Alcatraz
Enquête

Marco van Basten vond het maar niks dat Linkin Park voor de aftrap van de Champions League-finale op 31 mei een optreden verzorgde. Wat vind jij van de Amerikaanse gewoonte om grote sportwedstrijden op te vrolijken met een concert?

Geweldig, ook voor aanvang van de wedstrijd
Prima, maar niet voor het duel wanneer de spelers zich willen opwarmen
Dat is iets voor pop-acts, niet voor heavy bands als Linkin Park en Gojira
Zo’n muzikaal optreden is onzin, het publiek komt voor de sportwedstrijd
Sport is kut, laat die band elders een eigen concert doen voor hun fans
Van mij hoeft het niet, maar ik gun zo’n band wel de extra exposure
Normaliter vind ik het een goed idee, maar Linkin Park was echt slecht
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    10 juni:
  • Whitechapel
  • 11 juni:
  • King Diamond, Paradise Lost en Angel Witch
  • Myles Kennedy
  • W.A.S.P.
  • 12 juni:
  • Man as Plague, Gallamesh en Everything Decays
  • 13 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague en The Unslain
  • 14 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague
  • Sorcerer
  • 15 juni:
  • Into The Grave
Kalender
Vandaag jarig:
  • Andrew Howard (Twisted Method)† - 43
  • Gregg Bissonette (Lana Lane) - 66
  • Jon Lord (Deep Purple)† - 84
  • Lars F. Larsen (Manticora) - 52
  • Les Paul† - 110
  • Matt Bellamy (Muse) - 47
  • Mike Coolen (Within Temptation) - 50
  • Nicolas Dubois (Amartia) - 43
  • Paul Chapman (UFO) - 71
  • Pete Gill (Saxon) - 74
  • Pete Kaipanen (Skyward) - 46
  • Ramón Lage (Avalanch) - 52
  • Randy Burns (producent) - 71
  • Skip James† - 123
  • Tomas "Samoth" Haugen (Emperor) - 51
  • Trevor Bolder (Uriah Heep) - 75
  • Wes Scantlin (Puddle Of Mudd) - 53
Review

Cutting Daisy - The Fools Crowned Themselves Gods
Jaar van release: 2006
Label: Eigen beheer
Cutting Daisy - The Fools Crowned Themselves Gods
Cutting Daisy is een Nederlands bandje dat met The Fools Crowned Themselves Gods een redelijke demo presenteert. De vijf heren en één dame maken een mix die zowel doet denken aan melodieuze Noorse blackmetal (anno 1995) als aan gothic-achtige deathmetal. De muziek is helemaal niet extreem en klinkt hier en daar toch wat te slapjes. Wellicht dat dit door de te matte productie komt, maar ook de gitaristen hebben hun riffs wat te braafjes ingespeeld. Zo worden de opzwepende riffs tijdens The Beauty Of Sunlight veel te losjes uit de pols geschud. Waar is de agressie? Waar is de misantropie? Waar is de overtuiging?

Gelukkig weten ze wel nog wat sfeer te scheppen met de toetsenpartijen en de zweverige gitaarlijnen tijdens het titelnummer. Maar toch heb ik voortdurend het gevoel dat er veel meer uit hun sound te halen is dan ze op The Fools Crowned Themselves God doen. De leuke ideeën zijn er al, de uitvoering laat nog wel wat te wensen over.

Tracklist:
1. Dreams
2. Headhunt
3. Destroying Angel
4. The Beauty Of Sunlight
5. The Fools Crowned Themselves Gods
6. Paedophilia
7. A Funeral Before Death

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 8 augustus 2006

Meer Cutting Daisy:

Pitfest Iron Maiden Rock Legends Special

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.