Alcatraz
Enquête

Koop jij bij concerten en festivals nog weleens iets bij de merchandisestand(s)?

Ja, ik koop (bijna) altijd een aandenken
Regelmatig, maar lang niet altijd
Alleen bij mijn favoriete artiesten
Alleen als ik de show heel goed vind
Alleen als de prijs me erg meevalt
Alleen als het shirt of andere item me bijzonder aanspreekt
Alleen als ik in een bijzonder goede bui ben
Nee, ik heb inmiddels genoeg shirts en andere merchandise
Nee, vroeger wel, maar tegenwoordig vind ik het te duur
Nee, ook in het verleden deed ik dat zelden of nooit
Ik ga sowieso niet (meer) naar concerten en festivals
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Geen concerten bekend voor 19-08-2025.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Brian May (Queen) - 78
  • Martin Powell (Cradle Of Filth) - 52
  • Robb Flynn (Machine Head) - 57
  • Russell Allen (Symphony X) - 54
  • Tom Gabriel Fischer (Celtic Frost) - 62
Review

Under Eden - The Savage Circle
Jaar van release: 2005
Label: Black Lotus Records
Under Eden - The Savage Circle
Black Lotus Records is het meest wisselvallige label dat ik ken. Volgens mij werken daar twee personen op de aanwerfbalie. Aanwerver X heeft gevoel voor smaak en tekende Chris Caffery, Infernäl Mäjesty, Nightfall, Thou Art Lord en Thanatos. Dan is er nog medewerker Y die de trotste eigenaar is van een hoorstoornis, smakeloosheid en idiote kwinkslagen. Hij zorgde ervoor dat bands als Velocity, Sarissa, Olethrio Rigma en The Aerium een contract kregen.

Zijn nieuwste ‘aanwinst’ is Under Eden en komt uit modderstaat Minnesota . Meneer Y beloofde ons nog dat dit de nieuwe Amerikaanse hoop is in het deathmetalcoregenre, er een ideale mix is gevonden tussen het Amerikaanse en Zweedse geluid én dat het geheel is weergegeven is een massieve rauwe Hatebreed-achtige productie. Waanideeën heeft hij dus ook al.

Het kwartet speelt gewone melodieuze deathmetal. Met ‘gewone’ bedoel ik matig en vooral saai. Niet alleen het geschreven materiaal laat te wensen over, ook de productie is erg rommel en enkel de gitaristen McAtee (familie) houden de eer nog een klein beetje recht. Drummer Fetzek is een erg matige drummer die heel vaak de mist in gaat en zijn drumgeluid is veel te hard ingemixt zodat enige kans op luisterplezier direct de kop wordt ingedrukt. Een andere storende factor zijn de matige zangpartijen (matige melodieuze grunt, heel matige diepe grunt en een vreselijk cleane zeurstem) zodat je ‘The Savage Circle’ maar beter links (rechts is ook goed, politieke correctheid voor alles) laat liggen.

Tracklist:
1.Six feet under Eden
2.Creation defies creator
3.Zealot
4.Behind blind eyes
5.Veil of twilight
6.Bitter revelation
7.Seventh night
8.The savage circle
9.Curse made flesh
10.Most low Gods

Score: 50 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 26 augustus 2005

Meer Under Eden:

Battle Beast @ Effenaar, Eindhoven Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.