Into The Grave 2026
Enquête

Wat vind jij de gaafste act uit het programma van Jera On Air 2026?

A Day To Remember
Architects
Bury Tomorrow
Converge
Decapitated
Distant
Dog Eat Dog
Hatebreed
Het Goede Doel
Hollywood Undead
Ice Nine Kills
Ignite
Kanonenfieber
Madball
Papa Roach
Pennywise
Periphery
Rise Against
Static-X
Suicidal Tendencies
The Offspring
Trivium
Turbonegro
Zeke
een andere band uit de line-up van Jera On Air

[ Uitslag | Enquêtes ]

    13 mei:
  • Puffer, Frontsector en Violent Beef
  • 14 mei:
  • Clan Of Xymox en The Essence
  • Creeper en The Howling
  • Riskey Melody en Maki Oyama
  • 15 mei:
  • Conjurer en Terzij De Horde
  • Turbobier, Dikke Dennis & De Röckers en Radical Retard
  • 16 mei:
  • Clan of Xymox, The Essence en Darker
  • Loyalty Ends Here en Manacer
  • 17 mei:
  • Conjurer
    12 juni:
  • Cro-Mags
  • Evergrey
  • Into The Grave
  • Loyalty Ends Here, Salvage, Arteria en IIvory
  • Vicious Rumors en Thorium
  • ZappenDuster Festival 2026
Kalender
Vandaag jarig:
  • Alper Tabakçilar (Catafalque) - 51
  • Billy Duffy (The Cult) - 65
  • Björn Rindlisbacher (Felony) - 52
  • Brandon Hefner (Fear Of God) - 56
  • Burt Bacharach† - 98
  • David Figueiras (Darksun) - 39
  • Dez Fafara (Devildriver) - 60
  • Eric Singer (Kiss) - 68
  • Ian McLagan (Faces)† - 81
  • Jaromír Dufek (Salamandra) - 61
  • Jens Carlsson (Savage Circus) - 46
  • Keith Olsen (producent)† - 81
  • Laura Crowet (Before Silence) - 36
  • Marc Grewe (Morgoth) - 56
  • Niko Rauhala (Masterstroke) - 47
  • Paavo Härkönen (The Zombi) - 43
  • Paul D'Amour (Tool) - 59
  • Ray Gillen (Badlands)† - 67
  • Steve Winwood (Traffic) - 78
  • Terje Andersen (Susperia) - 51
  • Vladimir Holstinin (Aria) - 68

Vandaag overleden:
  • H.R. Giger (kunstenaar) - 2014
Review

Da Vinci - Da Vinci
Jaar van release: 1987
Label: MTM Music

Da Vinci - Da Vinci

Wat een toeval dat de re-release van Da Vinci’s gelijknamige debuut tegelijkertijd met de Dan Brown hype in de winkels komt te liggen. Is dit een goedkoop trucje of blijkt dit album de 70 dollar die verzamelaars ervoor betalen weldegelijk waard te zijn?

Ik vrees helaas voor het eerste, want ik kan met geen mogelijkheid inzien waarom deze plaat enige kwaliteit en/of cult waarde bezit. We krijgen een elftal oersimpele en bovenal zeer softe liederen voorgeschoteld waar hardrockbands als Europe en Treat zich voor zouden schamen. Op zoek naar een slijmerig lied waar zelfs Marco Borsato zijn neus voor zou ophalen? Luister dan maar naar Tarquinia. Compleet idolaat van inspiratieloze meezingpop/rock? Zet in dat geval Corina eens op.

De zang van Robert Aass is, ondanks het feit dat hij soms leuke zanglijnen heeft, vrij zwak. Verder overheersen de keyboards op een dusdanige manier dat het woord ‘rock’ niet echt meer van toepassing lijkt te zijn. Jammer, want gitarist Gunnar Westlie heeft weldegelijk kwaliteiten. Door de zwakke productie zorgen zijn riffs en solo’s helaas niet voor een extra ‘punch’ om het album nog wat ballen te geven.

Fijn dat MTM Music de liefhebbers niet langer dwingt teveel geld aan dit album uit te geven, persoonlijk zou ik er nog geen 3 euro voor over hebben. Interessant voor de verzamelaars van jaren 80 AOR/hardrock, voor de rest een heruitgave om met een grote boog omheen te lopen.

Tracklist:
1. Lookin’ For Love
2. Dreamin’
3. Tarquinia
4. Corina
5. Look At Me Now – Intro
6. Look At Me Now
7. Forever In My Heart
8. She’s A He
9. Young Desperado
10. Light My Fire – Live studio version
11. Ain’t No Goodbyes

Score: 50 / 100

Reviewer: Lennert
Toegevoegd: 29 juni 2006

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.