Alcatraz
Enquête

Koop jij bij concerten en festivals nog weleens iets bij de merchandisestand(s)?

Ja, ik koop (bijna) altijd een aandenken
Regelmatig, maar lang niet altijd
Alleen bij mijn favoriete artiesten
Alleen als ik de show heel goed vind
Alleen als de prijs me erg meevalt
Alleen als het shirt of andere item me bijzonder aanspreekt
Alleen als ik in een bijzonder goede bui ben
Nee, ik heb inmiddels genoeg shirts en andere merchandise
Nee, vroeger wel, maar tegenwoordig vind ik het te duur
Nee, ook in het verleden deed ik dat zelden of nooit
Ik ga sowieso niet (meer) naar concerten en festivals
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Geen concerten bekend voor 19-08-2025.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Brian May (Queen) - 78
  • Martin Powell (Cradle Of Filth) - 52
  • Robb Flynn (Machine Head) - 57
  • Russell Allen (Symphony X) - 54
  • Tom Gabriel Fischer (Celtic Frost) - 62
Review

Dragonlord - Black Wings Of Destiny
Jaar van release: 2005
Label: Escapi Music
Dragonlord - Black Wings Of Destiny
Dat Eric Peterson (gitarist van Testament) ook geïnteresseerd is in zwart metaal is al langer dan vandaag duidelijk. Eric is meermaals gespot met T-shirtjes van bijvoorbeeld Immortal en Mayhem en zijn soloband Dragonlord vereerde deze liefde vier jaar geleden al met het debuut ‘Rapture’. Een lekker modern blackmetalplaatje met een all-star line-up met echter een veel te korte speelduur van 35 minuten.

De kern van de line-up bestaat naast Eric nog steeds uit Jon Allan (Sadus en ex-Testament), Lyle Livingston (Psypheria) en Steve Smyth (Nevermore, ex-Testament). Enkel bandhoer Steve DiGiorgio (Death, ex-Testament,...) is vervanger door Derrick Ramirez die we nog kennen van…Testament.

‘Black Wings Of Destiny’ is gewoon in elk opzicht meer van het zelfde. Eric laat duidelijke invloeden van al zijn favoriete bands doorsijpelen. Zo refereert het begin ‘The Becoming Of/The Curse Of Woe’ aan ‘Prometheus’ van Emperor. ‘Revelations’ is een tribute aan ‘Death Cult Armageddon’ van Dimmu Borgir en alle elementen die Cradle Of Filth populair heeft gemaakt komen langs tijdens ‘Blood Voyeur’.

Dit plaatje is dus totaal bij elkaar gejat maar wel op een zeer professionele wijze. De acht eigen nummers klinken als een klok: uitstekende melodieuze gitaarlijnen (inclusief enkele smakelijke solo’s), sfeervolle keyboardlagen en de kers op de taart is de Shagrath-achtige zang van Eric die voortreffelijk klinkt. Het eigen materiaal duur weer nog geen veertig minuten en wordt aangevuld met twee leuke covers (‘Black Funeral’ van Mercyful Fate en ‘Emerald’ van Thin Lizzy) die echter qua sfeer totaal niet met rest van het materiaal passen. Dragonlord is een leuk hobbyproject en ‘Black Wings Of Destiny’ een aangenaam tussendoortje maar meer ook niet.

Tracklist:
1. The Becoming Of
2. The Curse Of Woe
3. Revelations
4. Sins Of Allegiance
5. Until The End
6. Mark Of Damnation
7. Blood Voyeur
8. Fallen
9. Black Funeral
10. Emerald

Score: 75 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 28 oktober 2005

Meer Dragonlord:

Dragonlord - Black Wings Of Destiny
Reactie van Liber Daemonis op 29-10-2005 om 16:51u
Score: 85 / 100

Goede cd, fans van Dimmu Borgir en Cradle Of Filth mogen deze blindelings aanschaffen !!!

Dragonlord - Black Wings Of Destiny
Reactie van Wilde Willem op 01-11-2005 om 10:02u
Score: 99 / 100

Oh, oh...natuurlijk past Emerald er niet bij...het is alleen wel een sublieme uitvoering!!!!!!!

Battle Beast @ Effenaar, Eindhoven Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.