Into The Grave 2026
Enquête

Wat vind jij de gaafste act uit het programma van Jera On Air 2026?

A Day To Remember
Architects
Bury Tomorrow
Converge
Decapitated
Distant
Dog Eat Dog
Hatebreed
Het Goede Doel
Hollywood Undead
Ice Nine Kills
Ignite
Kanonenfieber
Madball
Papa Roach
Pennywise
Periphery
Rise Against
Static-X
Suicidal Tendencies
The Offspring
Trivium
Turbonegro
Zeke
een andere band uit de line-up van Jera On Air

[ Uitslag | Enquêtes ]

    11 mei:
  • Machine Head
  • 13 mei:
  • Puffer, Frontsector en Violent Beef
  • 14 mei:
  • Clan Of Xymox en The Essence
  • Creeper en The Howling
  • Riskey Melody en Maki Oyama
  • 15 mei:
  • Conjurer en Terzij De Horde
  • Turbobier, Dikke Dennis & De Röckers en Radical Retard
  • 16 mei:
  • Clan of Xymox, The Essence en Darker
  • Loyalty Ends Here en Manacer
  • 17 mei:
  • Conjurer
Geen concerten bekend voor 11-06-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Christiane "Bobo" Hebold (Rammstein) - 60
  • Christoph Schneider (Rammstein) - 60
  • David Mackay (producent) - 82
  • Gary Wehrkamp (Shadow Gallery) - 56
  • Greg Dulli (The Afghan Whigs) - 61
  • Mads Volf (Manticora) - 53
  • Matias Kupiainen (Stratovarius) - 43
  • Mike Sifringer (Destruction) - 61
  • Neil Carter (UFO) - 68
  • Perttu Kivilaakso (Apocalyptica) - 48
  • Steve Wacholz (Savatage) - 64
  • Teemu Muhli (Paganus) - 41
  • Tom Zutaut (producent) - 67

Vandaag overleden:
  • John Rutsey (Rush) - 2008
  • Noel Redding (The Jimi Hendrix Experience) - 2003
  • Russ Steffens (striptekenaar) - 2020
  • Stan Penridge (Peter Criss) - 2001
  • Trevor Strnad (The Black Dahlia Murder) - 2022
Review

Hangman - One By One
Jaar van release: 2019
Label: Flatspot Records
Hangman - One By One
Even terug naar september vorig jaar. Dit album alsnog reviewen gebeurt inderdaad met een reden. Liefhebbers van old school hardcore in het straatje van Madball moeten, en ik benadruk moeten, de eerste full-length van het Amerikaanse Hangman namelijk gaan beluisteren. Met negen swingende nummers en een speelduur van achttien minuten gaat het hart bij voorbaat al sneller kloppen. Het relatief kleine label Flatspot Records heeft er goed aangedaan om de heren in te lijven. De stal blijkt een neusje te hebben voor opkomend talent.

Namen die naast Madball komen bovendrijven zijn No Turning Back, Neglect en Knuckledust. Dit vijftal zet in op een hardcoregeluid uit de jaren negentig en koppelt dat aan groovende gitaarpartijen, swingende breakdowns en brute moshparts die we lang niet alle dagen meer horen. Dat vocalist Dan Mulligan daarnaast ook een herkenbare, rauwe (hardcore)stem bezit die naadloos aansluit bij het geluid, verdubbelt het plezier. De teksten zijn goed verstaanbaar en met volle overgave gebracht. De kracht en energie sijpelen door je speakers heen en geven een energieboost van jewelste. Met speels gemak lopen de statische powerchords in Another Day, New Down en Worthless over in uptempo, dansbare hardcore. Tijdens One By One horen we een herkenbare stem, namelijk die van Aaron Butkus (Death Threat). Wat een krachtige samenwerking komt daar tevoorschijn.

Laat ik het net zoals het album One By One kort maar krachtig houden; dit is gewoon een heel vette plaat. De muziek laat je letterlijk en figuurlijk met de borst vooruit lopen en geeft het gevoel dat je de wereld aankan. De korte speelduur geeft des te meer reden om het album regelmatig op repeat te zetten. Een doorgewinterde hardcorefan weet wat hem te doen staat. Supporten die hap!

Tracklist:
1. One Mistake
2. Edge Of The World
3. Another Day
4. One By One
5. New Daan
6. Heat
7. Intro
8. Worthless

Reviewer: Maarten
Toegevoegd: 27 maart 2020

Zoeken
    8 mei:
  • Black Veil Brides - Vindicate
  • Crashdïet - Art Of Chaos
  • Draconian - In Somnolent Ruin
  • Frozen Soul - No Place For Warmth
  • IATT - Etheric Realms Of The Night
  • Ingested - Denigration
  • Lovebites - Outstanding Power
  • Restless Spirit - Restless Spirit
  • Sabotør - Første Aksjon
  • Teramaze - The Silent Architect
  • The Quill - Master Of The Skies
  • Yoth Iria - Gone With The Devil
  • 15 mei:
  • Acid Reign - Daze Of The Week
  • Akem Manah - Threnodies
  • Artillery - Made In Hell
  • Atavistia - Old Gods Awaken
  • Desolus - Dwellers Of The Twilight Void
  • Heavenfall - Thorn
  • Port Noir - The Dark We Keep
  • Pro-Pain - Stone Cold Anger
  • Self Deception - One Of Us
  • The Ghoulstars - The Dark Overlords Of The Universe
Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.