Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

De acht hoofdacts van Graspop 2026 zijn Bad Omens, Bring Me The Horizon, Def Leppard, Limp Bizkit, Sabaton, The Offspring, Twisted Sister en Volbeat. Hoeveel van deze bands zou jij komende zomer graag willen zien?

Alle acht
Zeven
Zes
Vijf
Vier
Drie
Twee
Eén
Geen van allen

[ Uitslag | Enquêtes ]

    9 december:
  • Of Mice & Men, Ghostkid en Gore
  • 11 december:
  • Clutch
  • Cobra The Impaler en My Diligence
  • Eindhoven Metal Meeting Warm Up
  • 12 december:
  • Battle Beast, Dominum en Majestica
  • Desolated, Bayway, D Bloc en Sidestep
  • Eindhoven Metal Meeting
  • Epinikion, Cathubodua en Abstracted Mind
  • 13 december:
  • Eindhoven Metal Meeting
  • Grindpad, Obstruktor en Axident
  • 14 december:
  • Katatonia, Evergrey en Klogr
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aaro Koponen (Nailed Coil) - 38
  • Dennis Dunaway (Alice Cooper) - 79
  • Fabian Merkt (Coronatus) - 43
  • Paul Landers (Rammstein) - 61
  • Thommy Price (Joan Jett And The Blackhearts)† - 69
  • Todd Edwards (producent) - 53

Vandaag overleden:
  • Marie Fredriksson (Roxette) - 2019
  • Matt Williamson (Power Of Omens) - 2006
  • Nicholas "Razzle" Dingley (Hanoi Rocks) - 1984
Review

Murder By Millions - Murder By Millions (2004)
Jaar van release: 2004
Label: Eigen beheer
Murder By Millions - Murder By Millions (2004)
Na het opbreken van Anubiz besloten David, Joris en Mark, samen met de nieuwe leden Ruud en Rob verder te gaan onder de naam Murder By Millions. In 2003 nam het vijftal hun eerste promo op waar met de demo ‘Murder By Millions’ uit 2004 een vervolg aan werd gegeven.

Murder By Millions maakt weinig vernieuwende hardcore en handelt tekstueel over de bekende onderwerpen. Het klinkt allemaal niet onaardig, maar uitschieters blijven uit. Daarbij komt dat de productie nogal dof klinkt en zanger Rob nog wel wat aan zijn vocale kwaliteiten moet werken.

Inmiddels heeft drummer Mark de band wegens drank- en drugsmisbruik alweer verlaten, maar een opvolger is al gevonden. Toen deze demo werd opgenomen was Murder By Millions nog niet klaar voor een full-length, maar indien er de afgelopen twee jaar hard geoefend is en veel opgetreden (en daar heeft het alle schijn van, want MBM is net terug uit Tsjechië), dan denk ik dat we in de toekomst nog wel vaker van deze heren zullen horen.

Tracklist:
1. Living Lies
2. Stand Stronger
3. Thank You
4. The Question
5. He’s Gone

Reviewer: Edo
Toegevoegd: 20 april 2006

Meer Murder By Millions:

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.