Into The Grave
Enquête

David Coverdale is definitief met pensioen. Wat is jouw favoriete song uit zijn lange loopbaan met Deep Purple, Whitesnake, solo, Coverdale-Page en gastbijdragen?

Ain't No Love In The Heart Of The City
Blindman
Burn
Crying In The Rain
Don't Break My Heart Again
Fool For Your Loving
Forevermore
Give Me All Your Love
Here I Go Again
Is This Love
Judgement Day
Love Ain't No Stranger
Love Is Blind
Mistreated
Ready An' Willing
Shut Up And Kiss Me
Slow An' Easy
Soldier Of Fortune
Still Of The Night
Stormbringer
Take Me For A Little While
The Last Note Of Freedom
Too Many Tears
Walking In The Shadow Of The Blues
een andere song waarop Coverdale zingt

[ Uitslag | Enquêtes ]

    22 november:
  • Adrian Vandenberg
  • Deadhead en Anomic
  • For I Am King, Sugar Spine en Another Now
  • Grindpad, Persecutor en Velozza
  • Pene Corrida en MagnaCult
  • Sacred Reich en Martyr
  • 23 november:
  • All Shall Perish, Peeling Flesh, Vulvodynia en Acranius
  • 26 november:
  • Gutalax, Spasm en Guineapig
  • Perturbator, Kaelan Mikla en Gost
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
  • 27 november:
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
  • 28 november:
  • Asagraum, Chösen en Hellevaerder
Geen concerten bekend voor 22-12-2025.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Christian "Chris" Gruber (Elis) - 48
  • Conny Bloom (Hanoi Rocks) - 56
  • Corey Beaulieu (Trivium) - 42
  • Corinne Russell (model) - 62
  • Fabio D'Amore (Pathosray) - 39
  • Gordon Fordyce (producent) - 67
  • Luis Goulão (Shadowsphere) - 51
  • Rowan Robertson (Dio) - 54
  • Sen Dog (Cypress Hill) - 60
  • Urmas Alender (Ruja)† - 72
  • Ville Valo (HIM) - 49
Review

Mad Sin - Dead Moon’s Calling
Jaar van release: 2005
Label: People Like You Records
Mad Sin - Dead Moon’s Calling
Ooit een boek gelezen van Hunter S. Thompson of Tom Wolfe? De protagonisten uit die drugs en drank verhalen hebben veel gemeen met de bandleden van Mad Sin. Uiteraard komt dat niet goed en zodoende wou geen organisator deze band nog boeken midden jaren ’90. Het aparte label I Used To Fuck People Like You In Prison kan wel tegen een stootje en haalde de heren uit het slop. De banale jongensstreken zijn inmiddels vergeten en vergeven maar de muziek klinkt nog even wild als in de Berlijnse psychobilly glorietijd twintig jaar geleden.

De mix van rockabilly, punk en onzin heeft eigenlijk weinig te maken met de muzikale visie van deze webstek. Maar omdat de band zoveel energie uitstraalt en sneller speelt als Sadus, maken wij graag een uitzondering. In 43 minuten en 47 seconden kunnen we genieten van achttien prettig gestoorde melodietjes. De aanstekelijke ritmepartijen (vooral de slap bass) zorgen voor een solopogo. De extraatjes (samples, keyboards en gekke geluidjes) maken van ‘Dead Moon’s Calling’ een fantasierijke trip door de verrotte hersenen van Big ‘Koefte’ Deville en co.

Dat de heren één van de bekendste psychobilly acts zijn, wordt bewezen door de gastbijdragen van Lars Frederiksen van Rancid en Patricia ‘Horror Pops’. Zoekt u nog een leuk concertje voor je trouwfeest? Dan is dit orkestje een aanrader. Maar dan wel niet komen klagen als zich lam zuipen met je dure champagne, je medicijnenkast plunderen en de boel onder kotsen. Maar laten we er maar een eind aan breien: dit plaatje is een aanrader voor alle vetkuiven met kleurrijke plakplaten die vinyl van Tiger Army en Godless Wicked Creeps in hun platenkast hebben staan.

Tracklist:
1. Intro
2. Point Of No Return
3. Fuel For Brains
4. To Walk The Night
5. Not Invited
6. Plastic Monsters
7. Brand New Gun (Bang Boom Bang)
8. Dead Moon
9. Houdinis Pool
10. Generation 69
11. 2xLove=2xPain
12. Underground
13. The Conspiracy Theory
14. Cannibal Superstar
15. Radio Psycho
16. T.C.S.
17. Apes On Parade
18. Gone Forever

Score: 80 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 15 september 2005

Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.