Pitfest
Enquête

Veertig jaar geleden werd al gave muziek geproduceerd. Wat is jouw favoriete song uit het jaar 1985?

Accept - Metal Heart
Agent Steel - Agents Of Steel
Anthrax - Madhouse
Bathory - Born For Burning
Celtic Frost - Circle Of The Tyrants
Dio - Rock 'N' Roll Children
Europe - Rock The Night
Exodus - Bonded By Blood
Faith No More - We Care A Lot
Gary Moore & Phil Lynott - Out In The Fields
Helloween - Ride The Sky
Killing Joke - Love Like Blood
King Diamond - No Presents For Christmas
Kreator - Flag Of Hate
Marillion - Kayleigh
Megadeth - Mechanix
Overkill - Rotten To The Core
Possessed - The Exorcist
Robert Palmer - Addicted To Love
S.O.D. - Sargent D And The S.O.D.
Slayer - Hell Awaits
Survivor - Burning Heart
The Cult - She Sells Sanctuary
W.A.S.P. - Wild Child
een andere song, die in 1985 uitkwam

[ Uitslag | Enquêtes ]

    27 april:
  • FemME (Female Metal Event)
  • 29 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 30 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 1 mei:
  • Death Goals en Stormo
  • Deville
  • Venom inc, krisiun, Hate en Ater
  • Wodan Boys
  • 2 mei:
  • Hyena
  • Mike Tramp's White Lion
  • RedHook en Comastatic
  • Temple Fang en Mojo & The Kitchen Brothers
    26 mei:
  • Coven en Queen Of Spades
  • Sylvaine en Oso And The Jupiter
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adrian Lambert (DragonForce) - 53
  • Aleksander Shelepenkin (Celestial Crown) - 48
  • Daniel "Mortuus" Rostén (Marduk) - 48
  • Janne Wirman (Kotipelto) - 46
  • Joey Jordison (Slipknot)† - 50
  • Jose Pasillas (Incubus) - 49
  • Justin Gonzales (Antonamasia) - 41
  • Melissa Ferlaak (Visions Of Atlantis) - 46
  • Sami Kukkohovi (Sentenced) - 51
  • Torsten Röhre (Silent Force) - 49

Vandaag overleden:
  • K. Angylus (The Angelic Process) - 2008
  • Scott Williams (Soilent Green) - 2004
Review

Candle - The Keeper's Curse
Jaar van release: 2018
Label: Fighter Records
Candle - The Keeper's Curse
Zolang King Diamond geen aanstalten maakt om met nieuw werk te komen, duiken steeds meer bands in het vacuüm dat hij achterlaat. Horrorgetinte muziek heeft de laatste jaren aan aandacht toch al geen gebrek. Ghost is inmiddels wel bij iedereen bekend. Portrait hebben we gezien. Them leverde twee jaar geleden zijn debuut af en dan hebben we ook nog Attic en het ter ziele gegane In Solitude. Candle is de nieuwe kandidaat die het mag proberen.

Het is niet de beste naam van het bovengenoemde gezelschap en ook niet de slechtste. Laten we voorop stellen dat Candle nog maar een paar jaar samen is en dat geen enkel bandlid zich al ooit echt heeft kunnen bewijzen. Een enkeling zal frontman Erik Nordkvist kennen van Blazon Stone. The Keeper’s Curse is het debuut van deze band en een charmant album is het geworden. Je hoort de intenties goed en de heren proberen er ook echt wat van te maken. Je hoort dat de muziek meer inhoud heeft dan enkel van A naar B te werken. De riffs zijn helemaal niet zo gek en er zit best wat afwisseling in.

Ik krijg eerder het gevoel dat het er nog niet uitkomt, dan dat hier een ondermaats of gemiddeld clubje staat te spelen. Nordkvist moet wel echt werken aan zijn stem. Deze is ruw, maar een beetje polijsten zou geen kwaad kunnen en ook de rest van de heren moet aan de bak. Dit album klinkt op het eerste gehoor best goed, maar het is geen blijvertje. Over een paar jaar krijgen ze een herkansing.

Tracklist:
1. Intro
2. The Secret
3. Light At The End
4. Frozen With Fear
5. Betrayal
6. Dancing Lights
7. Embraced By Darkness
8. No Peace For My Soul
9. Vengeance

Score: 71 / 100

Reviewer: Ruud
Toegevoegd: 23 april 2018

Meer Candle:

Pitfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.