Into The Grave 2026
Enquête

Wat is tot dusver jouw favoriete studio-album, dat in november 2025 werd uitgebracht?

1914 - Viribus Unitis
Agnostic Front - Echoes In Eternity
Astarte - Blackdemonium
Astronoid - Stargod
Bell Witch & Aerial Ruin - Stygian Bough Volume II
Bloodbound - Field Of Swords
Blut Aus Nord - Ethereal Horizons
Danko Jones - Leo Rising
Demon King - Death Knell
Depravity - Bestial Possession
Equilibrium - Equinox
Havamal - Age Of The Gods
Ildaruni - Divinum Sanguinem
Kauan - Wayhome
Lamp Of Murmuur - The Dreaming Prince In Ecstasy
Mezzrow - Embrace The Awakening
Novembre - Words Of Indigo
Of Mice And Men - Another Miracle
Omnium Gatherum - May The Bridges We Burn Light The Way
Pupil Slicer - Fleshwork
Qrixkuor - The Womb Of The World
Spock’s Beard - The Archaeoptimist
The Devil Wears Prada - Flowers
VoidCeremony - Abditum
een ander album uit november 2025

[ Uitslag | Enquêtes ]

Geen concerten bekend voor 01-01-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Brad Delson (Linkin Park) - 48
  • Chris Poland (Megadeth) - 68
  • Eric Bloom (Blue Öyster Cult) - 81
  • Isaiah "Ikey" Owens (The Mars Volta)† - 51
  • Jimi Quidd (The Dots)† - 72
  • Jochem Jonkman (Vanderbuyst) - 44
  • John Densmore (The Doors) - 81
  • Lorenzo Frascaroli (Tystnaden) - 44
  • Roger Peterson (Intwine) - 45
  • Steve Gibb (Black Label Society) - 52

Vandaag overleden:
  • Aleister Crowley (auteur) - 1947
  • Martin Sharp (illustrator) - 2013
  • Ray Gillen (Badlands) - 1993
  • Richard Coughlan (Caravan) - 2013
Review

Armour - The Sonichouse Tapes
Jaar van release: 2007
Label: Eigen beheer

Armour - The Sonichouse Tapes

Bij de cover voel je al nattigheid, wanneer je het debuutschijfje van de Finse band Armour vervolgens draait, is het plaatje compleet: een W.A.S.P.-kloon, en niet de beste. Onder de titel The Sonichouse Tapes, uiteraard een ode aan Iron Maiden, vereeuwigen zij hun eerste vijf nummers op cd.

”Recorded live in Sonichouse TM”, zegt het boekje. Voor sommige bands is het een pluspunt wanneer een live-geluid zo goed mogelijk wordt benaderd, voor andere is het wat minder. Armour behoort tot de mindere. We weten allemaal dat W.A.S.P. niet de meest geniale muziek ooit heeft gemaakt, en dat Blackie Lawless alles behalve een goed zanger genoemd kan worden. Bij Armour zit het qua muziek nog enigszins goed, hoewel er flink wat geleend wordt bij het grote voorbeeld W.A.S.P., qua zang zit het behoorlijk fout. Bij de up-tempo tracks wil het nog wel, bij de enige ballad met de titel Love Crime hoop je op een kras op de plaat. Jammer hoor, want ik ben, net zoals redelijk wat anderen dol op W.A.S.P. Laat deze band maar links liggen, of luister eens op myspace naar hun creaties, en draai daarna nog maar een keertje I Wanna Be Somebody van Het Grote Voorbeeld.

Tracklist:
1. Speeding Into The Light
2. Swing of The Axe
3. Lick The Blade
4. Love Crime
5. Heavy Metal Drinkers

Reviewer: Walter
Toegevoegd: 31 maart 2007

Meer Armour:

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.