Alcatraz
Enquête

Marco van Basten vond het maar niks dat Linkin Park voor de aftrap van de Champions League-finale op 31 mei een optreden verzorgde. Wat vind jij van de Amerikaanse gewoonte om grote sportwedstrijden op te vrolijken met een concert?

Geweldig, ook voor aanvang van de wedstrijd
Prima, maar niet voor het duel wanneer de spelers zich willen opwarmen
Dat is iets voor pop-acts, niet voor heavy bands als Linkin Park en Gojira
Zo’n muzikaal optreden is onzin, het publiek komt voor de sportwedstrijd
Sport is kut, laat die band elders een eigen concert doen voor hun fans
Van mij hoeft het niet, maar ik gun zo’n band wel de extra exposure
Normaliter vind ik het een goed idee, maar Linkin Park was echt slecht
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    10 juni:
  • Whitechapel
  • 11 juni:
  • King Diamond, Paradise Lost en Angel Witch
  • Myles Kennedy
  • W.A.S.P.
  • 12 juni:
  • Man as Plague, Gallamesh en Everything Decays
  • 13 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague en The Unslain
  • 14 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague
  • Sorcerer
  • 15 juni:
  • Into The Grave
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam "Nergal" Darski (Behemoth) - 48
  • Ernie C. (Body Count) - 66
  • Howlin' Wolf† - 115
  • Johan Ericson (Draconian) - 46
  • Juhana Karlsson (Amoral) - 42
  • Magnus Rosén (Hammerfall) - 62
  • Marko Paasikoski (Sonata Arctica) - 47
  • Martin Orford (IQ) - 66
  • Mickey Curry (Bryan Adams) - 69
  • Peter Gale (Sweet Sorrow) - 45
  • Robert Hampson (Loop) - 60
Review

Adorior - Author of Incest
Jaar van release: 2005
Label: Agonia Records
Adorior - Author of Incest
Nou, nou zeg, het Poolse Agonia Records weet de bands er wel tussenuit te pikken. Na oorverdovende releases van Infernal War en Thunderbolt staat er ditmaal een groep Britse boze meneren voor de deur die maar één doel voor ogen hebben. De complete huiskamer namelijk in puin slaan met deze brute mix tussen black en death metal De band duidt het zelf aan als zogenaamde 'Fist Metal' en in principe snap ik deze benaming wel. Adorior voelt namelijk als een vuist met boksbeugel tegen de slapen.

Dit is tot nu toe één van de meest verpletterende en extreme black death metal releases die ik ooit heb gehoord. Een referentie die in me op komt is toch wel de wat vroegere Belphegor, dezelfde chaos, zij het gegoten in een betere productie.
Gierende solo's en maniakale zangpartijen vliegen je elk moment om de oren. Door een flinke scheut thrash ontstaat er hier en daar een vette groove die niets van de luisteraar over laat.

Men past perfect in het bovengenoemde Agonia rijtje qua extremiteit. Er valt verder ook weinig over te zeggen. Men heeft gewoon een beregoeie metal cd afgeleverd met een puike productie. Extreem tot op het bot en niet voor de lichte zieltjes. De boosaardigheid druipt er vanaf en elk deeltje gehoorvermogen wordt vakkundig uit de oren gebeukt. Men vervalt ook niet in saaiheid, want de muziek zit hier en daar behoorlijk ingenieus in elkaar. Het is haast chaos, maar men blijft structuur niet uit het oog verliezen.

Liefhebbers van extreme metal hebben dus weer een gave cd erbij die het duivelse hart weer zal strelen. In combinatie met de mooie hoes en het zieke artwork een puike release. Kill and Destroy!

Tracklist
1. Hater Of Fucking Humans
2. Ritualised Combat (Sin, Sin, Sin)
3. Birth Of Disease
4. Behold Barbarity
5. Split A Lamb
6. Author Of Incest
7. Vitriolic Megalomaniac
8. Ferrym Sanguiem (Iron Blood)
9. Conjouring Malignant Evil

Score: 80 / 100

Reviewer: Jeroen
Toegevoegd: 13 april 2006

Meer Adorior:

Pitfest Iron Maiden Rock Legends Special

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.