Into The Grave 2026
Enquête

Wat vind jij de gaafste act uit het programma van Jera On Air 2026?

A Day To Remember
Architects
Bury Tomorrow
Converge
Decapitated
Distant
Dog Eat Dog
Hatebreed
Het Goede Doel
Hollywood Undead
Ice Nine Kills
Ignite
Kanonenfieber
Madball
Papa Roach
Pennywise
Periphery
Rise Against
Static-X
Suicidal Tendencies
The Offspring
Trivium
Turbonegro
Zeke
een andere band uit de line-up van Jera On Air

[ Uitslag | Enquêtes ]

    13 mei:
  • Puffer, Frontsector en Violent Beef
  • 14 mei:
  • Clan Of Xymox en The Essence
  • Creeper en The Howling
  • Riskey Melody en Maki Oyama
  • 15 mei:
  • Conjurer en Terzij De Horde
  • Turbobier, Dikke Dennis & De Röckers en Radical Retard
  • 16 mei:
  • Clan of Xymox, The Essence en Darker
  • Loyalty Ends Here en Manacer
  • 17 mei:
  • Conjurer
  • 19 mei:
  • John 5 en South Of Salem
    13 juni:
  • Cro-Mags
  • Evergrey
  • Into The Grave
  • RVH Project
  • The Motherz
  • ZappenDuster Festival 2026
Kalender
Vandaag jarig:
  • Andrea Torretta (Daedalus) - 46
  • Andreas "Gerre" Geremia (Tankard) - 59
  • Andrey (II) (Psilocybe Larvae) - 45
  • Carl Albert (Vicious Rumors)† - 64
  • Charlotte Wessels (Delain) - 39
  • Chris Maitland (Porcupine Tree) - 62
  • Chuck Schuldiner (Death)† - 59
  • Fernando Caveira (Ramp) - 49
  • Hervé Marquis (ADX)† - 65
  • Ivo "Namtar" Wijers (Carach Angren) - 40
  • Kasper Gram (Evil Masquerade) - 46
  • Kim McAuliffe (Girlschool) - 67
  • Kristian Ranta (Norther) - 45
  • Lars "Lazare" Nedland (Borknagar) - 50
  • Lars Rettkowitz (Freedom Call) - 47
  • Lee Altus (Exodus) - 60
  • Owen Morris (producent) - 58
  • Per-Joar "Dolk" Spydevold (Kampfar) - 53
  • Sameli Köykkä (Colosseum) - 46
  • Thomas Hedlund (Cult Of Luna) - 46
  • Will Carroll (Death Angel) - 53

Vandaag overleden:
  • Dan Blocker (acteur) - 1972
  • Derek Lawrence (producent) - 2020
  • Glenn Branca - 2018
  • Jack Richardson (producent) - 2011
  • Tom Rabstenek (technicus) - 2005
Review

Eddie Ojeda - Axes 2 Axes
Jaar van release: 2005
Label: Black Lotus Records
Eddie Ojeda - Axes 2 Axes
Twisted Sister is helemaal terug. Terecht, want wat is er mis met muziek die enkel om entertainment en show draait? En laten we ook eerlijk zijn, objectief gezien bevatten elpees als ‘Under The Blade’ en het ultieme ‘Stay Hungry’ gewoon uitstekende hardrock met veel melodie. En ook al ben je een tegenstander, je moet toegegeven dat Dee Snider een geweldige artiest is die tienduizenden fans met een pinkbeweging kan laten springen. Walg je ook na mijn bovenstaande tekst van deze Amerikaanse band dan moet je zeker niet verder lezen.

Het eerste solo-album van Twisted Sister-gitarist Eddie Ojeda is een simpel maar leuk werkje. Naast drie instrumentale simpele themasongs (wel leuk, maar zeker niet speciaal) krijgen we acht vocale rocksongs aangeboden. Opener ’Tonight’ doet een beetje denken aan het solowerk van Dio en is dan ook maar ingezongen door Ronnie James zelf! Een uitstekend begin dat al snel een vervolg krijgt in ‘Please Remember’ met mooie vocalen van Eddie en de Beatles-cover ‘Eleanor Rigby’. Het is niet de eerste keer dat deze evergreen in een harder jasje werd gestoken (Vanilla Fudge en Pain) maar deze duistere versie met vocalen van Dee Snider mag er zeker wezen. Andere opvallende momenten is het funky hippielied ‘Love Power’ en de enorm kitscherige ballade ‘The Reason’. Topvocalist Joe Lynn Turner (ex-Deep Purple en Rainbow) sluit het geheel in stijl af met ‘Living Free’.

‘Axes 2 Axes’ is een gevarieerd album dat me van begin tot eind kan boeien. Fans van hardock en Twisted Sister in bijzonder kunnen genieten van dit te korte plaatje (38 minuten) van Eddie Fingers. Klasse Kitsch.

Tracklist:
1. Tonight
2. Axes 2 Axes
3. Please Remember
4. Eleanor Rigby
5. Evil Duz (What Evil Knows)
6. Crosstown
7. Senorita Knows
8. Love Power
9. Funky Monkey
10. The Reason
11. Living Free

Score: 78 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 9 november 2005

Meer Eddie Ojeda:

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.