Into The Grave 2026
Enquête

Wat is tot dusver jouw favoriete studio-album of -ep, die in april 2026 werd uitgebracht?

Archspire - Too Fast To Die
At The Gates - The Ghost Of A Future Dead
Atreyu - The End Is Not The End
Corrosion Of Conformity - Good God / Baad Man
Crimson Glory - Chasing The Hydra
Drudkh - Thaw
Enter Shikari - Lose Your Self
Foo Fighters - Your Favorite Toy
Green Carnation - A Dark Poem, Part II: Sanguis
Gus G. - Steel Burner
Immolation - Descent
Inferi - Heaven Wept
Lord Of The Lost - Opvs Noir Vol. 3
Melechesh - Sentinels Of Shamash
Metal Church - Dead To Rights
Nervosa - Slave Machine
Sepultura - The Cloud Of Unknowing
Six Feet Under - Next To Die
Skindred - You Got This
Spirit Adrift - Infinite Illumination
Terror - Still Suffer
Ultha - A Light So Dim
Vomitory - In Death Throes
Wrang - Verwording
een andere release uit april 2026

[ Uitslag | Enquêtes ]

    5 mei:
  • Atmoran, Bodyfarm en Pene Corrida
  • 7 mei:
  • Blaze Bayley
  • Temtris
  • 8 mei:
  • A burial At Sea // Newhvn en Divided
  • Speedmobile en Skroetbalg
  • Splendidula en Doomcult
  • Temtris
  • 9 mei:
  • Catbreath, Narcolepsy en Grindpad
  • Changing Tides en salvage
  • Cryptosis, Overruled en Bad Standing
  • Grindpad, Cathbreath en Narcolepsy
  • Severe Torture en Sepiroth
  • Sheer Terror
  • Skroetbalg en Oproerkraaiers
  • Temtris
  • The Lamp Of Thoth, Iron Void, Lone Wanderer, Metallus en Conviction
  • Verloren Vertellingen, Bloedmaan, Suttungr, Gogmagore
  • 10 mei:
  • Blaze Bayley
  • Temtris
Kalender
Vandaag jarig:
  • Anna (Operatika) - 46
  • Davide La Rosa (Daedalus) - 47
  • Dick Dale† - 89
  • Gary Holt (Exodus) - 62
  • Juppe Sutela (To/Die/For) - 49
  • Kenichiro Fukui (The Black Mages) - 66
  • Mick Mars (Mötley Crüe) - 75
  • Oskar Montelius (Sabaton) - 46
  • Will Mecum (Karma To Burn)† - 54

Vandaag overleden:
  • Adam "MCA" Yauch (Beastie Boys) - 2012
  • Robbie Whelan (technicus) - 1983
Concertreview

Textures en Conquestador
Op 26 november 2004 in Graanbeurs, Breda
Tekst door Kristof
De Graanbeurs in Breda is een uitgangsgelegenheid waar ik wel eens kom. De Graanbeurs bevat naast de gelijknamige grote zaal ook nog de 'Spock' en 'Santiago de Cuba' (hier tref je meestal bloedmooie vrouwen aan). Vrijdag is meestal de meest alternatieve avond van de week en op deze koude vrijdag traden er ook twee bandjes op in de grote zaal.

Ondanks dat zanger Wido de Klein gestopt is bij Conquestador werken ze dit optreden nog af met het kleine broertje van Bruce Dickinson. Het geweldige aan Conquestador is dat ze het spreekwoordelijke schijt hebben aan elke trend en gewoon ouderwetse heavy metal maken zoals het eigenlijk hoort. Deze heren spelen gewoon lekker eigen materiaal zoals 'Dark Angel' van de minicd 'Unconscious Tales' en ook het sublieme 'The Explorer' (met een geweldige intro) van de eerste demo kwam voorbij. Het was hartverwarmend om de energie van de heren te voelen en de liefde voor oude heavy metal in hun ogen te zien. De groep speelde in zijn geheel strak en gitaristen Tom en Sebi vochten enkele leuke gitaarduels uit, maar zorgden ook voor kippenvel met gave twinsolo's. Een uitstekend optreden.

Na een brok nostalgie is het een beetje raar om de Nederlandse hype Textures aan het werk te zien. Na het debuut 'Polars' ging het hard met de band die toch duidelijk al wat volgelingen heeft. Dat is op zich een beetje verwonderlijk want Textures is niet de meest toegankelijke band in het 'moderne metal-genre'. De voortdurende dynamische wisselwerking tussen een rustige sfeer en agressieve beukmomenten mag er zeker wel zijn (ook live) maar toch miste dit concert iets. Het geheel kabbelde maar door en naar het einde toe werd het concert een beetje stuurloos. Geen slecht, maar een ietwat saai optreden. Niettemin hebben de thuisblijvers een zeer leuke, goedkope (ook belangrijk in deze dure tijden) en gezellige avond gemist.

Dynamo Metalfest 2026

Reactie van No Remorse op 30-11-2004 om 20:17u


ver weg mee eens,vond Textures alleen wel erg lekker spelen. Dat komt misschien omdat ik ze al te lang niet meer gezien had,dan benje snel tevreden

Reactie van op 24-04-2006 om 12:55u


Zoeken
    1 mei:
  • Black Cilice - Votive Fire
  • Cognizance - In LIght, No Shape
  • Haste The Day - Dissenter
  • Savage Master / Mystic Storm - The Power / Wandering Time
  • Sevendust - One
  • The Dead Daisies - Live Plus Five
  • Venom - Into Oblivion
  • 5 mei:
  • Sins Of Shadows - The Last Frontier
  • 8 mei:
  • Black Veil Brides - Vindicate
  • Crashdïet - Art Of Chaos
  • Draconian - In Somnolent Ruin
  • Frozen Soul - No Place For Warmth
  • IATT - Etheric Realms Of The Night
  • Ingested - Denigration
  • Lovebites - Outstanding Power
  • Restless Spirit - Restless Spirit
  • Sabotør - Første Aksjon
  • Teramaze - The Silent Architect
  • The Quill - Master Of The Skies
  • Yoth Iria - Gone With The Devil
Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.