Bibelot, Dordrecht
Enquête

Wat is tot dusver jouw favoriete studio-album, dat in juni 2026 werd uitgebracht?

A.A. Williams - Solstice
Amberian Dawn - Temptation's Gates
August Burns Red - Season Of Surrender
Converge - Hum Of Hurt
Cyhra - Requiem For A Pipe Dream
Edu Falaschi - Mi'raj
Einherjer - Lifeblood
Evanescence - Sanctuary
Evergrey - Architects Of A New Weave
Fires In The Distance - Circadian Promise
Khemmis - Khemmis
Lex Legion - Lex Legion
Masterplan - Metalmorphosis
Muse - The Wow! Signal
Nargaroth - Apocalyptic Steel
Nunslaughter - Satanic Chaos Legions
Slift - Fantasia
Speedslut - Cimbrian Rites
Stormkeep - The Nocturnes Of Iswylm
Tarja - Frisson Noir
The Pretty Reckless - Dear God
Walg - VI
Warning - Rituals Of Shame
Yes - Aurora
een ander studio-album uit juni 2026

[ Uitslag | Enquêtes ]

    9 juli:
  • Floor Jansen
  • Vindicta
  • 10 juli:
  • Bospop festival
  • Vindicta
  • 11 juli:
  • Biohazard en Sworn Enemy
  • Bospop festival
  • Wade Black's 35 Years Of Metal
  • 12 juli:
  • Bospop festival
    9 augustus:
  • Alcatraz
  • Arch Enemy
  • Midnight en Phantom Corporation
Kalender
Vandaag jarig:
  • Bon Scott (AC/DC)† - 80
  • Courtney Love (Hole) - 62
  • Emmelie Herwegh (Sisters Of Suffocation) - 31
  • Erik Lindmark (Deeds Of Flesh)† - 54
  • Frank Bello (Anthrax) - 61
  • Jack White (The White Stripes) - 51
  • Mitch Mitchell (The Jimi Hendrix Experience)† - 80

Vandaag overleden:
  • Michael "Würzel" Burston (Motörhead) - 2011
Review

Dirty Honey - Dirty Honey
Jaar van release: 2019
Label: Eigen beheer
Dirty Honey - Dirty Honey
Als je als beginnende band een soundtrack van je nieuwe ep mag aanleveren voor een groot, professioneel worstelevenement, dan zeg je uiteraard geen nee. World Wrestling Entertainment (WWE) liet When I’m Gone van Dirty Honey meerdere malen horen tijdens het jaarlijks terugkerende Extreme Rules. Liefhebbers van old school rock komen beslist niet van een koude kermis thuis.

De gelijknamige ep Dirty Honey voelt als een trip down memory lane, wanneer het gaat over grondleggers uit de rockwereld. Invloeden van AC/DC, Guns N’ Roses en Black Crowes zijn onmiskenbaar aanwezig. Het gezelschap weet er op een aanstekelijke wijze toch een eigen draai aan te geven. De rustigere, bluesy nummers Rollin 7s en Heartbreaker doen met de makkelijk meezingbare refreinen denken aan Black Crowes. De ritmesectie en gitaarsolo’s die we horen, zijn lekker swingend en doen regelmatig denken aan Guns N’ Roses. Het is daarnaast opmerkelijk dat de vocalen van Marc LaBelle niet eerder zijn benut in de muziekwereld. Hij maakt het geheel af met zijn uitstekende stem die als die van Axl Rose klinkt. En alles bij elkaar dames en heren, hoort het verdomd goed aan! When I’m Gone en de groovy afsluiter Scars zijn perfecte voorbeelden van deze band op zijn best.

Het klinkt erg bekend en gelikt. Een tikkeltje commercieel en te Amerikaans wellicht. Maar de voortreffelijke, zeer overtuigende uitvoering van Dirty Honey gaat ongetwijfeld op snelle termijn voor succes zorgen. Oordeel zelf hieronder!

Tracklist:
1. When I’m Gone
2. Rollin 7s
3. Heartbreaker
4. Down The Road
5. Scars

Reviewer: Maarten
Toegevoegd: 6 augustus 2019

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.