overleden:
  • Ian "Lemmy" Kilmister (Motörhead) - 2015
  • Jimmy "The Rev" Sullivan (Avenged Sevenfold) - 2009
Review

Armour - The Sonichouse Tapes
Jaar van release: 2007
Label: Eigen beheer

Armour - The Sonichouse Tapes

Bij de cover voel je al nattigheid, wanneer je het debuutschijfje van de Finse band Armour vervolgens draait, is het plaatje compleet: een W.A.S.P.-kloon, en niet de beste. Onder de titel The Sonichouse Tapes, uiteraard een ode aan Iron Maiden, vereeuwigen zij hun eerste vijf nummers op cd.

”Recorded live in Sonichouse TM”, zegt het boekje. Voor sommige bands is het een pluspunt wanneer een live-geluid zo goed mogelijk wordt benaderd, voor andere is het wat minder. Armour behoort tot de mindere. We weten allemaal dat W.A.S.P. niet de meest geniale muziek ooit heeft gemaakt, en dat Blackie Lawless alles behalve een goed zanger genoemd kan worden. Bij Armour zit het qua muziek nog enigszins goed, hoewel er flink wat geleend wordt bij het grote voorbeeld W.A.S.P., qua zang zit het behoorlijk fout. Bij de up-tempo tracks wil het nog wel, bij de enige ballad met de titel Love Crime hoop je op een kras op de plaat. Jammer hoor, want ik ben, net zoals redelijk wat anderen dol op W.A.S.P. Laat deze band maar links liggen, of luister eens op myspace naar hun creaties, en draai daarna nog maar een keertje I Wanna Be Somebody van Het Grote Voorbeeld.

Tracklist:
1. Speeding Into The Light
2. Swing of The Axe
3. Lick The Blade
4. Love Crime
5. Heavy Metal Drinkers

Reviewer: Walter
Toegevoegd: 31 maart 2007

Meer Armour:

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.