Pitfest
Enquête

Veertig jaar geleden werd al gave muziek geproduceerd. Wat is jouw favoriete song uit het jaar 1985?

Accept - Metal Heart
Agent Steel - Agents Of Steel
Anthrax - Madhouse
Bathory - Born For Burning
Celtic Frost - Circle Of The Tyrants
Dio - Rock 'N' Roll Children
Europe - Rock The Night
Exodus - Bonded By Blood
Faith No More - We Care A Lot
Gary Moore & Phil Lynott - Out In The Fields
Helloween - Ride The Sky
Killing Joke - Love Like Blood
King Diamond - No Presents For Christmas
Kreator - Flag Of Hate
Marillion - Kayleigh
Megadeth - Mechanix
Overkill - Rotten To The Core
Possessed - The Exorcist
Robert Palmer - Addicted To Love
S.O.D. - Sargent D And The S.O.D.
Slayer - Hell Awaits
Survivor - Burning Heart
The Cult - She Sells Sanctuary
W.A.S.P. - Wild Child
een andere song, die in 1985 uitkwam

[ Uitslag | Enquêtes ]

    25 april:
  • Aborted, Crypta, The Zenith Passage en Organectomy
  • Imperial Age
  • John Coffey
  • Neckbreakker en Galge
  • 27 april:
  • FemME (Female Metal Event)
  • 29 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 30 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 1 mei:
  • Death Goals en Stormo
  • Deville
  • Venom inc, krisiun, Hate en Ater
  • Wodan Boys
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aleksej Obradovic (De Profundis) - 45
  • Elyghen (Elvenking) - 47
  • Fish (Marillion) - 67
  • Fredrik Hedström (Persuader) - 46
  • Ilia (Arafel) - 44
  • Javier Jiménez (Ebony Ark) - 43
  • Michael Wagener (producent) - 76
  • Mihai (Cadavrul) - 37
  • Nicholas Barker (Cradle Of Filth) - 52
  • Paul Baloff (Exodus)† - 65
  • Rosalie Cunningham (Purson) - 35
Review

King Diamond - Abigail II: The Revenge
Jaar van release: 2002
King Diamond - Abigail II: The Revenge
Zo... zoals King Diamond zijn (trouwe) publiek beloofde in 2001 tijdens het concert te Tilburg brengt hij nu de opvolger van het in 1987 verschenen album Abigail. Een gewaagde operatie van King want die plaat wordt toch zeker als een van zijn allerbeste beschouwd, dus waren de verwachtingen hooggespannen... Toch heeft ie het wel geflikt, Abigail II is een prachtig, spannend en meeslepend album geworden die de grote schare KD/MF fans zeer zeker zal plezieren. De gitaarsolo's vliegen je weer als vanouds om de oren, King is ouderwets gedreven en haalt weer een legio stemmen en stemmingen uit kast.

Ben je niet bekend met King Diamond, ga luisteren als je van stevige, melodieuze metal houdt die qua stijl het midden zoekt tussen Priest en Iced Earth, maar zeker een geheel eigen geluid heeft. Je moet deze meester van de Horror Metal maar 's een eerlijke kans geven!

De fans moeten natuurlijk meteen deze release gaan halen en tja, de mensen die absoluut niet van King's aparte stem houden kunnen ook deze plaat laten liggen.

Mijn cijfer is een 9 en de insiders weten dat dat de maximale score is in dit geval.

Tracklist:
1. Spare This Life (intro)
2. The Storm
3. A Mansion In Sorrow
4. Miriam
5. Little One
6. Slippery Stairs
7. The Crypt
8. Broken Glass
9. More Than Pain
10. The Wheelchair
11. Spirits
12. Mommy
13. Sorry Dear (outro)

Score: 90 / 100

Reviewer: Winston 'Louder Than
Toegevoegd: 6 februari 2002

Meer King Diamond:

King Diamond - Abigail II: The Revenge
Reactie van Jeroen op 03-10-2005 om 22:21u
Score: 86 / 100

Prachtig album, geweldig uitgewerkt verhaal en geniale duistere sferen.

King Diamond - Abigail II: The Revenge
Reactie van namen_zijn_voor_watjes op 21-05-2009 om 12:00u
Score: 91 / 100

Ik verwachte een ramp, maar dit album verdient zijn naam. Maar als je nog niet bekend bent met de king raad ik aan eerst Abigail I te luisteren zodat je de verhaallijn beter snapt.

King Diamond - Abigail II: The Revenge
Reactie van carlo op 01-05-2010 om 15:45u

SUPER, persoonlijk vind ik dat er geen enkel zwak nummer op dit album staat ,het heeft alles wat een KIng Diamond album moet hebben,met recht een zeer waardige opvolger van Abigail!!!!!

King Diamond - Abigail II: The Revenge
Reactie van Dennie op 13-09-2013 om 20:23u
Score: 90 / 100

De band en King zijn in killervorm en Hal Patino is terug op de basgitaar! De muziek is hard, de teksten demonisch (ziek gewoon!).
De plaat staat bol van de kwaliteit en kent krakers als 'Mansion in Sorrow', 'Slippery Stairs' en 'Spirits'. Heeeel goeie plaat!!

Pitfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.