Into The Grave 2026
Enquête

Wat is tot dusver jouw favoriete studio-album, dat in november 2025 werd uitgebracht?

1914 - Viribus Unitis
Agnostic Front - Echoes In Eternity
Astarte - Blackdemonium
Astronoid - Stargod
Bell Witch & Aerial Ruin - Stygian Bough Volume II
Bloodbound - Field Of Swords
Blut Aus Nord - Ethereal Horizons
Danko Jones - Leo Rising
Demon King - Death Knell
Depravity - Bestial Possession
Equilibrium - Equinox
Havamal - Age Of The Gods
Ildaruni - Divinum Sanguinem
Kauan - Wayhome
Lamp Of Murmuur - The Dreaming Prince In Ecstasy
Mezzrow - Embrace The Awakening
Novembre - Words Of Indigo
Of Mice And Men - Another Miracle
Omnium Gatherum - May The Bridges We Burn Light The Way
Pupil Slicer - Fleshwork
Qrixkuor - The Womb Of The World
Spock’s Beard - The Archaeoptimist
The Devil Wears Prada - Flowers
VoidCeremony - Abditum
een ander album uit november 2025

[ Uitslag | Enquêtes ]

    4 december:
  • Three Days Grace en Badflower
  • 5 december:
  • Ice Nine Kills, The Devil Wears Prada en Creeper
  • 6 december:
  • Cradle of Filth en Suffocation
  • Epinikion en Abstracted Mind
  • Skroetbalg
  • 8 december:
  • Chelsea Grin, Signs Of The Swarm, Mugshot, Crown Magnetar
Geen concerten bekend voor 02-01-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Artur Sahakjan (Tystnaden) - 43
  • Ben Ward (Orange Goblin) - 51
  • Chris Wolstenholme (Muse) - 47
  • Ingeborg Anna Seide (Adorned Brood) - 53
  • Isaac Bitton (Les Variations) - 78
  • Jarno Parantainen (Machine Men) - 44
  • Masafumi Gotoh (Asian Kung-Fu Generation) - 49
  • Nate Mendel (Foo Fighters) - 57
  • Nicholas "Razzle" Dingley (Hanoi Rocks)† - 65
  • Richard "Rik" Charron (Exciter) - 58
  • Rick Savage (Def Leppard) - 65
  • Tom McGuinness (Manfred Mann) - 84

Vandaag overleden:
  • Bobby Keys (The Rolling Stones) - 2014
  • Eric Woolfson (The Alan Parsons Project) - 2009
  • Mariska Veres (Shocking Blue) - 2006
  • Marquis de Sade (auteur) - 1814
Review

Doomster Reich - Drug Magick
Jaar van release: 2017
Label: Old Temple
Doomster Reich - Drug Magick
Beginnen de goede bandnamen inmiddels echt op te raken? Laten we eerlijk wezen; Doomster Reich klinkt toch nergens naar? Het is in elk geval deels duidelijk waar de band muzikaal heen wil en eigenlijk was ik wel benieuwd of Reich dan op Sacred Reich slaat. Ik kan je vast verklappen dat dit niet het geval is. Drug Magick doet bij doomfanaten snel een belletje rinkelen: Electric Wizard.

Voor wie nieuwsgierig geworden is of waarbij het belletje niet rinkelt, volgt uiteraard de uitleg. Doomster Reich heeft heel goed geluisterd naar Electric Wizard. Alleen Electric Wizard? Nee hoor, want ik hoor in de muziek ook duidelijk invloeden van Saint Vitus en een tikkeltje Hawkwind. Het is dus vaak best wat psychedelisch, waarmee de drug van Drug Magick wel verklaard is. De muziek draait hoofdzakelijk om het dreunende doomtapijt dat hier gelegd wordt. De muziek is lekker zwaar, maar toch gaan de gitaristen niet voluit, waardoor er veel ruimte overblijft voor nuances.

Doomster Reich gooit het niet op originaliteit, maar levert stiekem toch een heel leuk album af. Veel collega’s trappen in de val van enkel zwaar willen klinken en worden daarom best saai. Doomster Reich heeft gave riffs. De heren bouwen voortdurend op, waardoor je niet minuten lang naar dezelfde noten zit te luisteren. Chemical Warfare is heerlijk zwaar en overweldigend. Black Earth, Red Sun is epischer van aard en een behoorlijk goede afsluiter. De songs zijn, gezien het genre, vrij afwisslend zelfs. Drug Magick is een verrassend goed album geworden dat zwaar en hypnotiserend is en meer de moeite waard dan je op het eerste gezicht zou vermoeden.

Tracklist:
1. Gimme Skelter
2. Rites Of Drug Magick
3. Round The Bend Satan
4. Meet The Dead
5. Chemical Funeral
6. Black Earth, Red Sun

Score: 83 / 100

Reviewer: Ruud
Toegevoegd: 18 april 2018

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.