Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

De acht hoofdacts van Graspop 2026 zijn Bad Omens, Bring Me The Horizon, Def Leppard, Limp Bizkit, Sabaton, The Offspring, Twisted Sister en Volbeat. Hoeveel van deze bands zou jij komende zomer graag willen zien?

Alle acht
Zeven
Zes
Vijf
Vier
Drie
Twee
Eén
Geen van allen

[ Uitslag | Enquêtes ]

    11 december:
  • Clutch
  • Cobra The Impaler en My Diligence
  • Eindhoven Metal Meeting Warm Up
  • 12 december:
  • Bad Omens, The Ghost Inside, Bilmuri
  • Battle Beast, Dominum en Majestica
  • Desolated, Bayway, D Bloc en Sidestep
  • Eindhoven Metal Meeting
  • Epinikion, Cathubodua en Abstracted Mind
  • 13 december:
  • Bad Omens, The Ghost Inside, Bilmuri
  • Eindhoven Metal Meeting
  • Grindpad, Obstruktor en Axident
  • 14 december:
  • Katatonia, Evergrey en Klogr
  • 16 december:
  • Imminence
  • Katatonia, Evergrey en Klogr
  • 17 december:
  • Landmvrks, Underoath, Pain Of Truth en Split Chain
    11 januari:
  • Born of Osiris, Aversions Crown, Within Destruction en Larcenia Roe
Kalender
Vandaag jarig:
  • Bob Ludwig (technicus) - 81
  • Jari Kuusisto (Omnium Gatherum) - 49
  • Nikki Sixx (Mötley Crüe) - 67
  • Stevie Young (AC/DC) - 69
  • Zachary "Zacky Vengeance" Baker (Avenged Sevenfold) - 44

Vandaag overleden:
  • Lynn Strait (Snot) - 1998
Review

Eddie Ojeda - Axes 2 Axes
Jaar van release: 2005
Label: Black Lotus Records
Eddie Ojeda - Axes 2 Axes
Twisted Sister is helemaal terug. Terecht, want wat is er mis met muziek die enkel om entertainment en show draait? En laten we ook eerlijk zijn, objectief gezien bevatten elpees als ‘Under The Blade’ en het ultieme ‘Stay Hungry’ gewoon uitstekende hardrock met veel melodie. En ook al ben je een tegenstander, je moet toegegeven dat Dee Snider een geweldige artiest is die tienduizenden fans met een pinkbeweging kan laten springen. Walg je ook na mijn bovenstaande tekst van deze Amerikaanse band dan moet je zeker niet verder lezen.

Het eerste solo-album van Twisted Sister-gitarist Eddie Ojeda is een simpel maar leuk werkje. Naast drie instrumentale simpele themasongs (wel leuk, maar zeker niet speciaal) krijgen we acht vocale rocksongs aangeboden. Opener ’Tonight’ doet een beetje denken aan het solowerk van Dio en is dan ook maar ingezongen door Ronnie James zelf! Een uitstekend begin dat al snel een vervolg krijgt in ‘Please Remember’ met mooie vocalen van Eddie en de Beatles-cover ‘Eleanor Rigby’. Het is niet de eerste keer dat deze evergreen in een harder jasje werd gestoken (Vanilla Fudge en Pain) maar deze duistere versie met vocalen van Dee Snider mag er zeker wezen. Andere opvallende momenten is het funky hippielied ‘Love Power’ en de enorm kitscherige ballade ‘The Reason’. Topvocalist Joe Lynn Turner (ex-Deep Purple en Rainbow) sluit het geheel in stijl af met ‘Living Free’.

‘Axes 2 Axes’ is een gevarieerd album dat me van begin tot eind kan boeien. Fans van hardock en Twisted Sister in bijzonder kunnen genieten van dit te korte plaatje (38 minuten) van Eddie Fingers. Klasse Kitsch.

Tracklist:
1. Tonight
2. Axes 2 Axes
3. Please Remember
4. Eleanor Rigby
5. Evil Duz (What Evil Knows)
6. Crosstown
7. Senorita Knows
8. Love Power
9. Funky Monkey
10. The Reason
11. Living Free

Score: 78 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 9 november 2005

Meer Eddie Ojeda:

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.