Dynamo Metalfest 2026
Enquête

Bij veel concerten en festivals kun je tegenwoordig een VIP-pakket aanschaffen, met bijvoorbeeld een meet-and-greet, exclusieve merchandise of een andere voorkeursbehandeling. Koop jij weleens zo’n (fors) duurder toegangsbewijs?

Ja, ik heb al regelmatig een VIP-pakket aangeschaft
Ja, ik heb reeds 1 of 2 keer zo’n VIP-pakket aangeschaft
Nog niet, maar ik ben wel van plan het een keer te proberen
Helaas, ik zou graag willen, maar kan die VIP-kaartjes niet betalen
Nee, alleen voor iets heel bijzonders zou ik dat overwegen
Nee, ik vind dat niets en koop gewoon een regulier kaartje
Nee, ik kom nooit bij evenementen waar ze VIP-opties hebben
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    12 augustus:
  • High on Fire en Baardvader
  • Judas Priest
  • KMFDM, Ya Toyah en Jesus on Extesy
  • Mushroomhead en Mountain Eye
  • Summer Breeze
  • 13 augustus:
  • Dynamo Metalfest Pre-Party
  • Summer Breeze
  • The Ghost Inside en Deez Nuts
  • 14 augustus:
  • Dynamo Metalfest
  • Hoods, Brick By Brick, Give Em Blood en Provisional
  • Summer Breeze
  • 15 augustus:
  • Dynamo Metalfest
  • Insurrection, Boneripper, Bladecrusher en Echoes In Ruin
  • Summer Breeze
  • 16 augustus:
  • Dynamo Metalfest
  • 17 augustus:
  • Filth, Kanine en Reformist
  • 18 augustus:
  • Alcest en Kabbel
  • Signs of The Swarm, Extermination Dismemberment en Heavy//Hitter
    12 september:
  • Baroeg Open Air
  • Havok, Blood Red Throne, Xonor en Eradikated
  • Metal yoga
  • The Red Baron & His Flying Circus en Bonebag Alley
  • Wildman Metal Fest
Kalender
Vandaag jarig:
  • Ian Rilen (Rose Tattoo)† - 79
  • Larry Howe (Vicious Rumors) - 65
  • Linde Lindström (HIM) - 50
  • Wednesday 13 (Murderdolls) - 50

Vandaag overleden:
  • Bill Kennedy (producent) - 2012
Review

Lee Z - Shadowland
Jaar van release: 2005
Label: Escapi Music

Lee Z - Shadowland

Het Duitse Lee Z, een band, geen persoon, bestaat al sinds de jaren tachtig. Dat is ook goed te horen in hun muziek en dan vooral in de zeer lange melodielijnen van zanger Peter Pauliks en gitarist Thomas Zink. Hoewel ze het wat opgefleurd hebben met progressieve elementen, blijven het echt allemaal klassieke heavy metal songs. Hier en daar wat Dream Theater-achtig, maar met veel minder aandacht voor instrumentale uitbarstingen en ellenlange solo’s. Shadowland, het vijfde album van Lee Z, is een beetje een vervelend album. Niet omdat het nu allemaal zo slecht klinkt, in tegendeel zelfs; de zang van Peter Pauliks is geweldig, maar vooral omdat het allemaal op elkaar lijkt en er bovendien niet echt een uitschieter in zit. Het is allemaal nogal braaf, en hier en daar zelfs een beetje saai. Na enkele songs heb je het wel gehoord en zijn de verrassende openingsklanken verdwenen. Desalniettemin valt er verder niets aan dit album op te merken. Het musiceren en de produktie zijn dik in orde, en zoals gezegd, is de zang van Peter Pauliks geweldig. Meer is er helaas niet te vinden.

Het tien songs tellende Shadowland is een aardig album, maar stijgt niet uit boven het gros van de progressief georiënteerde metalbands. Toch heeft het zo zijn momenten in bijvoorbeeld het nummer Troublemaker, zo’n beetje het enige nummer waar wordt afgestapt van telkens weer diezelfde lange melodielijnen in de vocalen. Jammer dat er niet meer van dit soort momenten op het album terug zijn te vinden.

Tracklist:
1. Shadowland
2. Enemy in Me
3. Cold Days
4. Save Me
5. Alive
6. Nights in Dover
7. Troublemaker
8. Sweet Surrender
9. Fallen from Grace
10. Peaceful Lake

Score: 67 / 100

Reviewer: Waldie
Toegevoegd: 9 januari 2006

Meer Lee Z:

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.